AMENTIA AD ASTRA vs STATYBŲ VIZIJA & LVA (84:88)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 13 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Palemono vidurinė mokykla, Marių g. 37, Kaunas LT-52248

Tik ketvirtam kėlinį atsibudę "Statybų vizija & LVA" išplėšė sudėtingą pergalę

2009 gegužės 13 d., Trečiadienis, 23:22 val., peržiūros: 5267

Šiandien, Palemono vidurinėje mokykloje sporto salėje, buvo žaidžiamos Republikos taurės varžybos tarp "Amentia Ad Astra"(šeimininkai) ir komandos "Statybų vizija & LVA" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių, į savo rankas šeiminkai perėmė iniciatyvą, nes svečiai nerado savo žaidimo, o po netaiklių jų metimų "Amentia Ad Astra" greitomis atakomis vertė taškus iš po krepšio (14:4, 23:9, 25:11). Visus pirmus tris kėlinius svečiai buvo lyg užmigę, bet nieko neprarasdami jie, susikaupė ir likvidavę 14 taškų deficitą, sunkią pergalę iškovojo rezultatu 84:88.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų taikliais metimais iš visų padėčių, be to spurtu 9:2 prieš savo priešininkus. Bet kiek atsigavę po šalto dušo "Statybų vizija & LVA" komanda sumažino rezultatą iki 5 taškų (14:9). Bet greit "Amentia Ad Astra" vėl primetė savo žaidimo taisykles ir po įspūdingo dėjimo, kurį pabegęs atliko A.Pakrostis, rezultatas šoktelėjo iki dviženklio skirtumo (23:9). Kiek geriau sužaidę kelinuko pabaigą, D.Petrausko pastangomis, rezultas buvo sumažintas iki 8 taškų (25:17).

Antrajį kėlinuką vėl geriau pradėjo šeimininkų komanda, jie laimėjo mažą spurtą 7:2 ir vėl atstatė dviženklį pranašumą (32:19). Bet tada ėmėsi darbo "Statybų vizija & LVA" krepšininkai, jie spurtavo 9:2, o po to 6:2 ir komandas jau teskyrė tik 4 taškai(37:33). Tada pabudo šeimininkų snaiperiai, jia pataikė du tritaškius iš eilės ir atstatė dviženklį pranašumą(47:37), o baigiantis šiam ketvirčiui jį padidino ir iki 14 taškų (55:41).

Po dydžiosios pertraukos, žaidimas kažkiek apsilygino. Truputi sumažino svečiai atsilikimą iki 10 taškų (60:50). Bet kiek geriau sužaidę vieną mažą atkarpą "Statybų vizija & LVA" komanda sumažino atsilikimą iki 7 taškų. Išsilyginus kova gale šio ketvirčio, "Amentia Ad Astra" po trijų kėlinių vis dar buvo priekyje 9 taškų skirtumu (72:63).

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje, iki vidurio kėlinio vis dar laikėsi 9 taškų skirtumas tarp komandų (82:73). O tada prasidėjo "Statybų vizija & LVA" šou, jie per likusį laiką, teleido savo varžovams įmesti tik du taškus, o patys kibiau pradėję gyntis, ir tiksliau atakuoti krepšį, laimėjo atkarpą 15:2, po kurios nukautavo šeimininkų komandą ir išplėšė iš jų rankų pergalę, rezultatu 84:88.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė, kad mūsų tikslas yra pasiekti šio turnyro dydžiają taurę, tai tuo tikslu ir pergales skinam.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo trigubą dublį atlikęs D.Petrauskas (33 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 11 išprovokuotų pražangų), be to jis dar surinko 49 naudingumo balus. Jam neblogai padėjo sunkią pergalę iškovoti A.Praprovas, kuris surinko dvigubą dublį (23 taškai, 16 atkovotų kamuolių ir 35 naudingumo balai).

Pralaimėjusių gretose nesulaikomas buvo A.Pakrosnis, jis pelnė 27 taškus,bei surinko 34 naudingumo balus.

"Statybų vizija & LVA" nepaliko jokių šansų "Kolpingo kolegijai" (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:21 val.)"Kėdainiai" tik paskutinėmis akimirkomis palaužė "Statybų vizija & LVA" (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Amentia Ad Astra" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 20:56 val.)"Statybų vizija & LVA" nesugebėjo pasipriešinti "Baltvesos" ekipai (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:44 val.) „Statybų Vizija & LVA“ įveikė jaunuosius „Tornado 93“ krepšininkus (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)"Amentia AD Astra" iškovojo pakankamai sunkią pergalę (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:44 val.)Lengva „Amentia Ad Astra“ pergalė (2009 balandžio 28 d., antradienis, 20:44 val.)"KK Policija" sutriuškino "Amentia AD Astra" ir pateko į "Respublikos" Didžiosios taurės ketvirtfinalį (2009 gegužės 22 d., penktadienis, 21:59 val.)