ŠIAULIŲ "GRAFŲ BALDAI - KRISTALAS" vs PASVALYS (103:72)Lietuvos krepšinio lygų "SUPER" Taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, LT-78162

Šiauliai neturėjo vargo su Pasvaliu

2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 18:57 val., peržiūros: 1944

Rungtynes komandos pradėjo atkakliai bei taškas į tašką. Vis tik, šiauliečiams buvo pavykę įgyti kiek apčiuopemesnę persvarą. Tačiau Pasvalys dar kartą ėmėsi įrodinėti, kad su jais lengva nebus niekam ir skirtumas tarp komandų neilgai trukus praktiškai visai ištirpo. Kėlinio pabaigoje kiek tikslesni buvo šiauliečiai, kurie po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo (17:25).

Komandos antrąjį kėlinį pradėjo gan nervinai ir nerezultatyviai, tačiau pirmieji ritmą pajuto svečių teisėmis žaidę šiauliečiai, kurie ėmė didinti apsukas ir kėliniui įpusėjus jau pirmavo 14-os taškų skirtumu (26:40). Pasvalys ir vėl ėmė rodyti „ragus“ o kėlinuką užbaigę puikiu tritaškiu šeimininkai sumažino savo deficitą iki keturių taškų (43:47).

Trečiojo kėlinio pradžioje dominuoti ėmė Šiaulių krepšininkai, kurie keturių minučių atkarpą laimėjo 3:12 ir rezultatas tapo (46:59). Žaidimas ilgainiui aikštėje išsilygino ir komandos keitėsi sėkmingomis atakomis. Vis tik, kėlinio pabaigoje Šiaulių „Grafų baldai – Kristalas“ pajuto antrą kvėpavimą ir įgijo rekordinę 17-os taškų persvarą (54:71). Negana to kėlinuką svečiai užbaigė tritaškiu ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo jau 20-ies taškų pranašumą (54:74).

Praktiškai nieko nebelemiančiame kėlinuke žaidimas išsilygino, o komandos ir vėl pradėjo žengti koja kojon. Šiauliečiams toks žaidimas buvo visiškai priimtinas, nes pranašumas laikėsi jų pusėje (60:81). Likus žaisti tris minutes komandas jau skyrė 30 taškų (66:96). Likus dviem minutes iki rungtynių pabaigos salėje susirinkusių šiauliečių džiaugsmui jų palaikoma komanda pelnė ir šimtąjį tašką (68:101). Galutinis rungtynių rezultatas (72:106).

Šiaulius į pergalę vedė: Aurimas Andriušaitis 18 taškų, Mindaugas Norkus 17 taškų, Matas Damkus ir Paulius Klemas po 10 taškų

Pasvalys: Dainius Brazys 14 taškų, Povilas Rašamavičius 13 taškų, Mantas Galkauskas 12 taškų

Alytus įveikė Pasvalį ir iškovojo "Iššūkio" taurę (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:33 val.)Kauno "Bangai" nepavyko trinktelėti durimis (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:35 val.)Panevėžio atstovai palaužė Šiaulių čempionus (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 13:26 val.)Pasvalys metė iššūkį Panevėžio "Bangenei Aiverai", bet pergalės neiškovojo (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 16:54 val.)