KAUNO SAULĖS GIMNAZIJA vs KAUNO SANTAROS GIMNAZIJA (73:60)„Krepsinis.net“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 14:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas LT-44209

"Kauno Saulės gimnazija" įveikė "Kauno Santaros gimnaziją"

2008 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 16:17 val., peržiūros: 7965

Šiandien Kauno Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko dar vienerios "Krepšinis.net" taurės varžybos. Jose susitiko Kauno "Kauno Saulės gimnazija" (šeimininkai) ir "Kauno Santaros gimnazija" (svečiai). Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštelės šeimininkai turėjo iniciatyvą savo rankose ir išlaikę ją iki dvikovos galo, iškovojo pergalę rezultatu 73-60.

Rungtynės prasidėjo "Kauno Santaros gimnazijos" krepšininkų laimėtu ginčo kamuoliu, bet pirmuosius taškus suskubo pelnyti aikštelės šeimininkai. Svečiai pranokdami varžovus fizine jėga, dažnai buvo stabdomi neleistinais būdais ir dauguma "Kauno Santaros gimnazijos" pelnytų taškų, pirmajame kėlinyje, buvo baudų metimais. "Kauno Saulės gimnazija" nesunkiai rinko taškus iš žaidimo ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 25-11.

Antrasis ketvirtis buvo svečių triumfo metas. Jie kėlinio pradžioje leido varžovams padidinti savo pranašumą iki 22-ų taškų (33-11), bet vėliau perėmė iniciatyvą į savo rankas ir agresyviu žaidimu baudos aikštelėje, taškas po taško, mažino deficitą. Dominuoti aikštėje padėjo ir atstatyta žaidimo drausmė, kurios nebuvo rungtynių pradžioje. Pirmoji rungtynių pusė pasibaigė "Kauno Saulės gimnazijai" pirmaujant jau tik 7-ių taškų persvara 44-37.

Po ilgosios pertraukos, ekipų žaidimas tapo nebe toks karštligiškas kaip prieš tai. Krepšininkai bandydami protingiau regzti atakas, ilgai įžaidinėdavo kamuolį, dėl to nukentėjo rezultatyvumas. Svečiai pagaliau nustojo šaudyti iš toli, nes pirmoje rungtynių pusėje jiems pavyko pataikyti tik 11/2 tritaškius. "Kauno Saulės gimnazija" taip pat perėjo į artimų distancijų atakas, bet dėl didelio klaidų kiekio gynyboje, svečiai mynė jiems ant kulnų. Iki rungtynių pabaigos likus paskutiniam kėliniui, rezultatu 58-50 pirmavo šeimininkai.

Rungtynių pabaigoje "Kauno Saulės gimnazija" vėl sėkmingai atlaikė visus varžovų šturmus, net kai pastarieji traškų skirtumą buvo sumažinę iki dviejų taškų (58-56). Greitos kontratakos ir laimėta kova dėl atšokusių kamuolių leido aikštelės šeimininkams iškovoti pergalę rezultatu 73-60.

Rezultatyviausias "Kauno Saulės gimnazija" ekipoje buvo D.Pranckevičius – 13 taškų (2 rez. perd. ir 2 perimti kamuoliai). Prie pergalės nemažai prisidėjo ir V.Karpavičius – 12 taškų (5 atk. kam.).

"Kauno Santaros gimnazija" komandoje daugiausiai pasižymėjo A.Cibulskis surinkęs 26 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir išprovokavęs 11 varžovų pražangų.

Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinė nepasigailėjo varžovų (2008 balandžio 22 d., antradienis, 19:19 val.)Po atkalios kovos pergalę iškovojo "Dainavos" vidurinė mokykla (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 16:56 val.)Dar viena Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos pergalė (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:19 val.)"Krepšinis.net" taurė startavo permaningomis ir atkakliomis rungtynėmis (2008 balandžio 14 d., pirmadienis, 16:31 val.)"Dainavos" vidurinė mokykla iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 16:16 val.)Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla iškovojo ketvirtąją pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą "A" pogrupyje (2008 balandžio 28 d., pirmadienis, 16:30 val.)