KM TORNADO 93 vs KOLPINGO KOLEGIJA (48:76)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 30 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

"Kolpingo Kolegija" nesunkiai nugalėjo "KM Tornado 93"

2009 balandžio 30 d., Ketvirtadienis, 21:16 val., peržiūros: 4453

Šiandien (04-30) "Kauno prekybos ir verslo" mokyklos sporto salėje įvyko dar vienerios "Respublikos" taurės varžybos tarp "KM Tornado 93" (šeimininkai) ir "Kolpingo kolegijos" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje aikštėje vyko gan atkakli kova. Abi ekipos žaidė labiau gynybinį žaidimą. Antroje varžybų pusėje inciatyvą perėmė svečių ekipa. Pagerinę pataikimą iš tolimų distancijų "Kolpingo kolegijos" žaidėjai netrukus pirmavo jau triuškinama persvara. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 48:76 (11:12, 16:11, 9:20, 12:33).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygiai. Nei vienai ekipai nepavyko susikrauti solidesnio pranašumo. Kėlinio viduryje rezultatas vis dar buvo lygus. Tačiau, sėkmingai užbaigę kėlinuką svečiai įgijo minimalią persvarą. Po pirmų dešimties minučių rezultatas 11 :12.

Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje ryškiai nepakito. Komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Ketvirčio laikui einant į pabaigą iniciatyvą perėmė šeimininkų ekipa. Pateikę iš eilės du tolimus metimus šeimininkai įgyjo 5 taškų pranašumą. Prieš ilgąją pertauką rezultatas buvo 27:23.

Trečiame kėlinyje šeimininkų ekipos gynyba pradėjo streikuoti. Tai pajutę " Kolpingo kolegijos" krepšininkai pradėjo agresyviau žaisti puolime. Pagaliau prabilo ir svečių snaiperiai. Per šį kėlinį jie pataikė net 5 tritaškius ir taip padėjo savo ekipai prieš lemiamą kėlinį susikrauti 7 taškų persvarą. Po šio kėlionio rezultatas buvo 36:43.

Ketvirtas ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 5:0. Kėlinio viduryje " KM Tornado 93" ekipos deficitas siekė jau 23 taškus. Per likusį laiką svečiai ir toliau neprarado iniciatyvos ir iškovojo pirmąją savo pergalę rezultatu 48:76.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris sakė, kad šios dienos varžybose pergalę lėmė geresnis tolimų metimų pataikymas antroje varžybų pusėje.

"Kauno SRC" nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2009 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)"Kėdainiai" nepasigailėjo "Kolpingo Kolegijos" (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 00:39 val.) „Statybų Vizija & LVA“ įveikė jaunuosius „Tornado 93“ krepšininkus (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)"Kėdainiai" kol kas žengia be pralaimėjimų (2009 gegužės 05 d., antradienis, 22:14 val.)"Statybų vizija & LVA" nepaliko jokių šansų "Kolpingo kolegijai" (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:21 val.)"Amentia Ad Astra" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 20:56 val.)Lengva „Amentia Ad Astra“ pergalė (2009 balandžio 28 d., antradienis, 20:44 val.)