STAKLIŠKIŲ VIDURINĖ MOKYKLA vs KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA (81:71)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 13 d., Antradienis, 17:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

Stakliškių vidurinė mokykla grupės varžybas baigė pergale

2010 balandžio 14 d., Trečiadienis, 00:09 val., peržiūros: 3774
Antradienį Stakliškių vidurinės mokyklos krepšinio komanda antrą kartą sezone išmėgino jėgas su Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos krepšininkais. Pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi daugiau nei įspūdinga Stakliškių pergale po pratęsimo, kurią Stakliškių moksleiviai baigė keturiese. Šį kartą rungtynėse vėl netrūko dramos. Abi ekipos rungtyniavo banguotai, o rungtynių esminis posūkis įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai Kaišiadorių ekipos treneris pernelyg emocingai pradėjo protestuoti prieš teisėjų švilpukus. Tačiau techninė pražanga trenerio neįtikino. Jis nusprendė, kad savo tiesas įrodinėti aikštėje bus lengviau nei ant atsarginių žaidėjų suolo. Pasivaikščiojęs po aikštę T. Ušinskas davė pylos teisėjui dar kartą, dėl ko buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga. Vis tik, reikėjo šiek tiek laiko ir pastangų, kad trenerį pavyktų išprašyti iš salės. Galiausiai aistroms aprimus rungtynės buvo tęsiamos. Jas Stakliškių moksleiviai laimėjo rezultatu (81:71) ir užėmė grupėje pirmąją vietą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Du taiklūs Tautvydo Švedo tolimi metimai padėjo Stakliškių vidurinei mokyklai atitrūkti (12:6). Tačiau Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos krepšininkai vedini komandos kapitono Ernesto Budriko bei Juliaus Grigaliūno sumažino savo atsilikimą iki mimimumo (17:16). Vis tik, kėlinio pabaigoje Tautvydas Švedas nusprendė dar kartą įrodyti, kad pirmieji du taiklūs jo tritaškiai šiame kėlinyje nebuvo atsitiktinumas ir pasiuntė į krepšį iš trijų taškų zonos dar kartą (20:16).

Antrojo kėlinio pradžia gausiai susirinkusiems sirgaliams vargu ar patiko. Abi komandos rungtyniavo padrikai, darė daug kaidų. Svečiai iš pirmųjų 7 taškų šiame kėlinyje 5 pelnė baudos metimais, o per visą ketvirtį Kaišiadorių komandos žaidėjai net septynis kartus stojo prie baudų metimo linijos. Vis tik, didelių pastangų dėka "A. Brazausko" moksleiviams pavyko persverti rungtynių rezultatą savo komandos naudai (26:27). Tačiau čia ir vėl apie save priminė Tautvydas Švedas pataikydamas iš toli (29:30). Dar kurį laiką pirmaujanti komanda keitėsi po kiekvienos atakos, tačiau kėliniui baigiantis Tautvydas Švedas pelnė du taškus bei pridėjo tritaškį padidindamas Stakliškių vidurinės mokyklos pranašumą iki 4 taškų (38:34).

