CLUB 9 & BIOPROJEKTAS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (74:93)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2010 kovo 28 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

K.Meiliūno keturgubas dublis ir „ESS VP & Borbet“ nugalėję „Club 9 & Bioprojektas“ komandą ir pateko į "Iššūkio" taurės pusfinalį

Karolis Meiliūnas atliko net keturgubą dublį
2010 kovo 28 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 5128
Sekmadienį, Kovo 28 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Iššūkio“ taurės varžybos, kuriose dėl patekimo į pusfinalį kovojo aikštės šeimininkai „Club 9 & Bioprojektas“ ir svečiai „Energijos sistemų servisas VP & Borbet“. Pirmas šių komandų susitikimas baigėsi „Club 9 & Bioprojektas“ komandos pergale rezultatu 85:76. Rungtynių pradžioje nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Pirmo kėlinio antroje pusėje „ESS VP & Borbet“ pirmavo keturiais taškais (15:19), bet kėlinį geriau baigė šeimininkai ir įgijo dviejų taškų pranašumą (21:19). Antrą ketvirtį geriau sužaidė „ESS VP & Borbet“, kurie dviejų spurtų pagalba panaikino pirmose šių komandų varžybose įgytą „Club 9 & Bioprojektas“ pranašumą (37:46). Antroje varžybų pusėje vyko atkakli kova, o trečio ketvirčio pabaigoje įgytą 13 taškų pranašumą „ESS VP & Borbet“ išsaugojo bei nugalėjo varžybose rezultatu 74:93. „ESS VP & Borbet“ užsitikrino vietą „Iššūkio“ taurės pusfinalyje, kur susitiks su JMI & Florvita“ komanda.

Rungtynės prasidėjo taikliu tolimu D. Butgino („ESS VP & Borbet“) metimu (0:3). Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 5:5. Sužaidus trism inutes ir 34 sekundes pirmos minutės pertraukėlės paprašė „Club 9 & Bioprojektas“ esant rezultatui 5:8 svečių naudai. Varžybose ir toliau vyko atkakli kova, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Sužaidus penkias minutes „ESS VP & Borbet“ pirmavo rezultatu 9:13, bet taikliu tritaškiu „Club 9 & Bioprojektas“ komandos žaidėjas V.Laukaitis rezultatą sumažino (12:13). Netrukus dvitaškį pelnė K.Meiliūnas („ESS VP & Borbet“), dar du taškus pridėjo K.Tarvainis („ESS VP & Borbet“) ir penkiais taškais pirmavo svečiai (12:17). Likus trim minutėm iki ketvirčio pabaigos keturiais taškais pirmavo svečiai, bet kėlinį geriau baigė šeimininkai. Po šešių jų taškų iš eilės pirmą kart varžybose į priekį išsiveržė „Club 9 & Bioprojektas“ (21:19)

Antras kėlinį M.Rainys („ESS VP & Borbet“) pradėjo taikliu dvitaškiu bei rezultatą išlygino (21:21). Sužaidus beveik tris minutes dar vienos minutės pertraukėlės paprašė „Club 9 & Bioprojektas“, esant rezultatui 23:23. Po minutės pertraukėlės E.Sliežauskas („ESS VP & Borbet“) pelnė tris taškus (23:26). Netrukus, po penkių pelnytų taškų šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (28:26), bet po dar vieno E. Sliežausko („ESS VP & Borbet“) tritaškio bei penkių K. Meiliūno („ESS VP & Borbet“) pelnytų taškų atitrūkti pavyko svečiam (28:34). Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos, komandas skyrė tik trys taškai (34:37). Paskutines tris ketvirčio minutes sėkmingiau sužaidė „ESS VP & Borbet“, laimėję atkarpą rezultatu 3:9.

