TAUVEGA vs ICE (67:71)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 26 d., Antradienis, 20:15 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Ice" paskutinėmis sekundėmis išlaikė persvarą ir nugalėjo

L.Žiugžlio ataka po krepšiu
2010 sausio 26 d., Antradienis, 22:07 val., peržiūros: 7310

Šiandien (01.26), VRM sporto salėje susigrūmė dvi "C" lygos "D" pogrupio komandos, "Tauvega" (šeimininkai) ir "Ice" (svečiai). Rungtynės prasidėjo apylygėmis jėgomis, tačiau pirmojo kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai ir pabėgo į priekį 9 taškais. Antrajame kėlinyje svečiai net tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai. O po puikiai svečiams sužaisto trečiojo kėlinio įgijo 8 taškų persvarą. O ketvirtajame kėlinuke, šeimininkai prispaudė varžovus, bet visgi svečiai šventė pergalę rezultatu 67:71 (25:16, 10:20, 12:19, 20:16).

Pirmasis kėlinys šeimininkams iš po krepšio nebuvo sėkmingas, tačiau iš toli įmetė net 6 tolimus metimus. O svečiams vis sunkiau buvo atrasti savąjį žaidimą. Šeimininkai naudodamiesi savo sėkme rinko taškus ir didino savo pranašumą, o sužaidus pusei pirmojo kėlinio pirmavo 16:8. Tada "Ice" komandai pavyko pristabdyti įsijautusius "Tauvegos" krepšininkus, bet turėjo nusileisti varžovams po pirmojo kėlinio rezultatu 25:16.

Antrajame kėlinyje "Ice" komanda pateikė staigmena, krepšininkai iškart atsilošė 9 taškus. Po šio dušo sunkiai sekėsi atsigauti šeimininkams ir jie dažniau klydo. Vėliau žaidimas ėjo taškas į tašką. Likus žaisti vos minutę, svečiams tolimą metimą pataikė A.Gagiškis bei du taškus pridėjo S.Jonkus taip persverdami rezultatą minimalia persvarą rezultatu 35:36.

Trečiąjį kėlinį pradėjo svečiai taikliu tolimu metimu ir padidino dar savo persvarą. O šeimininkai turėjo šansą mesti tris baudos metimus, tačiau pataikytas buvo tik vienas, o tada sekė svečių spurtas 11 taškų taip palikdami savo varžovus 14 taškų (36:50). Šiek tiek atsigavę šeimininkai perpus sumažino rezultatą. Likus žaisti dvi minutes S.Jonkus ("Ice") gražiai nublokavo šeimininkų metimą po krepšiu. Pasibaigus kėliniui rezultatas siekė jau tik 8 taškų skirtumą, 47:55.

Paskutiniame kėlinyje netrūko intrigos, kai svečiai padidino skirtumą iki 11 taškų (52:63), šeimininkai ėmėsi mažinti taškų deficitą ir tai puikiai sekėsi jiems daryti. Sužaidus puse kėlinio komandas skyrė vos 3 taškai (60:63). Tačiau nors atrodė, jog pergalei tereikia nedaug, svečiai ėmė sėkmingai pulti ir padidino skirtumą iki 10 taškų. Visgi dar nebuvo viskas baigta, šeimininkai pataikė tolimą metimą bei pelnė dar 4 taškus, o skirtumas vėl sumažėjo iki 3 taškų. Bet "Tauvegos" komandai nepavyko pataikyti tolimo metimo, o svečiai dar privertė juos prasižengti, ir pataikė vieną baudos metimą bei šventė pergalę rezultatu 67:71.

"Tauvega": M.Satkevičius (22 taškai), V.Ginevičius (18 taškų) ir L.Žiugžlys (11 taškų).

"Ice":
P.Davidavičius (16 taškų), T.Venslauskas (11 taškų) ir V.Žvirblis (10 taškų).

"ISM" varžybų pabaigoje išsaugojo įgytą persvarą ir nugalėjo "ICE" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 21:57 val.)„United“ tik paskutinėmis pratęsimo sekundėmis palaužė „Tauvega“ (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 16:30 val.)"Ice" sugebėjo išlipti iš balos sausi permainingose rungtynėse (2010 vasario 23 d., antradienis, 21:07 val.)"Tauvega" pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:09 val.)Geriausios sezono rungtynės atvėrė kelią "ISM" ekipai kelią į ketvirtfinalį (2010 kovo 15 d., pirmadienis, 22:48 val.)"ISM" nesunkiai nugalėjo "Tauvega" (video) (2010 sausio 12 d., antradienis, 00:20 val.)"Tauvega" sezoną pradėjo sunkia pergale (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)"Ice" žengė pirmąjį žingsnį ketvirtfinalio link (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Tauvega" įrodė savo pranašumą prieš "Prienų Vėją" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:08 val.)"Tauvega" iškovojo sunkią pergalę (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 22:25 val.)