ICE vs ISM (65:68)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 17 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"ISM" varžybų pabaigoje išsaugojo įgytą persvarą ir nugalėjo "ICE"

2010 sausio 17 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 5850
Sekmadienį, sausio 17 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, “C” lygos D pogrupio varžybas žaidė aikštės šeimininkai “ICE” ir svečiai “ISM”. Iki šių varžybų „ICE“ D grupėje buvo iškovoję vieną pergalę, o „ISM“ dvi. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „ICE“, išsiveržę į priekį kėlinio pradžioje 6:2. Netrukus svečiai pasivyjo varžovus ir iki kėlinio pabaighos vyko lygi kova. Po pirmo ketvirčio 15:15. Antro kėlinio pirma pusė vyko lygiai, o vėliau „ISM“ komandai pavyko atitrūkti. „ISM“ prasidėjus ilgajai pertraukai pirmavo 28:38. Trečio ketvirčio pradžioje „ICE“ sumažino persvarą iki keturių taškų, bet po kelių minučių „ISM“ pirmavo 15 taškų persvara. Pasibaigus trečiam kėliniui 13 taškų pirmavo svečiai. Ketvirtame ketvirtyje „ICE“ mažino pranašumą, bet gale varžybų persverti jo ar bent išplėšti lygiasias „ICE“ nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:68. „ISM“ iškovojo D grupėje trečią pergale ir išliko nepralaimėję. „ICE“ pralaimėjo pirmą kartą.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo E.Daunora („ICE“), o netrukus J.Valentinas („ISM“) išlygino rezultatą (2:2). Dar po dviejų taiklių „ICE“ dvitaškių šeimininkai pirmavo 6:2. Tada du dvitaškius su pražangom pelnė „ISM“ žaidėjai, bet baudų metimų nepataikė (6:6). Dar vieną dvitaškį pataikė A.Andrijauskas („ISM“), sužaidus tris minutes su puse 6:8 pirmavo svečiai. Po taiklaus E. Daunoros tritaškio persvarą susigrąžino šeimininkai (9:8). Vėliau komandos žaidė lygiai, likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos 11:10 pirmavo „ICE“. Ketvirčio pabaigoje du dvitaškius pataikė „ICE“ žaidėjai, o į juos dvitaškiu ir tritaškiu atsakė V.Kalėda („ISM“). Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus (15:15). „ISM“ pirmame kėlinyje suklydo penkis kartus, o „ICE“ tik vieną.

Antro ketvirčio pradžia vyko lygiai. Sužaidus keturias minutes minimalia persvara pirmavo svečiai (20:21). Persvarą šeimininkam sugrąžino taiklus M. Vaišvilos dvitaškis. Sužaidus šešias su puse minutės rezultatas buvo lygus (24:24). Likusį kėlinio laiką daug geriau rungtyniavo „ISM“. Trijų minučių atkarpą 0:7 laimėjo svečiai (24:31). Į šį varžovų spurtą dvitaškiu atsakė „ICE“ lyderis E.Daunora (26:31). Paskutinių dviejų minučių atkarpą 2:7 laimėjo „ISM“ ir kėliniui pasibaigus rezultatas buvo 28:38 svečių naudai.

Trečio ketvirčio pradžioje, šešis taškus be atsako pelnė „ICE“ ir sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (34:38). Pirmas keturias kėlinio minutes svečiai nesugebėjo pelnyti taškų. Vėliau sunkiai taškus sekėsi pelnyti „ICE“. Jie maždaug keturias minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudoję svečiai spurtavo 0:11 (34:49). Prie šio spurto prisidėjo ir E.Daunora („ICE“), gavęs techninę pražangą. Per paskutines dvi kėlinio minutes taškus pavyko pelnyti S. Jonkui ir A. Gubarui (abu „ICE“), o „ISM“ A.Andrijauskas. Sužaidus tris kėlinius 38:51 pirmavo „ISM“.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu J. Valnetino („ISM“) dvitaškiu (38:53). Netrukus dvitaškiu atsakė D.Ladyga („ICE“), du dvitaškius pelnė T.Lakickas („ICE“) ir persvara sumažėjo iki keturių taškų. Susikaupę „ISM“ krepšininkai spurtavo 3:10 ir padidino persvarą iki 16 taškų (47:63). Pasiduoti „ICE“ dar nesiruošė. Jie pradėjo spausti varžovus po visą aikštę, o tai davė rezultatų. Varžovai padarė kelias klaidas, nepataikė, o „ICE“ spurtavo 14:0 ir sumažino „ISM“ persvarą iki dviejų taškų. Iki kėlinio pabaigos jau buvo likę mažiau nei dvi minutės. „ICE“ varžovų atakas dažnai stabdė pražangom, kamuolių perimt taip, kaip varžybų viduryje pradėjus spaudimą nepavykdavo. Likus 46 sekundėm, komandas skyrė tik vienas taškas. Tada A.Gendvilas („ISM“) pataikė abu baudų metimus ir padidino komandos persvarą iki trijų taškų (61:64). Netrukus „ICE“ žaidėjas E.Daunora pataikė abu baudų metimus ir komandas vėl skyrė vienas taškas (65:66). Pora atakų „ICE“ rezultatyviai užbaigti nepavyko, o likus penkiom sekundėm prie baudų metimo linijos stojęs „ISM“ žaidėjas M.Mordas pataikė abu metimus. „ICE“ trenerio paprašyta paskutinė minutės pertraukėlė pratęsimo išplėšti nepadėjo – E. Daunoros mestas tritaškis tikslo nepasiekė. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:68.

Trenerių komentarai

„ISM“: „Pradėjom varžybas labai gerai, susikrovėm nemažą persvarą, o varžybų pabaigoje paprasčiausiai patikėjom, kad jau laimėjom ir atsipalaidavom.“ Treneris taip pat teigė, kad svarbiausia jog gale varžybų komanda laimėjo ir ši pergalė buvo labai svarbi.
„ICE“: „Teisėjai niekam nešvilpė baudų. Iš tikrųjų, pabaigą mes atlošėm vien dėl to, kad teisėjai nešvilpė baudų. Aš kiek mačiau būčiau švilpęs. Pradžioje žaidėm kaip apsimiegoję, tik paskui pradėjom žaist. Gaila pritrūko laiko. Gale pademonstravom geresnį žaidimą. Pirmus du kėlinius truputį šlubavo gynyba – čia ir buvo pagrindinė bėda.“

„ISM“: V.Kalėda 21, M.Mordas 9, A.Andrijauskas 9
„ICE“: E.Daunora 30 (14/11 dvitaškių, 29 naudingumo balai), S.Jonkus 10

"Ice" paskutinėmis sekundėmis išlaikė persvarą ir nugalėjo (2010 sausio 26 d., antradienis, 22:07 val.)"ISM" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto fėja & IVnet.lt" krepšininkus (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:54 val.)"ISM" po sunkios kovos iškovojo pergalę prieš "Grizlius" (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 20:01 val.)Po intriguojančios ir nervingos pabaigos "Ice" iškovojo minimalią pergalę (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 20:50 val.)Nervingose varžybose „United“ nesunkiai iškovojo pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:25 val.)"Baltvesa" sumindė "ISM" ir pateko į pusfinalį (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 18:44 val.)"ISM" nesunkiai nugalėjo "Tauvega" (video) (2010 sausio 12 d., antradienis, 00:20 val.)"Ice" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 19:25 val.)"ISM" iškovojo pergalę pataikę paskutinę sekundę (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)"ISM" nesunkiai palaužė "Grizlius" (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 22:42 val.)