Lietuvos BMW klubas Vilnius vs Civicclub (31:44)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 vasario 23 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

Civicclub skėlė "skaudų antausį" BMWklubui neragavusiam pralaimėjimo kartėlio (31-44)

Civicclub pateikė staigmeną
2008 vasario 23 d., Šeštadienis, 17:13 val., peržiūros: 6266

Ši šeštadienį (02/23) "S.Stanevičiaus vid. mokyklos" salėje Vilniaus pogrupio "BMWklubo" komanda priėmė "Civicclub" ekipą. Abi komandos pademonstravo nerezultatyvų žaidimą, tačiau antrąjį ir treciąjį kėlinį daug sėkmingiau sužaidę svečiai laimėjo rungtynes 31:44 (6:7; 4:10; 11:17; 10:10).

Prieš varžybas „Civicclub” susirinko vos šešiese,be pagrindinio savo aukstaūgio, rungtynėms prasidedant jų gretas papildė dar du komandos draugai, ko nepasakysime apie šeimininkų komandą, ju atvyko gausiai ir užregistravo visus dvilika žaidejų . Atrodė svečių likimas jau aiškus, bet...

Rungtynių pradžioje abi komandos kovojo taškas į tašką, geriau sekėsi "Civicclub" – pirmuosius taškus pelnė svečiai nuo baudos metimu linijos, toliau sekė šeimininkų atsakymas lengvu dvitaškiu iš po krepšio. Antrojoje kėlinuko pusėje iniciatyvą perėmė "Civiciečiai" išsiveržė į priekį 6:7, taip ir baigėsi šis kėlinys.

Antrajame kėlinyje šeimininkų žaidimas tapo kiek chaotiškas, komanda per daug skubėjo ir nesugebėjo išnaudoti lengvų progų pelnyti taškus. Tuo puikiai pasinaudojo daugiau patirties turintys "Civicclub" krepšininkai ir dar pirmoje ketvirčio pusėje, puikaus A.Iljin žaidimo dėka, išsiveržė į priekį 8:15. Likusį kėlinuko laiką žaidimas vėl buvo stabilus ir skirtumas nebepakito – 10:17 “Civicclub” naudai, tokiam rezultatui esant komandos išėjo ilsėtis.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos atakavo kiek daugiau, nei pirmojoje rungtynių pusėje ir vėl pranašesni buvo „Civicclub“ komanda Trečiąjį kėlinį svečiai laimėjo dar šešiais taškais – 11:17 (21:34). Paskutiniojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai dar bandė spurtuoti, pataikė porą dvitaškių metimų, tačiau greit vėl buvo "nugęsinti". Tuo tarpu jų varžovai be didesnių sunkumų išlaikė savo pranašumą nepakitusį ir laimėjo rungtynes 31:44.

Po rungtynių „Civicclub“ komandos treneris E.Benko sakė: „Nesitikėjau tokios lengvos pergalės, šeimininkai tiesiog nesugebejo išnaudot savo aukštaūgių, tuo tarpu mano vyrai tuo pasinaudojo – ir pelnytai laimėjom šias rungtynes, nors buvom tik aštuoniese (šyptelėjo), o jų – visi dvilika.

BMW komandos treneris teigė, kad šiandien tiesiog ne jų diena, kamuolys krito iš rankų, aukštaūgiai nerado savo vietos. Tai parodo net statistika, kad mes pralaimejom po krepšiu su savo ūgio persvara, taip pat snaiperiai nepataikė iš toli, – reziumuojant – šiandien sunki ir skaudi diena visiems, nors mes buvom ir visa galva aukštesni už savo varžovus, bet nesugebėjom to įrodyti. Bus revanšas antrajame etape.

Civicclub komandoj išsikyrė komandos kapitonas E.Benko, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 11 bei perėmes 4 kamuolius, prie jo prisidėjo A.Iljin, pelnęs 11 taškų ir perėmęs 5 kamuolius.

BMWkomandoi pasižymejo J.Treinys, pelnčs 7 taškus, J.Jauniškis ir D.Kisielius pelnė po 6 taškus.

Civicclub tiesiog nepasigailėjo BMWklubo ir laimėjo rungtynes rezultatu (95-28) (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 18:52 val.)Civicclub nesunkiai įveikė Subaruklubą rezultatu (46-37) (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 17:35 val.)Po atkaklios kovos BMWklubas palaužė Subarukluba (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:23 val.)Atkrintamasias varžybas "Lietuvos BMW klubas Kaunas" pradėjo pergale (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:24 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" tik paskutiniame kėlinyje galutunai pribaigė varžovus ir pateko į "Autoklubų" lygos pusfinalį (2008 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"Rover" klubo revanšas prieš "BMW " klubą (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 16:46 val.)BMW klubas Vilniaus pogrupi ir toliau skina pergales (2008 vasario 09 d., šeštadienis, 21:52 val.)Atkrintamųjų varžybų maratonas tęsiasi,Vilniaus komandos priėmė Kauno komandas (2008 balandžio 20 d., sekmadienis, 20:37 val.)"Mitsubishi klubas" antrą kartą įveikė "Civicclub" ir pateko į pusfinalį (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 15:13 val.)Vilniaus progrupyje auto.Banginiai nugalėjo Civic klubą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:17 val.)