Mazda 323F klubas vs Lietuvos BMW klubas Vilnius (53:55)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 25 d., Antradienis, 21:15 val. @ Vilniaus „Ąžuolyno“ pagrindinė mokykla, Architektų g. 68, Vilnius LT-04109

BMW Vilniaus komanda paskutinę minutę palaužė Mazda 323F komandą

2008 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 19:14 val., peržiūros: 7241
Vilniaus „Ąžuolyno“ pagrindinėje sporto salėje įvyko "LAKL" pirmos sezono atidarimo varžybos, kuriose susitiko "Mazda 323F klubas" (šeimininkai) ir "BMW Vilniaus" (svečiai) komandos. Keturis kėlinius vyko atkakli kova, šeimininkai nesugebėjo įrodyti savo aikštės pranašumo. Visgi "BMW Vilniaus" komanda šaltakraujiškai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo sudėtingą pergalę rezultatu 53:55 (19:19; 9:10; 15:13; 10:13).

Nors pirmąjį ginčo kamuolį atkovojo "Mazda 323F" krepšininkai, bet pirmuosius taškus pelnė "BMW Vilniaus" vyrai. Komandos stengėsi žaisti greitai, tačiau tuo pačiu ir atsargiai, tad kurį laiką tiek žaidimas, tiek rezultatas buvo lygus, o po pirmųjų 10-ties kovos minučių nei viena iš komandų neturėjo
persvaros (19:19).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nelabai pakito – komandos žaidė gana atsargiai, regzdamos ilgas atakas, tad ir rezultatas augo labai lėtai. Šiame ketvirtyje šiek tiek geriau sekėsi "BMW klubo" krepšininkams, kurie laimėjo kėlinį rezultatu 9:10, ir prieš didžiąją pertrauką turėjo vos 1 taško pranašumą (28:29).

Po didžiosios pertraukos "323F klubo" žaidejai aktyviau pradejo antrąją varžybų dalį ir išsiveržė į priekį kėlinio pradžioje, bet svečiai atsigavo po šalto dušo ir sugebėjo priartėti prie savo varžovų taip pralaimėdami kėlinį (15:13) ir jau turėdami 1 taško deficitą (43:42).

Paskutiniajame ketvirtyje galima buvo tikėtis kovos iki paskutinės sekundės, pranašystė išsipildė. Geriau pradėję lemiamą ketvirtį “BMW klubo” vyrai turejo trapią 1 taško persvarą ir tik likus 2 minutėm iki varžybų pabaigos, ir tik T. Graževičiaus pastangomis, kuris per ketvirtąjį kėlinį pelnė 7 lemiamus taškus, ”BMW Vilniaus” komanda įgijo 6 taškų persvarą. Likus 2 minutėm iki lemiamo teisėjo švilpuko, skelbiančio rungtynių pabaigą, „323F klubo „ vyrai stojo į paskutinį mušį dėl šių rungtynių baigties pakeitimo. Likus 50 sekundžių A.Račkausko tritaškis perpjovė svečių persvarą perpus, toliau sekė „BMW klubo“ vyru klaida ir pražanga, – T.Lavickas stojo prie baudos linijos, iš dviejų tepaitaikė vieną baudą. Šeimininkai tebeturejo 2 taškų deficitą. Likus 18 sekundžių svečiai dar karta suklydo ir prasizengė, šįkart prie baudos linijos stojo A.Račkauskas, jis įmetė vieną baudą, taip dar sumazindamas persvarą. Svečiams reikėjo tik per likusį laikaą nesuklyst bei nepaleist kamuolio iš rankų, kad laimėti šias nervingas varzybas. Tuo tarpu buvo prasižengta prieš šio kėlinio didvyrių T.Graževičių. Jo ranka pirmajam metimui sudrebėjo, antras metimas buvo taiklus. Likus 10 sekundžių „323F klubas” bandė kelissyk atakuoti krepšį, bet metimai skriejo pro šalį ir pasiekus rungtynių kulminaciją, „BMW klubo Vilniaus“ komanda šventė labai sunkią ir nervingą pergalę.

Nugaletoju gretose pasižymėjo G.Plytnikas, įmetęs 17 taškų.
Pralaimejusiųjų gretose nesulaikomas buvo R.Trepočka, įmetęs 19 taškų ir atkovojęs net 19 kamuolių.

"Lietuvos BMW klubas Kaunas" palaužė "Mazda 323F klubas" komandą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Mitsubishi klubas" nesunkiai nugalėjo "Mazda 323 F" ekipą (2009 gegužės 16 d., šeštadienis, 21:36 val.)Civicclub ir toliau žengia be pralaimėjimų (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 19:02 val.)"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Lietuvos BMW klubas Vilnius" ekipą (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 18:46 val.)Lengva "Peugeot klubo" pergalė (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 22:23 val.)Triuškinanti "Peugeot klubas" pergalė (2009 sausio 26 d., pirmadienis, 22:34 val.)Lengva "Peugeot" ekipos pergalė (2009 balandžio 06 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" tiesiog sumindė svečius iš Vilniaus (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 21:18 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė svečius iš Vilniaus (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)