Trečiam ketvirtyje du dvitaškius pataikė šeimininkai, bet netrukus svečių komandos žaidėjas K.Meiliūnas atstatė devynių taškų persvarą (41:50). Komandos jau buvo sužaidusios tris minutes. T.Daranda („Club 9 & Bioprojektas“) pataikė tritaškį, bet netrukus E.Sliežauskas („ESS VP & Borbet“) atsakė tuo pačiu (44:53). Sužaidus puse ketvirčio rezultatas buvo 47:55. Antrą ketvirčio pusę geriau pradėjo „Club 9 & Bioprojektas“ ir po penkių pelnytų taškų svečių persvara vėl aptirpo (52:55). Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos 57:65 pirmavo „ESS VP & Borbet“ bei dar kartą spurtavo šios dienos varžybose. Po svečių spurto jie pirmavo 13 taškų persvara (60:73).

Ketvirto kėlinio pradžioje „ESS VP & Borbet“ persvarą padidino dar keturiais taškais (60:77). Visgi sužaidus dvi minutes ir 40 sekundžių, po H. Navidausko („Club 9 & Bioprojektas“) taiklaus tritaškio komandas skyrė aštuoni taškai (65:77), o „ESS VP & Borbet“ paprašė minutės pertraukėlės. Grįžę po jos, svečiai taikliais tolimais metimais persvarą greit padidino iki 16 taškų (70:86). Rungtynių pabaigoje šeimininkam intrigos atkurti nepavyko, o rungtynės baigėsi rezultatu 74:93.

Po varžybų nugalėtojų komandos žaidėjas M.Rainys sakė: „Pažadėjom po dviejų kėlinių, kad žaisim, tai ir žaidėm. Geros rungtynės. Šiandien mūsų buvo daug kaip ir įprastai. Pirmose rungtynėse buvo labai normaliai mūsų lyderiam, jie sužaidė labai gerai. Labai gerbiam varžovą. Šiandien jie pataikė fantastiškus metimus, ypač vidurio puolėjas. Po to išsibaudavo ir atsirado mum proga žaisti per didelius žmones. Pabaigoje gal tiesiog išsaugojom daugiau noro nugalėti. Jie buvo priversti vytis, o mes turėjome išlaikyti pranašumą ir mum pavyko. Labai džiaugiamės patekę į pusfinalį.“ Paklaustas ar varžovai žaidė kietai dėl daug pražangų, žaidėjas atsakė: „Pakankamai kietai, bet toks žaidimas mums yra mėgstamas. Jie žaidė kietai, mes taip pat. Varžovai nepataikė baudos metimų, o tai buvo pliusas mums. Kietas žaidimas mums buvo parankesnis.“

„ESS VP & Borbet“: K.Meiliūnas 39 (13 atk. kam., 10 rez. perd., 14 išpr. praž., 56 naudingumo balai, keturgubas dublis!), E.Sliežauskas 15 (9/5 tritaškiai), K.Tarvainis 13 (13 atk. kam.)
„Club 9 & Bioprojektas“: H.Nevidauskas 16, V.Laukaitis 14 (13 atk. kam.), T.Daranda 14

"ESS-VP & Borbet" iškovojo "Įmonių" lygos, "Iššūkio" taurę! (2010 balandžio 24 d., šeštadienis, 21:06 val.)"Club 9 & Bioprojektas" per žingsnį nuo pusfinalio (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" antrą kartą palaužė "Kauno energiją" ir iškopė į ketvirtfinalį (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 00:09 val.)"YIT Kausta" po įnirtingos kovos palaužė "Club 9 & Bioprojektas" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:15 val.)"Bero & Termoizola" gavo antausį nuo "Club 9 & Bioprojektas" ekipos (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 23:09 val.)"Club 9 & Bioprojektas" namie įveikė "Kauno energiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:46 val.)"Regitra & Sanistal KG" svečiuose sutriuškino "Club 9 & Bioprojektas" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Club 9 & Bioprojektas" nesunkiai įveikė "Kauno energiją" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 16:17 val.)Sudėtinga "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" pergalė po pratęsimo ir trys pagerinti "Įmonių" lygos rekordai (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Club 9 & Bioprojektas" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:15 val.)