Trečiąjį kėlinį Eigirdas Keblikas pradėjo taikliu tolimu šūviu, į kurį svečiai atsakė Edvino Morkūno ir Juliaus Grigaliūno dvitaškiais (41:38). Leonas Minkauskas pelnė du taškus, o Julius Grigaliūnas dar kartą sugebėjo savo komandos teficitą sumažinti iki minimumo (43:42). Stakliškių vidurinė mokykla laimėjo atkarpą 6:0 bei padidino persvarą iki 7 taškų (49:42). Justas Butenas ir vėl sugebėjo sumažinti savo komandos atsilikimą (49:44). Tačiau tada prasidėjo minėtasis incidentas. Po jo Eigirdo Kebliko ir Martyno Židanavičiaus vedini šeimininkai spurtavo 10:0 ir pabėgo rekordiniu atstumu (59:44). Tačiau tai buvo viskas, ką Stakliškių moksleiviai sugebėjo nuveikti šiame kėlinyje. Tuo tarpu Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos žaidėjai įrodinėjo, jog turi kovotojų charakterį. Rungtyniaudami be trenerio, jie "užsivedė", bei kėlinį baigė laimėdami atkarpą 0:8 bei sumažindami savo atsilikimą (59:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai iš Kaišiadorių toliau įrodinėjo, jog spurtas trečiojo ketvirčio pabaigoje nebuvo atsitiktinis. Jie laimėjo dar vieną atkarpą 0:6 ir sumažino savo deficitą iki minimumo (59:58). Dabar jau Stakliškėms reikėjo pabusti iš "letargo miego". Tautvydas Švedas realizavo dvi baudas, Eigirdas Keblikas pelnė penkis taškus iš eilės, o Martynas Židanavičius "įsūdė" tritaškį. Atkarpa 10:0 ir Stakliškių vidurinė mokyklą vėl priekyje dviženkliu skirtumu (69:58). Likusi kėlinio dalis vyko apylygiai ir nė viena iš komandų savojo žaidimo varžovams primesti nebesugebėjo. Rungtynės baigėsi rezultau (81:71).

Po susitikomo Stakliškių vidurinės mokyklos komandos kapitonas
Eigirdas Keblikas sakė: "Jau prieš rungtynes žinojome, kad grupėje esame užsitikrinę pirmąją vietą, todėl daugiau žaidėme savo malonumui. Varžovams matėsi ši pergalė buvo labiau reikalinga, gal dėl to tiek daug nervinosi. Varžovai kaip jau esu sakęs anksčiau – visi moka žaisti krepšinį. Varžovams manau reikalus gerokai pagadino jų treneris su savo technine ir diskvalifikacine pražangomis. Negana to, gal jiems be trenerio buvo sunkiau žaisti, dėl to ir pavyko juos palaužti. Tačiau varžovai tikrai kovingi ir šaunūs".

Stakliškių vidurinės mokyklos gretose išsiskyrė: Tautvydas Švedas 26 taškai (7 atk. kam), Eigirdas Keblikas 24 taškai (11 rez. perd, 4 perimti kam), Martynas Židanavičius 14 taškų (6 atk. kam, 4 rez. perd)

Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos komandoje sėkmingiausiai sužaidė: Julius Grigaliūnas 17 taškų (13 atk. kam, 3 blokai), Justinas Kursevičius 16 taškų (6 perimti kam), Justas Butenas ir Ernestas Budrikas (13 atk. kam, 6 perimti kam) po 14 taškų
„Stakliškių“ vidurinė mokykla tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę. (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 00:10 val.)Eigirdas Keblikas atvedė Stakliškių vidurinę mokyklą į įspūdingą pergalę (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:00 val.)Stakliškių vidurinė mokykla neturėjo didesnių problemų rungtynėse su Elektrėnų "versmės" gimnazija (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 00:31 val.)Stakliškių vidurinė mokykla antrą kartą sutriuškino Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 20:38 val.)Stakliškių vidurinė mokykla nesulaukė pasipriešinimo iš Žiežmarių vidurinės mokyklos (2010 kovo 23 d., antradienis, 23:04 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla atsirevanšavo Riešės gimnazijai (2010 balandžio 06 d., antradienis, 21:06 val.)Stakliškių vidurinei mokyklai sezonas baigtas - Kupiškio "L. Stuokos - Gucevičiaus" gimnazija keliauja į ketvirtfinalį (2010 balandžio 26 d., pirmadienis, 19:50 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla KKL "Krepšinis.net" turnyro"Iššūkio" taurės pusfinalyje (2010 balandžio 29 d., ketvirtadienis, 19:45 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 kovo 23 d., antradienis, 21:06 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla gavo skaudų antausį nuo Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos (2010 balandžio 15 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)