Lietuvos geležinkeliai vs Best 4 You (80:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Įspūdingas „Lietuvos geležinkelių“ spurtas ketvirtajame kėlinyje leido išsaugoti pergalę prieš „Best 4 You“

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 22:17 val., peržiūros: 1011

Vasario 14 dieną, sekmadienį, įvyko „Rind“ įmonių lygos, mažosios taurės, H pogrupio, antrojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Lietuvos geležinkelių“ bei svečių statusą turėjusių – „Best 4 You“ komandų. Po surengto įspūdingo keturių minučių spurto ketvirtajame kėlinyje, pergalę rezultatu 80:56 iškovojo visas varžybas pirmavusi „Lietuvos geležinkelių“ komanda.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo šeimininkų komanda. Jau ketvirtąją rungtynių minutę jie į varžovų krepšį buvo įmetę aštuonis taškus, tuo tarpu svečiai – apskritą nulį (8:0). „Best 4 You“ taškų kraitį atidarė L.Jagminas pataikydamas tolimą metimą. Kėlinio viduryje žaidimas tarp komandų išsilygino. Likus žaisti tris minutes iki kėlinio pabaigos, R. Jurgėlo tritaškis metimas kiek apmažino svečių deficitą (13:8). Vis dėl to, per likusias minutes pirmajame ketvirtyje, „Best 4 You“ komanda nepelnė nė taško, o „Lietuvos geležinkeliai“ kėlinį užbaigė aštuoniais. Rezultatas po pirmojo ketvirčio rodė akivaizdžią šemininkų persvarą – 21:8.

Antrojo kėlinio pradžia svečiams taip pat nieko gero nežadėjo – jau tryliktąją rungtynių minutę šeimininkai įgijo šešiolikos taškų persvarą (28:12). Po šios atkarpos komandos ir vėl žaidė taškas į tašką. Antrajame ketvirtyje „Best 4 You“ komandos gretose taškus rinko tik L.Jagminas ir R.Jurgėlas, kurie ir buvo priežastami to, jog komandiškai žaidę „Lietuvos geležinkeliai“ nesusikrovė didesnio pranašumo ir po pirmųjų dvidešimties minučių, intriga rungtynėse dar buvo gyva. „Lietuvos geležinkeliai“ vedini S. Ragausko (15 tšk.), T. Žvirblio (11 tšk.) ir A. Vaičiulio (10 tšk.) po pirmųjų dvidešimties minučių turėjo ganėtinai solidžią persvarą – 38:25.

Trečiajame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai – besibaigiant dvidešimt trečiai rungtynių minutei, po pirmųjų A. Krylovo taškų rungtynėse, „Best 4 You“ komandos atsilikimas sumažėjo vos iki 6 taškų (40:34). Vedini R. Jurgėlo, trečiajame kėlinyje svečiai nuolatos kvėpavo varžovams į nugarą, tačiau arčiau nei per šešių taškų persvara jiems priartėti nepavyko. Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes kėlinyje, A.Vaičiulis greitoje atakoje pelnė du taškus ir savo komandos pranašumą atstatė iki dviženklės persvaros (49:39). Tik trečioje kėlinio pabaigoje, vienas iš „Best 4 you“ komandos lyderių K.Klimas pelnė pirmuosius taškus – pasižymėjo dviem taikliais baudų metimais ir dvitaškiu tiksint paskutinėm kėlinio sekundėm. Rezultatas prieš lemiamą ketvirtį – 51:34 „Lietuvos geležinkelių“ naudai.

Lemiame ketvirtyje tarp komandų užvirė tikra kova – po dar vieno K. Klimo dvitaškio, komandas skyrė viso labo jau tik penki taškai (53:48). Likus žaisti šešias minutes ir penkiolika sekundžių, po T. Lincevičiaus dviejų taškų komandas tebeskyrė tik vienas metimas (57:54). „Lietuvos geležinkeliai“ paprašė minutės pertraukėlės. Atrodė, jog šiose rungtynėse intrigos išvengti nepavyks, tačiau po minutės pertraukėlės šeimininkų komanda ėmė tiesiog dominuoti – „Lietuvos geležinkelių“ žaidėjai smeigė vieną po kito taiklų metimą, o tuo tarpu svečiai visiškai sutriko. Keturių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo net 23-0. Po tokios atkarpos rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė ir tik likus mažiau nei minutei, R.Jurgėlas dvitaškiu metimu nutraukė sausą šešių minučių svečių komandos atkarpą. Galutinis rungtynių rezultatas – 80:56.

Po rungtynių, „Lietuvos geležinkelių“ komandai vadovavęs Dalius Grušauskas, paklaustas apie tai ką pasakė vyrams per minutės pertraukėlę ketvirtajame kėlinyje, buvo šmaikštus:

Nu ką, pasakiau, kad valentino diena, nepamirštam, kad mūsų po varžybų laukia merginos, kurios pažadėjo, kad jeigu laimėsim, jog padovanos kažką gero. Ir negalėjom prie tokių gražių sirgalių palaikymo pralaimėti (red. past. rodo į ant atsarginių žaidėjų suoliuko sėdinčias merginas).

Tuo tarpu „Best 4 you“ ekipos treneris Vilius Lincevičius įvardino pagrindinę komandos problemą:

Trūksta komandinio žaidimo ir mums tai kiša koją...

„Lietuvos geležinkeliai“: Simas Ragauskas – 35 tšk. (10 išpr. praž.), Aurelijus Vaičiulis – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Žvirblis – 16 tšk. (10 rezult. perd.)

„Best 4 You“: Rokas Jurgėlas – 23 tšk., Lukas Jagminas – 14 tšk., Karolis Klimas – 10 tšk.

„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)Blankiai startavę „Lietuvos Geležinkeliai“ laimėjo trilerį prieš „Dentist Team“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Acme“ ekipos (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)„Lietuvos Geležinkelių“ traukinys po didžiosios pertraukos paliko „Festo & IT-Taškas.lt Kompiuteriai“ už nugaros (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:47 val.)Taiklūs tolimi metimai leido „Lietuvos geležinkeliams“ atstatyti pusiausvyrą serijoje su „Vilmista“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nepasipriešino grupės lyderiams (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 23:18 val.)Kauno „Tiltai“ neturėjo vargo su „Best 4 you“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:20 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)