KAUNO ENERGIJA vs CLUB 9 & BIOPROJEKTAS (67:100)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 21 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Club 9 & Bioprojektas" nesunkiai įveikė "Kauno energiją"

2010 vasario 21 d., Sekmadienis, 16:17 val., peržiūros: 3418
Sekmadienio popietę, Kauno energijos sporto salėje, įvyko „Įmonių“ lygos susitikimas tarp „Kauno energija“ (šeimininkai) ir "Club 9 & Bioprojektas" (svečiai) komandų. Iki šio susitikimo svečių komanda užėmė pirmą vietą turnyrinėje lentelėje ir buvo laimėjusi pirmą šių komandų susitikimą. Tuo tarpu svečiai buvo turnyrinės lentelės dugne, turėdami tik dvi pergales ir šešių galimų. Rungtynės prasidėjo sėkminga svečių atkarpa 19:2 ir intrigos šiose rungtynėse nebeliko. Nuo pat pirmųjų minučių susikrovę nemažą persvarą svečiai, ją dar padidino ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 67:100.

Rungtynės prasidėjo dviem svečių taškais, po kurių sekė toks pats šeimininkų atsakas. Tačiau po to šeimininkams nebesisekė pataikyti. Dažnas jų metimas skriejo pro šalį, o tuo tarpu svečiai rinko vieną po kito taškus ir susikrovė nemažą persvarą. Svečių komanda labai sėkmingai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir neblogai pataikė ir tai jiems padėjo laimėti pirmąjį kėlinį aštuoniolikos taškų persvara. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 8:26 "Club 9 & Bioprojektas" naudai.

Antrasis kėlinys šeimininkams buvo šiek tiek sėkmingesnis nei pirmasis. Komandos lyderis D.Čereška pradėjo atakuoti daug taikliau ir tai suteikė daugiau pasitikėjimo visai komandai. Tačiau šeimininkai toliau prastai gynėsi ir leido varžovams padidinti persvarą dar šešiais taškais. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 25:49 vis dar svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino. Šeimininkai ėmė mažiau mesti tritaškių ir dažniau draskė varžovų gynybą greitomis kontraatakomis. Svečiai nepersistengė gynyboje, tačiau puolime jiems problemų nebuvo ir lygiai taip pat taikliai atakuodami, jie neleido sumažinti deficito "Kauno energijos" komandai. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 47:71 svečių naudai.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo taikliu svečių tritaškiu metimu ir skirtumas dar padidėjo. Šeimininkų komandoje šiame kėlinyje buvo nesulaikomas D.Čereška, kuris pataikė visus keturis mestus dvitaškius ir vieną tritaškį. Svečių komanda nekeitė žaidimo braižo ir dažniau atakavo iš dviejų taškų zonos, neretai kartodama metimus ne viena ir ne du kartus. Jie šiame kėlinyje išprovokavo nemažai varžovų pražangų, kurie rungtynių pabaigoje liko žaisti tryse. Tačiau rungtynių baigčiai tas didelės įtakos neturėjo ir svečiai iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 67:100.

"Kauno energija": Deividas Čereška (31 taškas, 7 atkovoti kamuoliai, 10 išpr. pražangų), Nerijus Jankauskas (14 taškų), Saulius Buknys (11 taškų).

"Club 9 & Bioprojektas": Vaidas Laukaitis (26 taškai), Darius Bučinskas (17 taškų), Haroldas Nevidauskas (15 taškų), Aivaras Misius (13 taškų ir 13 atkovotų kamuolių), Erikas Biržys (10 taškų, 26 atkovoti kamuoliai, 43 naudingumo balai).

Šeimininkų komandos treneris po rungtynių sakė: Savaitgalį labai sunku surinkt visą komandą. Jie labai gerai pataikė, o mes išpradžių nepataikėme, o jei būtume susirinkę visi aštuoni tai nežinia, kaip čia būtų buvę. Su jais buvo galima žaist.

Svečių komandos treneris sakė: Tai buvo tarsi lengvo pobūdžio treniruotė. Jau tris kartus prieš juos žaidėme, todėl varžovas puikiai pažįstamas tai buvo panašiau į treniruotę, o ne į rungtynes.

"Club 9 & Bioprojektas" namie įveikė "Kauno energiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:46 val.)"Club 9 & Bioprojektas" įveikė "Omega" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:21 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė "Kauno energiją" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 23:05 val.)"Club 9 & Bioprojektas" per žingsnį nuo pusfinalio (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Club 9 & Bioprojektas" neturėjo vargo su "Fornestu" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 20:53 val.)"Club 9 & Bioprojektas" šventė pergalę svečiuose (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Club 9 & Bioprojektas" po atkaklios kovos įveikė "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Club 9 & Bioprojektas" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:15 val.)"Club 9 & Bioprojektas" nugalėjo savo aikštelėje varžovus (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 21:01 val.)"CLUB9&Bioprojektas" vos išnešė sveiką kailį (2009 spalio 30 d., penktadienis, 22:53 val.)