KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA-1 vs KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA-2 (90:65)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 9 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 04 d., Antradienis, 16:30 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko vidurinės mokyklos sporto salė, Gedimino g. 65, Kaišiadorys

Kaišiadorių derbyje nesunkią pergalę šventė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1

2010 gegužės 04 d., Antradienis, 17:59 val., peržiūros: 4051
Gegužės 4 dieną, antradienį, Kaišiadorių A.Brazausko vidurinėje mokykloje, "Krepšinis.net" 9 klasių taurės rungtynėse susitiko dvi šios mokyklos komandos – Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 ir Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 2.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, bet netrukus į priekį ėmė veržtis pirmoji komanda ir po E.Trišino dvitaškio įgijo 5 taškų persvarą (7:2). Kurį laiką pirmajai komandai pavyko išlaikyti pranašumą savo pusėje, tačiau dar pirmoje kėlinio pusėje antroji komanda sukilo ir po 5 iš eilės K.Danilovo bei O.Jočiūno taškų, rungtynėse grįžo pusiausvyra (9:9). Visgi, persverti rezultato antrajai komandai nepavyko ir dar dukart jiems teko lygint rezultatą (11:11; 13:13), tačiau antroje kėlinio pusėje ėmė dominuoti pirmoji komanda, kelių minučių atkarpą laimėjo 13:4 ir laimėjo pirmąjį kėlinį 9 taškų skirtumu – 26:17.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos vėl apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau šį kartą pirmoji komanda smogė jau pirmoje kėlinio pusėje: po spurto 8:0, dar neįpusėjus kėliniui pirmosios komandos pranašumas pasiekė 15 taškų ribą (36:21). Kėlinio viduryje O.Jočiūnas ir P.Pocius padėjo savo komandai pralaužti ledus puolime ir nors antroje kėlinio pusėje įsismaginęs P.Pocius ėmė vis dažniau užbaiginėti rezultatyvias savo komandas atakas, bet priešingoj barikadų pusėj siautėjo J.Kursevičius ir jo taškų dėka skirtumas nemažėjo. Po septintojo iš eilės P.Pociaus taško antrosios komandos atsilikimas sumažėjo iki 13 taškų (44:31), bet kėlinį pirmoji komanda baigė 5 taškais be atsako ir laimėjo pirmąją rungtynių pusę 18 taškų skirtumu – 49:31.

Po didžiosios petraukos geresnį žaidimą vėl demonstravo pirmoji kaišiadoriečių komanda ir po abiejų taiklių L.Jociaus baudų metimų, jų pranašumas šoktelėjo iki 22 taškų (56:34). Vis dėlto, netrukus antroji komanda ėmė rungtyniauti kur kas sėkmingiau ir ketvirčio viduryje, po spurto 0:10 (7 taškus prie to pridėjo P.Pocius), pirmosios komandos pranašumas ištirpo iki 12 taškų (56:44). Tačiau antroje kėlinio pusėje antroji komanda vėl papuolė į duobę, o jų kraštiečiai ėmė nenumaldomai tolti: kelių minučių atkarpą pirmoji komanda laimėjo 12:0 (visus šiuos taškus susirinko J.Kursevičius ir D.Janavičius) ir ketvirčio pabaigoje įgijo rekordinį šios dienos rungtynėse, 24 taškų pranašumą (68:44). Vis dėlto, kėlinį taikliu dvitaškiu metimu baigęs A.Ivoška padėjo antrajai komandai sumažinti skirtumą iki 22 taškų ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo 68:46.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos buvo ne daug. Be to, įsivyravo chaotiškas žaidimas labiau dėl statistiko, nei dėl galutinio rezultato. Po 4 iš eilės E.Trišino taškų, pirmosios komandos pranašumas išaugo iki 25 taškų (76:51) ir nors lyderio vaidmens ėmęsis P.Pocius pelnė 8 taškus iš eilės, tačiau priešininkų gretose smaginosi E.Trišinas bei J.Kursevičius ir šių žaidėjų tolimų metimų dėka, skirtumas ne tik nemažėjo, bet rungtynių pabaigoje pasiekė net 29 taškų ribą (90:61). Visgi, rungtynių pabaigoje antrajai komandai pavyko šiek tiek sušvelninti atsilikimą, tačiau rungtynes jie vistiek pralaimėjo solidžiu 25 taškų skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas – 90:65.

Po rungtynių Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos moksleiviai baidėsi komentuot rungtynes ir tik vienas drąsuolis iš antrosios komandos – Ovidijus Vilinauskas, išdrįso pakomentuot susitikimą: "Nesilošė šiandien išvis. Tik vienas mūsų žaidėjas sulošė gerai. Ką aš žinau... Sulošėm prastai."

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1: J.Kursevičius (35 tšk., 13 atk. k., 6 rez. per., 6 per. k., 6 išpr. pr., 40 naud. b.), E.Trišinas (15 tšk., 12 atk. k., 6 rez. per.,), D.Janavičius (15 tšk.), T.Stankevičius (14 tšk.) ir L.Jocius (7 tšk., 16 atk. k.).

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 2: P.Pocius (36 tšk., 13 atk. k., 8 rez. per., 5 išpr. pr., 32 naud. b.), O.Vilinauskas (11 tšk.), O.Jočiūnas (7 tšk.), K.Danilovas (5 tšk.) ir A.Ivoška (4 tšk., 12 atk. k.).

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 iškovojo ketvirtąją pergalę ir "Krepšinis.net" 9 klasių pogrupio varžybas baigė be nesėkmių. Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 2 pralaimėjo antrą kartą ir pergalių dar neturi.

KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės nugalėtojai Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos pirmoji komanda! (2010 gegužės 20 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)J.Kursevičius pelnė 62 taškus ir atvedė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinę mokyklą-1 į 9 klasių "Krepšinis.net" taurės finalą (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 17:41 val.)Kaišiadorių A. Brazausko vidurinė mokykla-2 tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę Vilkijoje (2010 gegužės 08 d., šeštadienis, 13:42 val.)Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 neturėjo vargo antrosiose "Krepšinis.net" 9 klasių taurės rungtynėse (2010 balandžio 27 d., antradienis, 18:33 val.)Įspūdingas pirmasis kėlinys leido Kaišiadorių A.Brazausko vidurinei mokyklai 1 pasiekti įtikinamą pergalę prieš bendraamžius iš Vilkijos (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:56 val.)"Krepšinis.net" 9kl turnyras prasidėjo atkaklia dvikova Kaišiadoryse (2010 balandžio 20 d., antradienis, 17:37 val.)KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės trečioji vieta atiteko Vilkijos gimnazijai (2010 gegužės 19 d., trečiadienis, 23:54 val.)Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje - "Iron Wolves" gavo dar vieną antausį (2010 gegužės 11 d., antradienis, 18:43 val.)Šveduvos gimnazija - "KK Titanas" iškopė į finalą (2010 gegužės 13 d., ketvirtadienis, 19:05 val.)