ŽIEŽMARIŲ VIDURINĖ MOKYKLA vs KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA (62:95)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 15 d., Ketvirtadienis, 17:00 val. @ Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salė, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj.

Žiežmarių vidurinė mokykla gavo skaudų antausį nuo Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos

2010 balandžio 15 d., Ketvirtadienis, 21:38 val., peržiūros: 5833
Ketvirtadienio vakarą savo sąntykius "krepšinis.net" turnyre išsiaiškino Žiežmarių vidurinė mokykla ir Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla. Šeimininkai savo varžovams priešinosi du kėlinius. Vėliau aikštėje krepšinio "madas" užtikrintai diktavo kaišiadoriškiai, kurie rungtynes laimėjo 33 taškų skirtumu 62:95.

Rungtynės, kaip ir būdinga gretimų miestų derbiams, prasidėjo labai atkakliai. Šeimininkai – Žiežmarių vidurinės mokyklos krepšininkai, po Tomo Kairio asmeninio šou įsiveržė į priekį (5:2). Tačiau apsipratę svečiai spurtavo 2:11 ir pranašumas jau Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos stovykloje (7:13). Tačiau Mantas Bielskis pelnė du taškus, o Karolis Pūras realizavo abi baudas, taip sušvelnindami savo komandos atsilikimą (11:13). Svečiai ir toliau strigo puolime. Rezultatui esant (13:16), Žiežmarių vidurinės mokyklos krepšininkai nusprendė parodyti, kas yra aikštės šeimininkai. Vedini komandos kapitono Deivido Šumsko, Žiežmarių moksleiviai kėlinį baigė atkarpa 5:0, taip nusverdami rungtynių svarstykles savo naudai (18:17).

Klaikus antrasis rungtynių kėlinys įsiminti gausiai susirinkusiems žiūrovams galėjo nebent tuo, kad Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos krepšininkai, praktiškai visą kėlinio laiką praleido mesdami baudos metimus. Svečiai šio kėlinio metu iš žaidimo įmetė tik keturis metimus, o per šį ketvirtį jie bandė laimę mesdami baudas net 17 kartų bei realizavo 10 baudos metimų. Savo ruožtu šeimininkai taip pat nežibėjo ir puolime. Per šį kėlinuką Deividas Šumskas pataikė du tolimus metimus, o Mantas Bielskis, Tomas Kairys ir Edvinas Maslauskas pridėjo po dvitaškį. Kėlinį svečiai laimėję rezultatu (12:19) persvėrė ir rungtynių rezultatą savo naudai (30:36).

Trečiojo kėlinio pradžioje Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos surengto spurto Žiežmarių vidurinės mokyklos krepšininkai tikriausiai neužmirš dar ilgai. Kėlinukas prasidėjo svečių atkarpa 4:20, o svečiai susikrovė sau solidžią persvarą (34:56). Per šį laiko tarpą Deividas Šumskas buvo vienintelis šeimininkų ekipoje, kuris sugebėjo dar kažką nuveikti po varžovų krepšiu. Savo ruožtu svečių ekipoje priekinė linija žibėjo visu ryškumu, o Justinas Kursevičius ir Julius Grigaliūnas tapo neįminta mįsle šeimininkų ekipai. Tačiau atsipeikėję po patirto nokdauno Žiežmarių vidurinės mokyklos krepšininkai pabandė įrodyti, kad tai buvo tik nokdaunas, bet ne nokautas. Dabar jau šeimininkai surengė spurtą 8:0, kurio metu po tritaškį "įsūdė" Povilas Lekavičius ir Edgaras Urbonavičius, o Mantas Bielskis pridėjo du taškus (42:56). Kėlinio pabaigoje žaidimas išsilygino, o abi ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis neleisdamos varžovams primesti savojo žaidimo (48:62).

Paskutinįjį ketvirtį ilgai taikęsis ir pagaliau prisitaikęs pradėjo Edvinas Morkūnas, pataikydamas iš toli (48:65). Mantas Bielskis ir Deividas Šumskas atsakė penkiais taškais (53:65). Tačiau Ernestas Budrikas pelnė du taškus, o Justinas Kursevičius pataikė iš toli (53:70). Edvinas Maslauskas dar kartą sumažino savo eikipos atsilikimą dviem taškais, tačiau neilgam. Justinas Kursevičius dar kartą pataikė iš toli, pradėdamas savo komandos spurtą 4:17 ir rezultatas tapo triuškinantis (59:87). Galiausiai Edvinas Maslauskas ir Deividas Šumskas kartu pelnė tris taškus vėl sužaindami atsilikimą (62:87). Tačiau kėlinio pabaiga aiškiai parodė, kad fortūna šiandien vilkėjo Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos aprangą. Svečiai kėlinį baigė 8 sausais taškais ir įsirašė į savo sąskaitą įspūdįngą pergalę rezultatu (62:95).

Po susitikimo Žiežmarių vidurinės mokyklos treneris Rimas Levulis kalbėjo: "Varžovai mus nubaudė eilinėse rungtynėse dėl to, kad esame netekę savo pagrindinio lyderio, kuris turi traumą. Taip pat negalėjo šiandien padėti dar vienas ekipos aukštaūgis, kuris taip pat turi traumą. Tokios problemos, kad neatsilaikome rungtynių antroje pusėje. Pirmus du kėlinius sužaidžiame dar apylygiai, o trečią-ketvirtą pralaimime. Todėl toks ir rezultatas. Varžovai žaidė gana gerai. Jie visose pozicijose turėjo pranašumą ir jį išbaudojo bei pasiekė įtikinamą pergalę".

Žiežmarių vidurinės mokyklos komandoje išsiskyrė: Deividas Šumskas 18 taškų (5 atk. kam, 4 rez. perd, 6 perimti kam), Tomas Kairys ir Mantas Bielskis po 9 taškus

Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinę mokyklą į pergalę vedė: Justinas Kursevičius 26 taškai (8 atk. kam, 6 rez. perd, 5 perimti kam), Ernestas Budrikas 25 taškai (15 atk. kam, 5 rez. perd, 5 perimti kam), Julius Grigaliūnas 16 taškų (26 atk. kam, 4 blokai)

"Krepšinis.net" turnyro "Iššūkio" taurės bronzinė komanda - Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla (2010 gegužės 21 d., penktadienis, 23:45 val.)Stakliškių vidurinė mokykla antrą kartą sutriuškino Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 20:38 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla įtikinamai įveikė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:17 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla pranoko Riešės gimnaziją (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:20 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla atsirevanšavo Riešės gimnazijai (2010 balandžio 06 d., antradienis, 21:06 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla KKL "Krepšinis.net" turnyro"Iššūkio" taurės pusfinalyje (2010 balandžio 29 d., ketvirtadienis, 19:45 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 kovo 23 d., antradienis, 21:06 val.)Riešės gimnazija nugalėjo svečius iš Kaišiadorių (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)Stakliškių vidurinė mokykla grupės varžybas baigė pergale (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 00:09 val.)Utenos "Saulės" gimnazija parklubdė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 22 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)