ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET vs REGITRA & SANISTAL KG (92:87)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Sudėtinga "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" pergalė po pratęsimo ir trys pagerinti "Įmonių" lygos rekordai

Nugalėtojų ekipa pergalę skyrė kovingajam Justinui Kučinskui
2009 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 5910
J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" (šeimininkai) ir "Regitros & Sanistal KG" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja "Įmonių" lygos C pogrupyje. Visų rungtynių metu vyko atkakli ir permaininga kova, o nugalėtojui išaiškinti prireikė net pratęsimo, kuriame geriau sekėsi šeimininkams – jie įveikė varžovus rezultatu 92:87 (22:18; 16:19; 25:25; 17:18; 12:7).

Šio susitikimo metu buvo pagerinti net trys "Įmonių" lygos rekordai, t.y. Karolis Meiliūnas ("Energijos sistemų servisas VP & Borbet") atliko keturgubą dublį (43 taškai, 11 atk. kam., 11 rez. perd., 13 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas ("Energijos sistemų servisas VP & Borbet") pataikė 14-a baudų metimų ir "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pelnė 12-a taškų pratęsimo metu.

Nors ginčo kamuolį atkovojo "Energijos sistemų servisas VP & Borbet", tačiau pirmuosius taškus baudų metimais pelnė "Regitros & Sanistal KG" komada. Po to žaidimas kuriam laikui išsilygino (9:7 "Regitros & Sanistal KG" naudai), bet vėliau šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą 11:5 ir įgijo šiokį tokį pranašumą (18:14). Ketvirčio pabaigoje žaidimas vėl išsilygino, o po pirmųjų 10-ties kovos minučių rezultatu 22:18 pirmavo "Energijos sistemų servisas VP & Borbet".

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova dėl kiekvieno kamuolio bei kiekvieno aikštės centimetro, tačiau šįkart krepšininkai nebeatakavo taip taikliai, kaip pirmajame ketvirtyje, tad ir rezultatas nebekilo taip greitai. Visgi kėlinio viduryje "Regitros & Sanistal KG" laimėta "sausa" atkarpa 7:0 leido svečiams laimėti ketvirtį rezultatu 19:16, o bendrą skirtumą sumažinti iki minimumo (37:38).

Trečiojo kėlinio pradžioje "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" spurtavo 11:3 ir skirtumas tarp ekipų išaugo iki 9-ių taškų (49:40). Visgi antroje ketvirčio pusėje iniciatyvą į savo rankas perėmė "Regitros & Sanistal KG" komanda, kuri po keletos sėkmingesnių atkarpėlių savo deficitą sumažino iki vieno taško skirtumo (62:63).

Ketvirtajame kėlinyje užvirė žūtbūtinis mūšis ir nei viena iš ekipų nesiruošė nusileisti varžovams – atsakydami į kiekvieną sėkmingą priešininkų antpuolį kita komanda tuoj pat surengdavo rezultatyvų atsaką, tad vien per šį ketvirtį pirmaujanti ekipa keitėsi 8-is kartus, bet to neužteko, kad išaiškėtų nugalėtojas: iki ketvirčio pabaigos likus 8 sek. J.Keršys ("Regitra & Sanistal KG") realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir išlygino rezultatą (80:80), o "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" paskutinis bandymas išplėšti pergalę tikslo nepasiekė ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" pelnyti 4-i taškai be atsako ir varžovų lyderio J.Keršio gauta 5-oji asmeninė pražanga leido šeimininkams šiek tiek ramiau pasijusti, o kiekvienas "Regitros & Sanistal KG" bandymas persverti rezultatą buvo nuslopinamas "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" rezultatyvia ataka. Paskutinis teisėjų švilpukas skelbė sudėtingą šeimininkų pergalę rezultatu 92:87.

Nugalėtojus į pergalę vedė K.Meiliūnas (43 taškai, 53 naud. balai), K.Boza (14 taškų, 10 atk. kam.), K.Tarvainis (11 taškų) ir J.Kučinskas (10 taškų).

"Regitros & Sanistal KG" komandoje pastebimiausi buvo J.Keršys (26 taškai), M.Gilius (16 taškų) ir D.Poškus (13 taškų, 15 atk. kam.).

Pakalbintas "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipos žaidėjas E.Kaminskas pergalę skyrė komandos draugui J.Kučinskui, kuris vakar šventė gimtadienį.

Labiau nei įtikinama "Energijos sistemų serviso VP & Borbet"" pergalė (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" iškovojo pirmą pergalę atkrintamosiose varžybose (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 22:56 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" turėjo pripažinti "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pranašumą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Energijos sistemo servisas VP & Borbet" palaužė "Omegos" pasipriešinimą (2009 lapkričio 01 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" nepasigailėjo varžovų (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" vienu žingsniu peržengė pusfinalio barjerą (2010 balandžio 07 d., trečiadienis, 23:24 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" neturėjo vargo su "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" ekipa (2010 vasario 12 d., penktadienis, 20:14 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" ketvirtajame kėlinyje vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" antrą kartą palaužė "Kauno energiją" ir iškopė į ketvirtfinalį (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 00:09 val.)"ESS-VP & Borbet" iškovojo "Įmonių" lygos, "Iššūkio" taurę! (2010 balandžio 24 d., šeštadienis, 21:06 val.)