Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Autobanginiai (52:41)Lietuvos autoklubų lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2009 gegužės 24 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

"Lietuvos BMW klubas Kaunas" įrodė savo pranašumą prieš "Autobanginius"

2009 gegužės 24 d., Sekmadienis, 21:42 val., peržiūros: 4258

Šiandien (05.24) Kauno mechanikos mokykloje įvyko kova tarp "Lietuvos BMW klubas Kaunas" (šeimininkai) ir "Autobanginiai" (svečiai). Pirmąjį kėlinį ekipos pradėjo pakankamai lygiai, tik viduryje šiek tiek atitrūko "Autobanginiai", tačiau kėlinio pabagą sėkmingiau sužaidė šeimininai išsiveržė į priekį. Antrasis kėlinys taip pat buvo nerezultatyvus, bei kaip ir pirmasis klostėsi beveik identiškai abejom komandom, tai ir įtakojo, kad rezultatas pakito vos 1 tašku. Trečiasis ketvirtis prasidėjo "Lietuvos BMW klubas Kaunas" komandos spurtu po kurio jiems pavyko igyti 8 taškų skirtumą, o likusioje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nusistovėjo ir po šio kėlinio 5 taškais priekyje buvo šeimininkai. Paskutinysis ketvirtis pradžioje geriau klostėsi svečiams kurie sugebėjo prisivyti savo varžovus iki 3 taškų, bet pabaigoje pastariesiems visiškai nepavyko sustabdyti varžovų, kurie ir laimėjo šias rungynes 11 taškų rezultatu (52:41).

Pirmąsias minutes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai išsiveržę į priekį (6:2), tačiau varžovai nesedėjo rankų sudėję ir netrukus atsakė 4 taikliais metimais po kurių išsiveržė jau 4 taškų skirtumu, o kėlinio pabaigoje ir vėl iniciatyvą perėmė "Lietuvos BMW klubas Kaunas" ir sugebėjo laimėti šį kėlinį 2 taškų skirtumu (14:12).

Antrasis ketvirtis buvo labai banguotas, kadangi jau nuo pat kėlinio pradžios laiminčioji komanda kito pakankamai dažnai, o kėlinio pabaigoje svečiai išlygino rezultatą, bet po taiklaus baudos metimo "Lietuvos BMW klubas Kaunas" komandai pavyko laimėti šiuos kėlinius (24:23).

Trečiojo kėlinio pradžia skirtingai nei antrojo geriau sekėsi šeimininkams kurie laimėjo pirmąją atkarpą (9:0) ir savąją persvarą padidino iki 10 taškų, o kėlinio pabaigoje "Autobanginiams" pavyko keleta taškų susigrąžinti ir po šio kėlinio priartėti iki 5 taškų (38:33).

Ketvirtojo ketvirčio pradžia šį kartą truputi geriau klostėsi svečiams kurie ne itin greitai, bet vijosi savo varžovus, tačiau einant kėliniu į pabaigą tempą diktuoti pradėjo "Lietuvos BMW klubas Kaunas", o turėtą persvarą padidino jau iki 11 taškų ir laimėjo šias rungtynes rezultatu (52:41).

"Lietuvos BMW klubas Kaunas" komandoje rezultatyviausi buvo Tadas Čiuplys (pelnęs 15 taškų ir surinkęs 7 rezultatyvius perdavimus) ir Marius Satkevičius (įmetęs 13 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius).

"Autobanginių" ekipoje pastebimiausi buvo Paulius Peseckas (surinkęs 20 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius) bei Karolis Šimkus (pridėjęs 7 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius).

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo, kad džiaugiasi pergale, o ją dar labiau pasaldino pralaimėtos 2 rungtynės reguliariajame sezone, taip pat vyrai įrodė, jog gali susikaupt. Pralaimėjusiųjų treneris teigė, kad "varžovai gerai žaidė, neišnaudojome centro ir tiesiog ne mūsų diena".

"Peugeot Klubas" įrodė savo pranašumą prieš "Autobanginius" (2009 kovo 16 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" tiesiog sumindė svečius iš Vilniaus (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 21:18 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė svečius iš Vilniaus (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" sezoną pradėjo pergale (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:19 val.)Po nelengvos kovos "Autobanginiai" įrodė savo pranašumą (2009 birželio 08 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" palaužė "Mazda 323F klubas" komandą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:19 val.)Sunkiai pasiekta "Lietuvos BMW klubo Kaunas" pergalė (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)Nesunki „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 23:51 val.)"Subaru klubas" pagaliau atidarė savo pergalių kraitį (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Lietuvos autoklubų lygos" auksu pasidabino "Lietuvos BMW klubas Kaunas" (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)