KM TORNADO 93 vs AMENTIA AD ASTRA (69:93)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 28 d., Antradienis, 18:30 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

Lengva „Amentia Ad Astra“ pergalė

Krepšį atakuoja nugalėtojų lyderis Arnas Pakrosnis
2009 balandžio 28 d., Antradienis, 20:44 val., peržiūros: 4705

Šiandien Kauno prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje vyko rungtynės tarp „KK Tornado 93“ krepšininkų ir aikštelės svečių „Amentia Ad Astra“. Visas rungtynes pirmavę svečiai išlaikė savo pranašumą iki rungtynių pabaigos ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 93:69.

Pirmąją rungtynių minutę geriau sužaidė „Amentia Ad Astra“ pelnė 4 taškus be atsako, dar po kelių minučių svečiai pradėjo tolti, o šeimininkai neturėjo kuom atsikirsti ir po staigaus „Amentia Ad Astra“ spurto svečiai jau buvo priekyje 22:7. Per likusi laiką svečiai dar padidino rezultatą, taigi pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 31:12.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo 5 iš eilės svečių taškais. Kėlinio viduryje netikėtai „KK Tornado 93“ spurtavo ir po šio spurto jie sumažino rezultatą 33-45, taip ir pasibaigė pirmasis kėlinys.

Trečiame rungtynių kėlinyje abi komandos demonstravo labai tolygų žaidimą, tačiau sumažinti skirtumą iki vienženklio taškų skirtumo žaidėjams nesisekė. Kėlinys baigėsi rezultatu 63:48.

Paskutiniame ketvirtyje ir vėl „Amentia Ad Astra“ nesunkiai rinkosi taškus ir užsitikrino sau nesunkią pergalę. Taigi po finalinio teisėjų švilpuko rezultatu 93:69 pergalę iškovojo „Amentia Ad Astra“ ekipa.

„Amentia Ad Astra“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Arnas Pakrosnis surinkęs 28 taškus.

„KK Tornado 93“ ekipoje išsiskyrė Osvaldas Banys įmetęs 19 taškų.

„KK Tornado 93“ treneris po varžybų sakė, jog mano vaikam buvo naudinga pasistumdyti su vyresniais krepšininkais. Gaila, kad pirmą kėlinį daug pralošėm, bet buvo naudinga pasidraskyti.

„Amentia Ad Astra“ trenerio pakalbinti nespėjome.

"Amentia AD Astra" iškovojo pakankamai sunkią pergalę (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:44 val.)"Amentia Ad Astra" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 20:56 val.)"KK Policija" sutriuškino "Amentia AD Astra" ir pateko į "Respublikos" Didžiosios taurės ketvirtfinalį (2009 gegužės 22 d., penktadienis, 21:59 val.)"Kolpingo Kolegija" nesunkiai nugalėjo "KM Tornado 93" (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 21:16 val.)"Kėdainiai" kol kas žengia be pralaimėjimų (2009 gegužės 05 d., antradienis, 22:14 val.) „Statybų Vizija & LVA“ įveikė jaunuosius „Tornado 93“ krepšininkus (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)Tik ketvirtam kėlinį atsibudę "Statybų vizija & LVA" išplėšė sudėtingą pergalę (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:22 val.)