ISM vs TAUVEGA (86:73)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 11 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"ISM" nesunkiai nugalėjo "Tauvega" (video)

2010 sausio 12 d., Antradienis, 00:20 val., peržiūros: 5762
Pirmadienio vakarą „Kauno švaros“ sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos , „D“ pogrupio komandos „ISM“ (šeimininkai) ir „Tauvega“ (svečiai). Jau pirmajame ketvirtyje prabilus šeimininkų ekipos snaiperiams „ISM“ sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą. Per likusius kėlinius svečiams ženkliai nepavyko pasipriešinti ir pergalę rezultatu 86:73 iškovojo „ISM“ ekipa.

Rungtynes 4 taškais be atsako pradėjo svečių ekipos žaidėjai. Po keletos klaidų puolime šeimininkams pavyko atidaryti savo taškų sąskaitą tolimu metimu ir sušvelninti rezultatą 3:4.“Tauvega“ į tolimą varžovų metimą atsakė sėkmingu reidu po krepšiu. Tuomet „ISM“ laimėjo atkarpą 10:0 , bei atitrūko – 15:6. Svečiams iki kėlinio pabaigos nepavyko atsigauti po trijų iš eilės V.Kalėdos („ISM“) tolimų metimu , todėl jie pirmąjį ketvirtį pralaimėjo 24:14.

Pirmoje antrojo kėlinio pusėje šeimininkams pradėjus šaudyti pro šalį ir sumažinus žaidimo tempą varžovams pavyko kiek priartėti (31:23). Tačiau įpusėjus laikui „Tauvega“ pradėjo dažniau klysti gynyboje ir jų deficitas staiga šoktelėjo iki 18 taškų (41:23). Baiginėjantis ketvirčio laikui „ISM“ prie savo persvaros pridėjo dar keletą taškų , ir prieš ilgąją pertrauką komandas jau skyrė 21 taškas 50:29 (26:15).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje ryškiai nepakito. Ir toliau puikiai atakuodami iš toli šeimininkų žaidėjai sparčiai tolo nuo savo persekiotojų. Įpusėjus kėlinio laikui po eilinių V.Kalėdos ir A.Genovilo tolimų metimų skirtumas tarp komandų išaugo iki 26 taškų (67:41). Tačiau kiek atsipalaidavę šeimininkai per likusias kelias minutes varžovams leido pelnyti 10 taškų. Geriau sužaidę pabaigą svečiai prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo 17 taškų 68:51 (18:22).

Ketvirtojo kėlinio scenarijus tapo labai panašus į prieš tai buvusio ketvirčio. Pirmoje pusėje šeimininkams buvo pavykę susigrąžinti 26 taškų pranašumą , tačiau paskutinėmis minutės atsipalaidavę ir sumažinę žaidimo spartą jie jį išvaistė ir pergalę pasiekė tik 13 taškų skirtumu 86:73 (18:22).

Nugalėtojų treneris paprašytas pakomentuoti rungtynes teigė : „ – Komandoje šiose varžybose trūko mūsų aukštųjų žaidėjų , tačiau varžovai nepasinaudojo turima ūgio persvara. Pirmuosius du kėlinukus varžovai žaidė gan vangų žaidimą , bet po ilgosios pertraukos perprato mūsų komandos puolimo problemas ir sugebėjo sumažinti persvarą.“

"ISM" : V.Kalėda 35 , A.Gendvilas 23.

"Tauvega" : R.Gudynas 19 (11 atk.kam) , V.Ginevičius 17.

"ISM" nesunkiai palaužė "Grizlius" (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 22:42 val.)"BPG & Banga" kiek nelauktai sutriuškino "Tauvega" (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 15:54 val.)"Korys - 2" įveikė "Tauvega" (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:04 val.)"ICE" turėjo vargo su "Tauvegos" penketuku (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 21:53 val.)"Tautvega" nesunkai įveikė "ISM" (2010 vasario 23 d., antradienis, 22:41 val.)Triuškinanti "Tauvegos" pergalė (2010 sausio 05 d., antradienis, 22:14 val.)"ISM" po sunkios kovos iškovojo pergalę prieš "Grizlius" (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 20:01 val.)"ISM sugebėjo palaužti "Vėdisana&Koluna" ekipą (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Ice" paskutinėmis sekundėmis išlaikė persvarą ir nugalėjo (2010 sausio 26 d., antradienis, 22:07 val.)Nesunki "Sparta" pergalė (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 22:50 val.)