Subaru klubas vs Civicclub (45:62)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

Antroji Civicclub pergalė LAKL pirmenybėse

2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 16:41 val., peržiūros: 5913

Antrąją pergalę antrose Lietuvos Auto Klubų Lygos (LAKL) rungtynėse iškovojo "Civicclub" krepšininkai. Negausiai susirinkę civiciečiai svečiuose 62:45 (21:7, 19:10, 10:8, 12:20) įveikė Vilniaus "Subaru klubo" ekipą.

"Civicclub" žaidė ne pilnos sudėties. Dėl pakilusios temperatūros nerungtyniavo E.Malachovskis, ir dar keli pagrindiniai komandos žaidėjai.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo "Subaru klubas" krepšininkai – 0:3, tačiau svečių komanda netrukus išsiveržė į priekį ir pradėjo savo pirmojo kėlinio spurtą. Dėl priešininkų žaidimo spragųs gynyboje, „Civicclub“ atitolo 12 taškų – 15:3. Po P.Paškausko ir A.Iljino dvitaškių rezultatas augo kaip ant mielių 20:5. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 21:7.

Antrajame kėlinuke "Civicclub" nemažino apsukų. Ir toliau svečiai gynėsi praktiškai be klaidų, taip perimdami kamuolius ir didindami persvarą savo naudai, kuri po dviejų kėlinių jau siekė 23 taškus 40:17.

Po pertraukos "Civicclub" vis dar išlaikė didelę persvarą, bet rezultatas nebeaugo taip sparčiai kaip per pirmus du kėlinukus. Per trečiąjį kelinuką, vos sukrapštę 10 taškų, civiciečiai vis dėlto jį laimėjo 10:8, taip dar padidindami savo persavarą iki 25 taškų, ir likus paskutiniajam ketvirčiui rezultatas buvo 50:25.

Ketvirtąjį ketvirtį "Subaru klubas" pradėjo aktyviai.Taip stengdamiesi išvengt triuškinamo pralaimėjimo. “Civicclub” žaidėjų jėgos seko, tuo pasinaudoję, šeimininkai sparčiai mažino taškų persvarą. Tuo tarpu „Civicclub“ komandos kapitono E.Benko paimta minutės pertraukėlė, sustatė viską į savo vietas ir vėl puolimas davė vaisių. Skirtumas išliko pakankamai didelis, kad svečių kamonda jaustųsi ramiai ir lauktų teisėjo švilpuko skelbiančio jų pergalę. Varžybos baigėsi rezultatu 62:45 Civicclub naudai.

Po rungtynių Civicclub komandos kapitonas E.Benko sakė, kad tai buvo labai sunkios varžybos, rezultatas neatspindi tikros kovos, nes kiekvienas iš mūsų šiandien žaidė už du.

"Civicclub": P.Paškauskas 16 taškų ir 15 atkovotų kamuolių, A.Iljin 15 taškų, A.Lisovskij 12 taškų.

"Subaru klubas": D.Matuliauskas 16 taškų.

Civicclub ir toliau žengia be pralaimėjimų (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 19:02 val.)Civicclub nugalėjo svečius Mitsubishi klubą iš Kauno (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 18:41 val.)"Civicclub" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 00:12 val.)Nesunki „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 23:51 val.)„Mitsubishi Klubas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 19:57 val.)"Peugeot klubas" iškovojo pirmąją pergalę (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 22:26 val.)Tik po geriau sužaisto paskutiniojo kėlinio sunki "Peugeot klubo"pergalė (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 22:18 val.)"Subaru klubas" pagaliau atidarė savo pergalių kraitį (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)Civicclub po pratęsimo palaužė Autobanginius ir iškovojo sunkią trečiąją pergalę (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 18:40 val.)Antras antausis grupės lyderiams nuo Subaru klubo, šįkart jų auka tapo Civicclub (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 20:33 val.)