STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA vs BANGOS ENERGETIKA - DIREMTA & STP (79:62)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 gegužės 04 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

1-osiose pusfinalio rungtynėse nugalėjo "Stašaitis & Partners advokatų kontora"

2011 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 00:25 val., peržiūros: 5184

Gegužės 4 dieną, 21.00 val., "VDU sporto centro" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Stašaitis & Partners advokatų kontora" ir "Bangos energetika – Diremta & STP". Išsiveržę rungtynių pradžioje ir visą rungtynių laiką pirmavę pirmosiose Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalio rungtynėse pergalę šventė "Stašaitis & Partners advokatų kontora" komanda rezultatu [79:62].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovojo svečiai, "Bangos energetika – Diremta & STP" krepšininkai, tačiau šeimininkai, "Stašaitis & Partners advokatų kontora" krepšininkai, apsigynė nuo jų atakos, bet patys taip pat nesugebėjo taikliu metimu užbaigti savo pirmosios atakos, o kamuolį atkovoję priešininkai pelnė du taškus ir išsiveržė į priekį. Tačiau šeimininkai atsakė iškart dviemis taškais pasibaigusiomis atakomis, po kurių jau jie buvo priekyje dviejų taškų persvara. Bet svečiai nesnaudė ir atsikovojo persvarą savo naudai. Pirmajame kėlinuke abi komandos žaidė taškas į tašką ir nors veržlesni buvo svečiai, šeimininkai sėkmingiau sužaidė kelinuko pabaigą išsikovodami keturių taškų persvarą. Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai išprovokavę pražangą ir pataikę abu baudų metimus sušvelnino rezultatą, tačiau iškart po to spurtavę šeimininkai ir sužaidę atkarpą 10:0 padidino savo atiktrūkimą iki dvylikos taškų. Toliau kurį laiką komandos žaidė apylygiai, kai vėl pasikartojo pirmojo kėlinuko pabaiga. Svečiai visą kėlinuką organizavo greitą puolimą ir šiame kėlinyje išprovokavo aštuonias pražangas, kai tuo tarpu šeimininkai tik vieną, tačiau šeimininkai ir vėl kėlinuko pabaigoje sužaidė sėkmingiau ir įgijo net penkiolikos taškų persvarą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [41:26].

Po ilgosios pertraukos, nors ir pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau šeimininkai jiems atsakė dviejomis rezultatyviomis atakomis. Visą kėlinuką žaidimas toks ir buvo, svečiai taikliai pabaigia vieną ataką, šeimininkai dvi. Todėl iki kėlinuko pabaigos šeimininkai dar labiau padidino savo atitrūkimą ir dabar jau pirmavo dvidešimt dviejų taškų skirtumu. Prasidėjus paskutiniajam kėlinukui šeimininkai labai sėkmingai startavę padidino savo persvarą iki dvidešimt aštuonių taškų. Teisėjai abiejoms komandoms leido pakovoti, todėl aikštelėje užvirė tikra kova. Bet svečiai tvarkėsi puikiai ir dabar jau jie sužaidė sėkmingą atkarpą, kurią laimėjo 9:0 ir sušvelnino atsilikimą iki devyniolikos taškų. Po šio spurto iki pat kėlinuko pabaigos didžioji dalis abiejų komandų pelnytų taškų buvo pelnomi baudų metimais. Svečiai paspaudę varžovus sugebėjo išlaikyti pastovų skirtumą, o iki varžybų pabaigos dar šiek tiek jį sušvelnino. Rungtynės baigėsi šeimininkų, "Stašaitis & Partners advokatų kontora" krepšininkų, pergale rezultatu [79:62].

Po varžybų nugalėtojų komandos treneris sakė, jog teisėjai leido pakovoti ir žaisti grubiau, priešininkams tai tiko, o mes patikėję lengva pergalę šiek tiek atsileidome. Tačiau laimėjome septyniolikos taškų skirtumu ir manome, jog mums to užteks antrosiose varžybose.

"Stašaitis & Partners advokatų kontora": Robertas Ruzgaitis 12 (11 atk. kamuolių), Justas Budriūnas 12 (4 tritaškiai metimai), Žygimantas Šeškauskis 12 (5 rezult. perdavimai), Šarūnas Kenstavičius 10.

"Bangos energetika – Diremta & STP": Martynas Mikšys 18 (11 atk. kamuolių, 7 išpr. pražangos), Tomas Bakanauskas 13, Paulius Danisevičius 12 (5 perimti kamuoliai, 6 išpr. pražangos).

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Anonimas2011 gegužės 05 d., 17:23 val.

Realiai jau vakar turejo viskas issispresti(4 kelini buvo 28tsk),Banga gavo sansa paziuresim kaip ji isnaudos...

Anonimas2011 gegužės 05 d., 16:25 val.

banga +25 minimum bus

Anonimas2011 gegužės 05 d., 16:22 val.

Parako dar yra, laukit siurprizu

E pogrupio lyderių dvikovoje stipresni buvo "Stašaitis & Partners advokatų kontora" krepšininkai (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 22:26 val.)Po permainingos kovos "Mikrovisata" ekipa nusileido "Stašaitis & Partners advokatų kontora" komandai (2010 gruodžio 27 d., pirmadienis, 22:52 val.)Išsiveržę rungtynių pradžioje ir visą laiką pirmavę dviženkle persvara laimėjo "Stašaitis & Partners advokatų kontora" (2011 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" įveikė "Celsį" (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 20:58 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" palaužė "Helviną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 22:26 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" antrame ture patyrė pirmą nesėkmę (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" pogrupio lyderius įveikė 35 taškais (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" nepaliko jokių vilčių "Kauno tiltams" (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" po pralaimėtų rungtynių pateko į finalą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:01 val.)