Vieningas Kaunas vs Lietuvos geležinkeliai (89:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos geležinkeliai“ nepasipriešino grupės lyderiams

2015 gruodžio 02 d., Trečiadienis, 23:18 val., peržiūros: 1005

Trečiadienį, gruodžio 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Vieningo Kauno“ ir svečių „Lietuvos geležinkelių“ ekipų. Nors pirmame kėlinuke svečiai dar garbingai priešinosi varžovams, tačiau vėliau ėmė vis labiau ryškėti „Vieningo Kauno“ pranašumas, ko pasekoje, po dviejų kėlinių, jis siekė jau trylika taškų. Po ilgosios pertraukos ir toliau visa galva aukščiau buvę aikštės šeimininkai tik didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 89:50 (17:15, 23:12, 21:14, 28:9).

Susitikimą taikliu tolimu metimu pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau čia pat tris tritaškius iš eilės pataikę „Lietuvos geležinkeliai“ bei pridėję dar vieną dviejų taškų metimą, išsiveržė į priekį aštuonių taškų skirtumu. Čia pat spurtą 7:0 surengęs „Vieningas Kaunas“ atsitiesė ir sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. Kiek vėliau, po kelių iš eilės sėkmingų epizodų puolime „Lietuvos geležinkeliai“ ir vėl šiek tiek atitrūko, tačiau kėlinuko pabaigą žymiai užtikrinčiau sužaidę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai. 17:15.

Pirmosiomis antrojo ketvirčio minutėmis abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių keturių taškų persvarą turėjo šeimininkai. Kiek vėliau, įpusėjus kėlinukui „Vieningas Kaunas“ sužaidė rezultatyvią atkarpą, kurios dėka padidino savo pranašumą iki dviženklio. Kiek vėliau svečiai dar bandė atsitiesti ir kiek sušvelnino deficitą, tačiau taiklūs tolimi O. Stropaus metimai pirmos rungtynių dalies pabaigoje neleido „Lietuvos geležinkeliams“ priartėti. 40:27.

Po ilgosios pertraukos trečią kėlinuką galingu spurtu 11:0 pradėję aikštės šeimininkai atitrūko nuo priešininkų įgydami jau 24-ių taškų pranašumą bei panaikindami menkiausią intrigą. Kiek vėliau pora taiklių tritaškių pataikę „Lietuvos geležinkeliai“ dar bandė atsitiesti ir vytis varžovus, tačiau trečiojo kėlinuko pabaigoje sekė „Vieningo Kauno“ baudų metimų virtinė, kurių didžioji dalis buvo taiklūs bei, kurių dėka, skirtumas tarp komandų prieš paskutinę rungtynių dalį buvo dvidešimt taškų. 61:41.

Ketvirto kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkai ėmė triuškinti varžovus surengdami įspūdingą spurtą 16:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki 36-ių taškų. Į tai „Lietuvos geležinkelių“ žaidėjai atsakė keliais taikliais baudų metimais, tačiau, nepaisant to, „Vieningo Kauno“ krepšininkai nemažino apsukų ir toliau terorizavę priešininkų gynybą tik didino savo persvarą, ko pasekoje ir pasiekė pergalę triuškinančiu rezultatu 89:50.

„Vieningas Kaunas“: Arnoldas Rupeika – 16 tšk., Arnoldas Karla – 15 tšk., Mantas Sadauskas – 13 tšk. (9 rezult. perd.), Ovidijus Stropus – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Čiupas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Žygimantas Pilipavičius – 12 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“: Mindaugas Visockis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Naujalis – 11 tšk., Simas Ragauskas – 7 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Acme“ ekipos (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)Blankiai startavę „Lietuvos Geležinkeliai“ laimėjo trilerį prieš „Dentist Team“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Vilmista“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“, taip peržengdami aštunftfinalio barjerą (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:18 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)Taiklūs tolimi metimai leido „Lietuvos geležinkeliams“ atstatyti pusiausvyrą serijoje su „Vilmista“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)