KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA-1 vs VILKIJOS GIMNAZIJA (115:78)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 9 KLASĖS » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2010 gegužės 17 d., Pirmadienis, 15:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko vidurinės mokyklos sporto salė, Gedimino g. 65, Kaišiadorys

J.Kursevičius pelnė 62 taškus ir atvedė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinę mokyklą-1 į 9 klasių "Krepšinis.net" taurės finalą

2010 gegužės 17 d., Pirmadienis, 17:41 val., peržiūros: 6609
Pirmadienį, gegužės 17 dieną, Kaišiadorių A.Brazausko vidurinę mokykloje įvyko 9 klasės "Krepšinis.net" taurės antrojo pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 auklėtiniai priėmė svečius Vilkijos gimnazijos komandą. Jau pirmajame kėlinyje ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas. Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 žaidėjai, vedini savo lyderio J.Kursevičiaus dominavo aikštėje ir laimėjo pirmąsias 10 minučių 31:11. Antrajame ketvirtyje Vilkijos gimnazijos komandos puolimas šiek tiek atsigavo, tačiau įsisiautėję svečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo susikrovę jau 28 taškų pranašumą 60:32. Po ilgosios pertraukos Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 ekipos žaidime nebuvo atsipalaidavome ir šeimininkai laimėjo trečiąjį kėlinį net 25:10, po kurio padidino savo atotrūkį iki 85:42. Lemiamame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 auklėtiniai jau galvojo apie finalą. Rungtynes užtikrintai 115:78 laimėjo Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokykla-1. Finale ji susikaus su Šeduvos gimnazija.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių
Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 auklėtiniai savo varžovams parodė, jog lengvo gyvenimo pastariesiems šiose rungtynėse nebus. Šeimininkai kelių pirmųjų minučių atkarpą laimėjo "sausai" 8:0. Vilkijos gimnazijos taškų sąskaitą mače atidarė G.Vyšniauskas, pataikydamas dvitaškį, tačiau Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 ekipa, vedina J.Kursevičiaus bei D.Janavičiaus į tai atsakė dar vienu galingu spurtu 14:0 ir padidino savo pranašumą iki 20 taškų – 22:2. Po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo išsaugoję tą pačią persvarą 31:11.

Antrojo kėlinio pradžioje svečių gynėjas G.Vyšniauskas pelnė iš eilės 5 taškus ir kiek sumažino savo ekipos atsilikimą 16:33, tačiau J.Kursevičius sumetė 6 taškus ir vėl atstatė
Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 persvarą 39:16. Visą antrąjį ketvirtį Vilkijos gimnazija stengėsi rungtyniauti per priekinės linijos žaidėjus, todėl pastarosios puolimas atsigavo, tačiau svečiai ir toliau turėjo problemų gynyboje stabdant pavojingiausius Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 krepšininkus. Įsisiautėjęs šeimininkų lyderis J.Kursevičius galingai sužaidė ketvirčio pabaigą ir dėka to padidino savo ekipos persvarą iki rekordinės 28 taškų – 60:32. Šis jaunasis krepšininkas per pirmąsias 20 rungtynių minučių sugebėjo pelnyti net 37 taškus.

Po ilgosios pertraukos, nors ir turėdami milžinišką persvarą, šeimininkai neatsipalaidavo ir toliau dominavo aikštėje. Audringai palaikomi savo sirgalių,
Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 auklėtiniai pradėjo trečiąjį kėlinį spurtu 13:1 ir padidino savo atotrūkį iki 40 taškų – 73:33. Vilkijos gimnazijos vidurio puolėjas R.Janušauskas pavieniais veiksmais bei puikiu savo žaidimu po krepšiu dar bandė bent šiek tiek sumažinti savo komandos atsilikimą, tačiau šeimininkai ir toliau nesustabdomai rungtyniavo puolime ir išlaikė 43 taškų persvarą iki pat kėlinio pabaigos (84:42). Lemiamame rungtynių ketvirtyje Vilkijos gimnazijos krepšininkai, neturėdami ko prarasti, stengėsi kuo daugiau "aptirpdyti" skirtumą. Svečių snaiperiai pataikė net 6 tritaškius rungtynių pabaigoje, tačiau to neužteko pergalei pasiekti. Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 ekipa laimėjo 115:78.

Po rungtynių nugalėtojų treneris D.Tamulevičius kalbėjo: "Tokios pergalės ir tikėjomės, gaila, jog ji pareikalavų traumų, tačiau nepaisant to, viskas vyksta pagal planą. Finale laukia stiprūs varžovai, tačiau jeigu rungtyniausime su tinkamu nusiteikimu turėtų būti viskas gerai."

Vilkijos gimnazijos strategas V.Pilipaitis teigė: "Šiandien mums pritrūko susižaidimo ir patirties rungtyniaujant kartu. Žinojau, jog bus sunku su J.Kursevičiumi, tačiau vistiek jo sustabdyti nesugebėjome. Dabar beliko tikėtis trečiosios vietos turnyre, manau turime šansų ją iškovoti."

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos-1 komandoje labiausiai išsiskyrė J.Kursevičius, pelnęs net 62 taškus, išprovokavo 10 varžovų pražangų ir atkovojo 7 kamuolius (67 naudingumo balai). L.Jocius pridėjo 14 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, D.Janavičiaus sąskaitoje 13 taškų.

Vilkijos gimnazijoje rezultatyviausiai rungtyniavo R.Janušauskas (13 atk.k.) ir D.Jurkšaitis, pelnę po 22 taškus. G.Vyšniauskas surinko 21 tašką.

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 neturėjo vargo antrosiose "Krepšinis.net" 9 klasių taurės rungtynėse (2010 balandžio 27 d., antradienis, 18:33 val.)Kaišiadorių derbyje nesunkią pergalę šventė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:59 val.)Kaišiadorių A. Brazausko vidurinė mokykla-2 tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę Vilkijoje (2010 gegužės 08 d., šeštadienis, 13:42 val.)Įspūdingas pirmasis kėlinys leido Kaišiadorių A.Brazausko vidurinei mokyklai 1 pasiekti įtikinamą pergalę prieš bendraamžius iš Vilkijos (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:56 val.)KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės trečioji vieta atiteko Vilkijos gimnazijai (2010 gegužės 19 d., trečiadienis, 23:54 val.)KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės nugalėtojai Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos pirmoji komanda! (2010 gegužės 20 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)"Krepšinis.net" 9kl turnyras prasidėjo atkaklia dvikova Kaišiadoryse (2010 balandžio 20 d., antradienis, 17:37 val.)Vilkijos gimnazistai nutraukė nesėkmių seriją (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 18:58 val.)Šeduvos gimnazija - KK "Titanas" parsivežė lengvą pergalę iš Vilkijos (2010 balandžio 30 d., penktadienis, 18:15 val.)