VILKIJOS GIMNAZIJA vs KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA-2 (49:51)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 9 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 08 d., Šeštadienis, 11:00 val. @ Vilkijos vidurinė mokykla, Čekiškės g. 73, Vilkija LT-54225

Kaišiadorių A. Brazausko vidurinė mokykla-2 tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę Vilkijoje

2010 gegužės 08 d., Šeštadienis, 13:42 val., peržiūros: 7407
Gegužės 8 dieną, Vilkijos gimnazijos sporto salėje, susitiko dvi "Krepšinis.net" taurės (9 klasės) ekipos – aikštės šeimininkai Vilkijos gimnazijos krepšininkai bei Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-2 komanda. Jau pirmajame kėlinyje komandos parodė, jog lengvos kovos priešininkai gali nesitikėti. Pirmąsias 10 minučių vos vienu tašku laimėjo svečiai 13:12. Antrajame kėlinyje ir toliau skirtumas tarp komandų tik nežymiai svyravo. Taiklus Vilkijos gimnazijos dvitaškis kėlinio pabaigoje leido šeimininkams laimėti ketvirtį 15:12 ir bendrame rungtynių rezultate išsiveržti į priekį 27:25. Trečiajame kėlinyje Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-2 krepšininkai sugebėjo spurtuoti 9:2 ir įgyti 5 taškų pranašumą 34:29. Toks pats jis liko ir prieš prasidedant lemiamai rungtynių daliai 40:35. Rungtynių pabaigoje, likus 4 sekundėms iki jų pabaigos, taiklus svečių lyderio P.Pociaus dvitaškis išvedė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-2 komandą į priekį 51:49. Šeimininkai kitoje atakoje prametė abu baudos metimus ir palaidojo savo viltis iškovoti pergalę. Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-2 auklėtiniams tai buvo pirmoji pergalė turnyre. Tuo tarpu Vilkijos gimnazistai suklupo trečiąjį kartą per tiek pat rungtynių.

Pirmieji savo taškų sąskaitą rungtynėse atidarė šeimininkai, kurie surengė dvi rezultatyvias atakas iš eilės ir išsiveržė į priekį 4:0. Tačiau Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-2 puolimo mašina taip pat neužilgo užsivedė. Svečių lyderis P.Pocius pataikė keletą dvitaškių iš eilės, tritaškį pridėjo K.Danilovas, du taškus pelnė O.Jočiūnas ir rungtynių svarstyklės nukrypo svečių naudai 11:9. Nors pirmojo ketvirčio pabaigoje Vilkijos gimnazijos puolėjas T.Sapiega "įsūdė" tritaškį, tačiau O.Vilinauskas atsakė dvitaškiu ir padėjo savo Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-2 ekipai laimėti kėlinį 13:12.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo rungtyniaudami šiek tiek tiksliau už varžovus ir dėka taiklių P.Pociaus bei D.Balnio tritaškių padidino savo atotrūkį iki 5 taškų 21:16. Vis tik tai nelabai patiko Vilkijos gimnazijos auklėtiniams, kurie sugebėjo pristabdyti priešininkų puolimą, o patys, pasinaudodami savo priekinės linijos jėga, laimėjo atkarpą 9:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai 25:23. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliai dvitaškiais ir Vilkijos gimnazija sugebėjo išsaugoti tą patį 2 taškų pranašumą 27:25.

Po ilgosios pertraukos ketvirtį vėl geriau pradėjo Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-2 krepšininkai. Pastarieji savo kibios gynybos dėka šiek tiek išmušė iš vėžių šeimininkus ir privertė juo keletą kartų iš eilės suklysti. Patys svečiai spurtavo 9:2 ir įgijo 5 taškų persvarą 34:29. Po taiklaus Vilkijos gimnazijos puolėjo R.Janušausko dvitaškio bei G.Vyšniausko baudos metimo šeimininkai priartėjo 32:34, tačiau baigiantis kėliniui Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-2 komandą vėl ėmėsi paskui save tempti P.Pocius. Pastarojo aktyvus žaidimas leido prieš lemiamą rungtynių dalį svečiams išsaugoti 5 taškų pranašumą 40:35.

Audringai palaikomi savo aistruolių Vilkijos gimnazijos žaidėjai pakyliai pradėjo ketvirtąjį rungtynių kėlinį. Šeimininkai laimėjo atkarpą 6:2 ir paliko svečiams minimalų pranašumą 42:41. Nors Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-2 puolėjas A.Ivoška savo dvitaškiu šiek tiek padidino skirtumą (44:41), tačiau Vilkijos gimnazijos žaidėjai į tai atsakė "sausa" atkarpa 7:0 ir likus iki rungtynių pabaigos minutei įgijo 4 taškų pranašumą 48:44. Tada savo šaltakraujiškumą pademonstravo O.Vilinauskas, kuris pataikė iš toli ir išlygino rezultatą 48:48. Vis tik Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-2 didvyriu šiose rungtynėse tapo P.Pocius, kurio dvitaškis likus 4 sekundėms iki rungtynių pabaigos išvedė į priekį svečius 51:49. Nors Vilkijos gimnazija dar turėjo progą išlyginti rezultatą baudų metimais, tačiau ja nepasinaudojo ir turėjo pripažinti varžovų pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė trigubą dublį atlikęs P.Pocius – 21 taškas, 15 atkovotų kamuolių, 16 išprovokuotų pražangų ir 6 rezultatyvūs perdavimai. O.Vilinauskas pridėjo 11 taškų.

Vilkijos gimnazijos komandos gretose labiausiai pasižymėjo R.Janušauskas – 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių bei G.Vyšniauskas, surinkęs taip pat 11 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius. T.Sapiegos sąskaitoje 9 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai.

Įspūdingas pirmasis kėlinys leido Kaišiadorių A.Brazausko vidurinei mokyklai 1 pasiekti įtikinamą pergalę prieš bendraamžius iš Vilkijos (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:56 val.)J.Kursevičius pelnė 62 taškus ir atvedė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinę mokyklą-1 į 9 klasių "Krepšinis.net" taurės finalą (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 17:41 val.)Kaišiadorių derbyje nesunkią pergalę šventė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:59 val.)Šeduvos gimnazija - KK "Titanas" parsivežė lengvą pergalę iš Vilkijos (2010 balandžio 30 d., penktadienis, 18:15 val.)KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės trečioji vieta atiteko Vilkijos gimnazijai (2010 gegužės 19 d., trečiadienis, 23:54 val.)Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje - "Iron Wolves" gavo dar vieną antausį (2010 gegužės 11 d., antradienis, 18:43 val.)Šveduvos gimnazija - "KK Titanas" iškopė į finalą (2010 gegužės 13 d., ketvirtadienis, 19:05 val.)Vilkijos gimnazistai nutraukė nesėkmių seriją (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 18:58 val.)