MIKROVISATA vs STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA (79:83)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 27 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

Po permainingos kovos "Mikrovisata" ekipa nusileido "Stašaitis & Partners advokatų kontora" komandai

2010 gruodžio 27 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 5252

Pirmadienį, gruodžio 27 dieną, Panemunės pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Mikrovisata" ir svečių "Stašaitis & Partners advokatų kontora" ekipų. Pirmasis kėlinukas sėkmingiau susiklostė svečiams, kie, po pirmojo ketvirčio turėjo 7 taškų pranašumą, tačiau antrąjame kėlinuke viskas apsivertė aukštyn kojom – "Mikrovisata" ekipa sugebėjo netik išlyginti rezultatą, tačiau ir jį persverti savai naudai. Antrojoje rungtynių pusėje varžybos vyko taškas į tašką, tačiau šioje kovoje stipresni buvo svečiai, kurie nugalėjo rezultatu 79:83 (18:25, 24:14, 15:17, 22:27).

Pirmuosius taškus į savo kraitį įdėjo šeimininkų ekipa pelnydama keturis taškus iš eilės. Vėliau, Ž.Stašaitis, vienas pats atsakė keturiais ir išlygino rezultatą (4:4). Po K.Žarnausko dvitaškio metimo sekė taiklus, "Mikrovisata" ekipos atstovo T.Grigalevičiaus tritaškis metimas, vėliau ir A.Vaivados dvitaškis, kuris suteikė šeimininkams jau 5 taškų pranašumą. K.Žaranauskas pataikė du taškus su pražanga ir realizavo baudos metimą, kuris sumažino deficitą iki dviejų taškų (11:9). Abi komandos apsikeitė taikliomis atakomis ir skirtumas nei padidėjo, nei pamažėjo, tačiau A.Vaivada nieko nelaukęs smeigė tritaškį į varžovų krepšį ir suteikė savo komandai 5 taškų pranašumą. Komandoms vėl apsikeitus taikliomis atakomis, sekė įspūdingas svečių ekipos spurtas 12:0, jis įvyko daugiausiai G.Vasiliausko pastangomis. Po šio spurto svečių ekipa jau buvo priekyje rezultatu 18:25.

Trečiąjame kėlinuke, A.Vaivados tritaškiai metimai neleido "Stašaitis & Partners advokatų kontora" ekipai dar labiau atitrūkti. Kėlinukas prasidėjo dviem taikliais T.Didonio baudos metimais, į kuriuos dviem taškais atsakė, pirmojo kėlinuko pabaigoje surengto suprto kaltininkas – G.Vasiliauskas, pasidindamas persvarą iki 7 taškų (20:27). Po 5 iš eilės šeimininkų komandos taškų, deficitas sumažėjo iki jau tik iki trapių dviejų taškų, tačiau nieko nelaukęs Ž.Stašaitis vėl jį padidino iki 4 taškų. Vėliau komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, kol "Mikrovisata" ekipos snaiperis A.Vaivada, pataikė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą savosios komandos naudai (32:31). Po dvijų netaiklių A.Narbuto baudos metimų, tas pats A.Vaivada vėl smeigė tritaškį metimą į varžovų krepšį, padidindamas persvarą iki 4 taškų (35:31). Kėlinuko pabaigoje dominavo baudų metimai, tačiau vistiek jis geriau pasisekė svečiams, kurie iki kėlinio galo sugebėjo sumažinti deficitą 3 taškų 42:39.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė atkakli kova, komandos žaidė taškas į tašką, nuolat keitėsi rezultatyviomis atakomis, rodos gynyba buvo užmiršta. Pirmaujanti komanda keitėsi labai dažnai. Praėjus maždaug 4 minutėms rezultatas jau buvo lygus (47:47), tačiau šeimininkų ekipa surengusi šiokį tokį spurtą įgavo 4 taškų pranašumą, kurį vėliau atėmė J.Budriūnas (53:54). Kėlinukas pasibaigė dviem T.Didonio taškais, suteikusiais jo komandai minimalų pranašumą 57:56.

Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje buvo itin daug veiksmo. Pirmas keturias atakas abi komandos užbaigė sėkmingai, tačiau po A.Vaivados tritaškio metimo skirtumas padidėjo iki 4 taškų (64:60). Vėliau J.Budriūnas pataikė dvitaškį, G.Vasiliauskas įmetė vieną baudos metimą, o K.Žarnauskas pelnė tris taškus ir rungtynių vadeles į savo rankas perėmė svečių ekipa (64:66). Likusioje šio kėlinio dalyje komandos labai sparčiai pradėjo rinktis pražangas, ir sužaidus 5 minutes, abi komandos jau buvo prasižengusios daugiau negu po 4 kartus. Buvo itin daug metamų baudos metimų. "Mikrovisata" komanda, likus maždaug trims minutėms iki rungtynių pabaigos, dar pirmavo minimaliu rezultatu. J.Budriūnas, pataikęs vieną iš dviejų baudos metimų, rezultatą išlygino, vėliau, tas pats J.Budriūnas pataikė tritaškį metimą, išvesdamas savo komandą į priekį trijų taškų skirtumu (75:78). R.Cipkus sumažino deficitą iki minimumo, tačiau K.Žaranausko ir J.Budriūno pastangomis jis išaugo iki 4 taškų. J.Rajackas dar sumažino persvarą iki dvieju taškų, tačiau tai buvo paskutiniai šeimininkų ekipos taškai. Tuo tarpu Ž.Stašaitis, pramesdamas abu baudos metimus dar suteikė šansą "Mikrovisata" ekipai, tačiau ši juo nepasinaudojo, ir prasižengusi dar kartą, leido varžovams pelnyti dar du taškus ir laimėti rungtynes rezultatu 79:83.

"Mikrovisata": A.Vaivada 19, T.Grigalevičius 16 (6 rez.perd.), J.Rajackas 15 (13 atk.kam.), P.Šmitas 13 (11 atk.kam.), T.Didonis 12 (12 atk.kam., 5 perimt.kam.).

"Stašaitis & Partners advokatų kontora": G.Vasiliauskas 21 (17 atk.kam.), J.Budriūnas 19, Ž.Stašaitis 17 (5 išprov.praž.), K.Žarnauskas 17 (11 atk.kam.).

Po rungtynių pralaimėtojų treneris sakė – "Geros rungtynės, gaila kad pralošėm, kadangi po šio pralaimėjimo mes krentam į žemesnį divizioną atkrintamosiose. O šeip čia buvo sėkmė, dviejų lygių komandų dvikovoje".

Nugalėtojų treneris sakė, jog pergalę skiria draugui, kuriam neseniai gimė sūnus, o kai pergalės priežastį įvardijo norą padovanoti pergalę tam pačiam draugui.

E pogrupio lyderių dvikovoje stipresni buvo "Stašaitis & Partners advokatų kontora" krepšininkai (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 22:26 val.)1-osiose pusfinalio rungtynėse nugalėjo "Stašaitis & Partners advokatų kontora" (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" palaužė "Helviną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" įveikė "Celsį" (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 20:58 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 22:26 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" antrame ture patyrė pirmą nesėkmę (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" pogrupio lyderius įveikė 35 taškais (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)Triuškinanti "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" komandos pergalė ir negarbingas varžovų elgesys (2011 balandžio 01 d., penktadienis, 22:26 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" nepaliko jokių vilčių "Kauno tiltams" (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" pirmąjį etapą baigė pergalingai (2011 sausio 05 d., trečiadienis, 23:20 val.)