STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA vs CLUB 9 & PIZZA CLUB (64:57)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 sausio 05 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" pirmąjį etapą baigė pergalingai

2011 sausio 05 d., Trečiadienis, 23:20 val., peržiūros: 5592

Trečiadienio vakarą "Švyturio – Kauno krepšinio įmonių lygos "Top Sport" pirmenybėse" šeimininkai "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" priėmė "Club 9 & Pizza Club" krepšininkus. Nors po pirmojo ketvirčio aikštės šeimininkai pirmavo dviženkle persvara ir atrodė, kad intriga gali dingti anksčiau laiko, vis tik svečiai po dviejų kėlinių atstatė status kvo susitikime, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutiniame kėlinyje. Šeimininkai rungtynių pabaigą sužaidė kiek užtikrinčiau ir iškovojo pergalę rezultatu (64:57).

Susitikimo pradžią užtikrinčiau pradėjo "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora". Jie vedini Roberto Ruzgaičio spurtavo 0:8, o svečiai susidūrė su gan nemažomis problemomis puolime. Pirmųjų "Club 9 & Pizza Club" taškų šiame ketvirtyje reikėjo laukti keturias minutes, kol dvi baudas realizavo Tomas Daranda (8:2). Šeimininkai į tai atsakė dar vienu ne mažiau sėkmingu spurtu 8:2 ir komandas jau skyrė 12 taškų (16:4). Ketvirčiui baigiantis svečių padėtį kiek pagerino Erikas Biržys ir Tomas Daranda pelnę po du taškus, savo ruožtu Žygimantas Šeškauskis atsakė vienu dvitaškiu (18:8).

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininai nebediktavo savo sąlygų ir susidūrė su kur kas rimtesniu varžovų pasipriešinimu. Šį kartą jau "Club 9 & Pizza Club" spurtavo 2:8 bei sušvelnino savo atsilikimą iki keturių taškų (20:16). Šeimininkų ekipos taškų kraitį kiek papildė taiklus tolimas Justo Budriūno tritaškis (23:16). Tačiau svečių tai nesustabdė: Aivaras Misius ir Erikas Biržys pelnė po du taškus, o Darius Bučinskas pataikė iš toli ir rezultatas tapo lygus (23:23). Kęstutis Žarnauskas truktelėjo "advokatus" priekin pelnydamas keturis taškus iš eilės (27:23), o Aivaras Misius atsakė trimis taškais (27:26). Skirtumą tarp komandų dar labiau padidino taiklūs Gedimino Vasiliausko ir Žilvino Stašaičio dvitaškiai (31:26). Tačiau tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai šiame ketvirtyje, o svečiai dar turėjo ką pasiūlyti. Aivaras Misius ir Darius Bučinskas pelnė po du taškus, o Haroldas Nevidauskas pridėjo vieną taiklią baudą ir rungtynėse po pirmųjų dvidešimties žaidimo minučių visiška lygybė (31:31).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai pirmą kartą susitikime po taiklaus Tomo Darandos tritaškio išsiveržė į priekį (33:34). Tačiau šia trapia persvara "Club 9 & Pizza Club" ilgai nepasidžiaugė. Šeimininkai greitai atsakė penkiais taškais ir vėl susigrąžino sau persvarą (38:34). Žaidimas kiek išsilygino ir ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis. "Stašaičiui & Partners Advokatų Kontorai" pirmaujant keturiais taškais (46:42) jie dar labiau padidino apsukas ir kėlinuko pabaigoje spurtavo 6:3 bei padidino savo pranašumą iki 7 taškų (52:45).

Atrodo, jog šeimininkai anksčiau laiko pagalvojo, kad darbas baigtas ir tuo pasinaudoję svečiai pradėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje mažinti savo deficitą: Erikas Biržys pelnė keturis taškus iš eilės, o Robertas Pockevičius pataikė iš toli, Žilvinas Stašaitis atsakė dvitaškiu (54:52). Robertas Ruzgaitis pelnė du taškus, o Žygimantas Šeškauskis realizavo vieną baudą ir šeimininkai vėl galėjo kiek ramiau pasijusti (57:52). Vis tik, "Club 9 & Pizza Club" vyrai nebuvo linkę nuleisti ginklų. Haroldas Nevidauskas pelnė du taškus, o Stasys Rekašius pataikė iš toli ir rezultatas vėl tapo lygus (57:57). Tačiau tai buvo paskutinieji svečių taškai šiose rungtynėse, o šeimininkai dėka Roberto Ruzgaičio ir Žygimanto Šeškauskio taškų spurtavo 7:0 ir iškovojo pergalę rezultatu (64:57).

Po rungtynių kalbintas "Stašaitis & Partners Advokatų Kontoros" trenerio pareigas ėjęs Kęstutis Žarnauskas sakė: "Atkaklus mačas gavosi dėl to, kad mūsų komanda nebuvo nusiteikusi rimtai kovai. Tai gal įtakojo turnyrinės lentelės padėtis, nes žemiau trečios vietos nukristi jau vis tiek negalėjome. Varžovai žaidė savo žaidimą, atsipalaidavę, nes tai jiems iš esmės taip pat nieko nereiškė. Manau jie sužaidė pagal savo galimybes, o mes nebuvome nusiteikę kovoti. Vis tik, džiaugiamės iškovota pergale".

"Club 9 & Pizza Club" ekipos kapitonas Darius Bučinskas po rungtynių kalbėjo: "Atėjo didelis žmogus ir mus truktelėjo priekin, tai padėjo atžaisti pirmame kėlinyje prarastus taškus. Antroje pusėje jis kiek sustojo, gal varžovai labiau pradėjo prieš jį gintis. Kalbant apie varžovus, manau, kad su jais galima pilnai žaisti".

"Stašaitis & Partners Advokatų Kontorą" į priekį vedė: Robertas Ruzgaitis 21 taškas (11 atk. kam), Kęstutis Žarnauskas 12 taškų (6 atk. kam), Žygimantas Šeškauskis 11 taškų (4 perimti kam)

"Club 9 & Pizza Club" ekipoje išsiskyrė: Erikas Biržys 16 taškų (14 atk. kam), Aivaras Misius 11 taškų (12 atk. kam), Stasys Rekašius 10 taškų (7 rez. perd)

"Stašaitis & Partners advokatų kontora" įveikė "Celsį" (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 20:58 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" palaužė "Helviną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" pogrupio lyderius įveikė 35 taškais (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 22:26 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" antrame ture patyrė pirmą nesėkmę (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" po pralaimėtų rungtynių pateko į finalą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" be didesnių sunkumų nugalėjo varžovus (2010 gruodžio 10 d., penktadienis, 23:14 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2011 kovo 25 d., penktadienis, 21:51 val.)Triuškinanti "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" komandos pergalė ir negarbingas varžovų elgesys (2011 balandžio 01 d., penktadienis, 22:26 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" išsikapstė iš gilios duobės ir iškovojo įtikinamą pergalę (2010 lapkričio 05 d., penktadienis, 22:28 val.)