ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET vs CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ (64:61)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 25 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" ketvirtajame kėlinyje vos nepaleido pergalės iš rankų

Su kamuoliu Mindaugas Rainys
2009 spalio 25 d., Sekmadienis, 22:42 val., peržiūros: 6857

Šįvakar, spalio 25 dieną, "J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje", "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" namuose susitiko su "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė". Pirmajame kėlinyje šiek tiek geriau sekėsi svečiams, tačiau ketvirčio pabaigoje, aikštės šeimininkai išlygino rezultatą ir kėlinys baigėsi taikiai. Vis dėlto, jau antrajame kėlinyje "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" ėmė diktuoti sąlygas aikštėje ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 10 taškų skirtumu. Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai ir toliau demonstravo geresnį žaidimą, tačiau netrukus "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" prabudo iš sąstingio ir po trijų kėlinių sumažino skirtumą iki 9 taškų. Ketvirtojo kėlinio pirmoji pusi buvo itin nesėkminga "Energijos Sistemų Servisui VP & Borbet" ir pusę kėlinio jie nepelnė taškų, taip leisdami varžovams pavojingai priartėti. Bet antroje kėlinio pusėje aikštės šeimininkų žaidimas truputi stabilizavosi ir jie laikėsi priekyje. Visgi, likus žaisti 30s, svečiai pataikė tolimą metimą, po kurio skirtumas sumažėjo iki 3 taškų, o sėkmingai apsigynę, dar turėjo progą išlyginti rezultatą, bet paskutinis metimas skriejo pro šalį ir pergalę rezultatu 64:61 iškovojo "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet". Įdomus faktas tai, jog "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė", nors ir pralaimėjo susitikimą, tačiau atkovojo įspūdingą skaičių kamuolių – 73.

Jau nuo rungtynių pradžios komandos žaidė užsidegusios, rungtyniavo gana greitai, tačiau pirmieji į priekį įsiveržė V.Andrulio (jis prie savo komandos spurto pridėjo 6 taškus) vedami "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" (3:7). Visgi, netrukus E.Sliežauskas išlygino rezultatą (7:7), o po taiklaus E.Švėgždos baudos metimo, "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" persvėrė rezultatą (8:7). Tačiau priekyje šeimininkai laikėsi ne ilgai ir po 5 iš eilės taškų, "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" susigrąžino pranašumą (8:12), o po 4 iš eilės V.Andrulio taškų, įgijo 5 taškų persvarą (11:16). Vis dėlto, didžiąją dalį antrosios kėlinio pusės, taškus rinkosi nuo baudų metimo linijos, po truputį artėjo, kol po E.Sliežausko dvitaškio, išlygino rezultatą (16:16). Svečius netrukus į priekį vėl išvedė V.Vilkuotis, tačiau kėlinio pabaigoje sėkmingai puolime sužaidė K.Boza ir vėl išlygino rezultatą – 18:18.

Antrajame kėlinyje K.Boza pratęsė sėkmingą pasirodymą, pradėdamas jį 3 iš eilės taškais ir išvesdamas savo komandą į priekį (21:20). Ir toliau "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" rungtyniavo sėkmingai puolime ir įgijo 5 taškų persvarą (28:23), tačiau po T.Makaro tritaškio, "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" priartėjo iki 2 taškų (28:26), o netrukus M.Kaštalianovas persvėrė rezultatą svečių naudai (28:30). Visgi, aikštės šeimininkai ilgai džiaugtis pranašumu varžovams neleido ir po 5 iš eilės E.Sliežausko taškų, prie kurių dar taiklų dvitaškį pridėjo M.Rainys, "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" susigrąžino 5 taškų pranašumą (35:30). Ketvirčio pabaigoje "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" kolektyvas nemažino apsukų ir kėlinį baigė 7 "sausais" taškais, po kurių jų pranašumas pasiekė dviženklį. Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 42:32.

Taip pat sėkmingai "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" pradėjo ir antrąją rungtynių pusę – K.Bozos vedami, pradėjo kėlinį laimėta atkarpą 6:0 ir nutolo nuo varžovų 16 taškų skirtumu (48:32). Netrukus aikštės šeimininkų persvarą išaugo iki rekordinės, 17 taškų (52:37), tačiau antroje kėlinio pusėje iniciatyvą laikė svečių komanda ir po D.Daunoro dvitaškio, priartėjo iki 9 taškų (53:44). Kėlinio gale komandos apsikeitė rezultatyviom atakom ir rezultatas skirtumas nepakito – 55:46.

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" susidūrė su rimtais nemalonumais – pusę kėlinio jiems nepavyko sėkmingai užbaigti nė vienos atakos, tuo tarpu į savąjį krepšį aikštės šeimininkai praleido 8 taškus ir iš jų pranašumo liko vos 1 taškas (55:54). Visgi, tai privertė šeimininkus susigriebti ir jie ėmė rungtyniauti gyviau, išprovokavo nemažai varžovų pražangų ir nors baudų metimus metė neįspūdingai (3/8), tačiau iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes, pirmavo 4 taškų skirtumu (60:56). Likus žaisti 30s, "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" privertė aikštės šeimininkus sunerimti, kuomet tritaškį metimą pataikė T.Makaras ir skirtumas sumažėjo iki 3 taškų. Svečiams pavyko sėkmingai apsiginti ir jiems dar liko pakankamai laiko suregzti rezultatyvią ataką, tačiau jų metimas skriejo pro šalį ir pergalę rezultatu 64:61 pasiekė "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet".

Po rungtynių nugalėtojų komandos vadovas E.Švėgžda, sakė: "Truputį perskubėjom momentu, atrodė, kad jau chaotiškas žaidimas gaunasi, nes dar nesusižaidę esam. Varžovų suoliukas buvo ilgesnis, jie taip drausmingai keitėsi, bet labai smagu, kad laimėjom. Tikiuosi ne viena bus pergalė."

"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet": E.Sliežauskas (20 tšk), K.Boza (18 tšk, 12 atk. k.), M.Rainys (12 tšk, 8 atk. k., 5 rez. per.) ir E.Švėgžda (6 tšk, 6 atk.k).

"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė": V.Andrulis (14tšk, 11 atk. k.), V.Vilkuotis (13 tšk, 13 atk. k.), T.Makaras (11 tšk), M.Kaštalianovas (10 tšk, 12 atk. k.) ir E.Grinčikas (6 tšk, 21 atk. k.).

"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" nepasigailėjo varžovų (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" vienu žingsniu peržengė pusfinalio barjerą (2010 balandžio 07 d., trečiadienis, 23:24 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" neturėjo vargo su "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" ekipa (2010 vasario 12 d., penktadienis, 20:14 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" turėjo pripažinti "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pranašumą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" iškovojo pirmą pergalę atkrintamosiose varžybose (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 22:56 val.)"Energijos sistemo servisas VP & Borbet" palaužė "Omegos" pasipriešinimą (2009 lapkričio 01 d., sekmadienis, 22:15 val.)Labiau nei įtikinama "Energijos sistemų serviso VP & Borbet"" pergalė (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" antrą kartą palaužė "Kauno energiją" ir iškopė į ketvirtfinalį (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 00:09 val.)Sudėtinga "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" pergalė po pratęsimo ir trys pagerinti "Įmonių" lygos rekordai (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:44 val.)"ESS VP & Borbet" blokų "vakarėlis" bei rekordų lavina - viena iš pergalės priežasčių prieš "Tondą" (2010 sausio 15 d., penktadienis, 22:10 val.)