Lietuvos geležinkeliai vs Acme (82:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Lietuvos geležinkeliai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Acme“ ekipos

2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 20:54 val., peržiūros: 994

Pirmadienį, vasario 8 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Lietuvos geležinkelių" krepšininkai ir svečių teisėmis žaidusi „Acme“ ekipa. Pirmasis šių ekipų susitikimas buvo labai atkaklus ir tik po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą, laimėdami tas rungtynes 81:69.

Pirmasis ketvirtis vyko visiškai lygiai, nei viena, nei kita ekipa nesugebėjo įgyti apčiuopiamesnės persvaros. Įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo 8:8. Ir toliau, komandos žengė koja kojon ir tik besibiagiant kėlinuko laikui paleistas taiklus A. Vaičiulio tritaškis leido „Lietuvos geležinkeliams“ pirmauti 17:14.

Antrajame kėlinuke svečių komandos žaidėjo A. Kmitos tritaškiai neleido toliau pabėgti „Lietuvos geležinkelių“ krepšininkams ir įpusėjus kėlinukui šeimininkai turėjo minimalią persvarą 25:24. Visgi, M. Visockio du tolimi šūviai antrojo kėlinuko pabaigoje leido šeimininkams po dviejų kėlinukų pirmauti keturių taškų persvara 35:31.

Po A. Kmitos dar vieno tolimo taiklaus metimo „Acme“ išlygino rungtynių rezultatą 36:36, tačiau nuo to momento rungtynėse įvyko persilaužimas – šeimininkai pradėjo dominuoti puolime, o „Acme“ ekipa sustojo. Taiklūs A. Grabausko metimai nuo trijų taškų zonos ir iš vidutinio nutolio bei puiki D. Grušausko kova po krepšiais padėjo pamatą šeimininkų spurtui 21:8 ir „Lietuvos geležinkeliai“ nutolo didesne nei dešimties taškų persvara 57:44.

Įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui šeimininkai turėjo šešiolikos taškų persvarą 68:52. Tačiau „Lietuvos geležinkeliai“ nežadėjo sustoti ir iki rungtynių pabaigos susikrovė didesnę nei dvidešimties taškų persvarą. Rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Acme“ ekipos žaidėjas K.Ignatavičius po perimto iš varžovų kamuolio įdėjo jį į krepšį, tačiau tai buvo tik menka paguoda svečiams. Rungtynes rezultatu 82:59 laimėjo „Lietuvos geležinkeliai“.

Po rungtynių „Lietuvos geležinkelių“ treneris T.Žvirblis kalbėjo: „man atrodo varžovai ne visi susirinkę buvo, prieš tai mums buvo varžybos su jais daug sunkesnės. O dabar kažkaip atsipalaidavę žaidėm, kažkokios labai didelės įtakos varžybos neturėjo, aišku, pergalė svarbi, bet lengva pasakyčiau“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Lietuvos geležinkeliai: Dalius Grušauskas – 25 tšk. (20 atk. kam., 9 išpr. praž.), Aurelijus Vaičiulis – 18 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Andrius Grabauskas – 14 tšk., Tomas Žvirblis – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

Acme: Darius Arlauskas – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Audrius Kmita – 13 tšk., Paulius Katkevičius – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nepasipriešino grupės lyderiams (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)Blankiai startavę „Lietuvos Geležinkeliai“ laimėjo trilerį prieš „Dentist Team“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Acme“ nesugebėjo pasipriešinti „Callcredit“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)Įspūdingas „Lietuvos geležinkelių“ spurtas ketvirtajame kėlinyje leido išsaugoti pergalę prieš „Best 4 You“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)Galingas „Kauno Švaros“ puolimas nepaliko vilčių „Acme“ krepšininkams (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:11 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ įtemptoje kovoje palaužė „Acme“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 03:46 val.)