STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA vs KAUNO TILTAI (84:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 23 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Išsiveržę rungtynių pradžioje ir visą laiką pirmavę dviženkle persvara laimėjo "Stašaitis & Partners advokatų kontora"

2011 vasario 24 d., Ketvirtadienis, 00:16 val., peržiūros: 4358

Vasario 23 dieną, 21.15 val., "VDU sporto centro" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Stašaitis & Partners advokatų kontora" ir "Kauno tiltai". Atkovoję pirmąjį kamuolį ir iškart surengę taiklią ataką bei taip išsiveržę rungtynių pradžioje visą likusį laiką pirmavo ir diktuodami savo žaidimo taisykles didžiuliu skirtumu nugalėjo "Stašaitis & Partners advokatų kontora" [84:58].

Rungtynių pradžioje pirmieji kamuolį atkovojo šeimininkai, "Stašaitis & Partners advokatų kontora" krepšininkai, kurie užbaigė ataką taikliu dvitaškiu metimu, o dar po vienos sėkmingai pasibaigusios atakos jie jau pirmavo keturių taškų skirtumu. Todėl svečiams, "Kauno tiltai" krepšininkams, nuo pat rungtynių pradžios teko vytis šeimininkus, kurie žaidė tiksliau, be to, pataikė du tritaškius taip laimėdami pirmąjį kėlinuką šešių taškų skirtumu. Antrajame kėlinuke šeimininkai žaidė dar agresyviau, demonstravo gražų komandinį žaidimą bei taškas po taško artėjo pergalės link. Taigi svečiams teko sunkus uždavinys vytis puikiai žaidžiančius varžovus ir jiems tai daryti nesisekė. Svečiai antrąjį kėlinuką pralošė aštuoniolikos taškų skirtumu, per kėlinį įmesdami beveik dvigubai mažiau taškų į varžovų krepšį. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [46:28].

Po ilgosios pertraukos didelių pasikeitimų neįvyko. Kadangi svečiams niekaip nesisekė komandinis žaidimas, lyderio vaidmens vis dažniau ėmėsi Mindaugas Mažeika ir Modestas Urbonavičius. Tačiau to nepakako prieš gražų komandinį žaidimą demonstruojančius šeimininkus, kurie nusiimdami daugiau kamuolių tiek po savuoju, tiek po svečių krepšiu bei tiksliau atakuodami užtikrintai judėjo pergalės link. Po trijų kėlinukų šeimininkai sugebėjo dar keliais taškais padidinti savo pranašumą taip pirmaudami jau dvidešimt dviejų taškų skirtumu. Prasidedant paskutiniajam kėlinukui atrodė, kad svečių komanda niekaip negali peržengti tų nelemtų keturiolikos taškų pelningumo per kėlinį rodiklio. Ir visgi jiems tai pavyko padaryti tik kėlinuko paskutinėmis sekundėmis, kai bendro susitikimo rezultato tai nebepakeitė. Šeimininkai rodydami gražų komandinį žaidimą buvo nesustabdomi ir taip nesunkiai taškas po taško veržėsi į priekį kiekviename kėlinuke. Rungtynės baigėsi įtikinama šeimininkų, "Stašaitis & Partners advokatų kontora" krepšininkų, įgyta dvidešimt šešių taškų persvara rezultatu [84:58].

Po varžybų nugalėtojų komandos treneris sakė, jog mes žinojom, kad varžovai yra silpnesni, todėl šiandien stengėmės padirbėti su deriniais tobulinant komandinį žaidimą ir mums tai puikiai pavyko.

"Stašaitis & Partners advokatų kontora": Šarūnas Kenstavičius 18 (5 išpr. pražangos), Gediminas Vasiliauskas 16, Žygimantas Šeškauskis 15 (11 rezult. perdavimų, 5 perimti kamuoliai, 7 išpr. pražangos), Kęstutis Žarnauskas 13.

"Kauno tiltai": Mindaugas Mažeika 29 (6 išpr. pražangos), Modestas Urbonavičius 16 (8 išpr. pražangos), Robertas Lekutis 7.

1-osiose pusfinalio rungtynėse nugalėjo "Stašaitis & Partners advokatų kontora" (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)E pogrupio lyderių dvikovoje stipresni buvo "Stašaitis & Partners advokatų kontora" krepšininkai (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 22:26 val.)Po permainingos kovos "Mikrovisata" ekipa nusileido "Stašaitis & Partners advokatų kontora" komandai (2010 gruodžio 27 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" įveikė "Celsį" (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 20:58 val.)Po intriguojančios kovos rungtynių pabaigoje"Įmonių" krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybes laimėjo "Kauno Grūdai & GSR" komanda! (2011 gegužės 14 d., šeštadienis, 16:56 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" palaužė "Helviną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 22:26 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" antrame ture patyrė pirmą nesėkmę (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" pogrupio lyderius įveikė 35 taškais (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" nepaliko jokių vilčių "Kauno tiltams" (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 22:23 val.)