KAUNO ŠV.MATO VIDURINĖ MOKYKLA vs KAUNO SANTAROS GIMNAZIJA (102:55)„Krepsinis.net“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 22 d., Antradienis, 16:15 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinė nepasigailėjo varžovų

2008 balandžio 22 d., Antradienis, 19:19 val., peržiūros: 8030
Šiandien (04-22) Kauno "Šv. Mato Šalčiaus vidurinės mokyklos" sporto salėje įvyko dar vienerios "Krepšinis.net" taurės varžybos. Jose susitiko Kauno "Šv. Mato Šalčiaus vidurinė mokykla" (šeimininkai) ir "Santaros" gimnazija (svečiai). Nuo pirmųjų minučių padėtį į savo rankas paėmę šeimininkai sutriuškino savo varžovus rezultatu 102:55.

Pirmas kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtų 6:0. Svečiai taškus sugebėjo pelnyti tik pavieniais bandymais, tačiau priartėti prie varžovų jiems pavyko: 10:8. Pradėję klysti svečiai vėl nutolo nuo priešininkų ir jau po pirmojo kėlinuko turėjo 11 taškų deficitą 22:11.

Antrame ketvirtyje "Santaros" krepšininkams pavyko sumažinti klaidų skaičių, tačiau taškus rinko sunkiai ir vangiai. Tuo pasinaudoję šeimininkai prie savo nemenkos persvaros per kėlinuką pridėjo dar 8 taškus. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 48:29 (26:18).

Po ilgosios pertraukos svečiai palūžo. Turėdami trumpą atsarginių suolelį greitai pavargo ir vėl pasipylė klaidos. Ženkliai pralaimėję kovą ko krepšiais po trijų kėlinukų "Santaros" gimnazistai turėjo jau 36 taškų deficitą.

Ketvirtame kėlinuke jau viskas buvo aišku.
"Šv. Mato Šalčiaus" vidurinės mokyklos komandos treneris leido pažaisti žaidėjams, kurie mažiau laiko praleidžia aikštėje. Šeimininkai savo šimtąjį tašką pelnė galingu dėjimu. Galutinis rezultatas buvo 102:55 (26:15).

Po varžybų pakalbintas pralaimėjusiųjų treneris dėl pralaimėjimo kaltino nuovargį , nes vėl nepavyko surinkti pilnos komandos sudėties ir dėl traumos negalintį žaisti vieną iš komandos lyderių. Teisėjams skyrė po 9 balus.

Nugalėtojai teisėjams skyrė po 10 balų.

Kauno "Šv. Mato Šalčiaus vidurinės mokyklos"
komandoje rezultatyviausias buvo A.Rimas surinkęs net 46 taškus ir atkovojęs 27 kamuolius.

"Santaros" gimnazijos komandoje rungtynėse išsiskyrė 20 taškų surinkęs žaidžiantysis komandos treneris R.Musteikis.
Po atkaklios kovos Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinės pergalė (2008 balandžio 29 d., antradienis, 17:33 val.)Kauno "Šv Mato Šalčiaus" vidurinė mokykla jau po pirmųjų pusfinalio rungtynių užsitikrino vietą finale (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:48 val.)Dar viena Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos pergalė (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:19 val.)"Dainavos" vidurinė mokykla iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 16:16 val.)"Kauno Saulės gimnazija" įveikė "Kauno Santaros gimnaziją" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 16:17 val.)"Krepšinis.net" taurės turnyro nugalėtoja - Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla! (2008 gegužės 24 d., šeštadienis, 16:59 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos krepšininkai (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 17:57 val.)"Krepšinis.net" taurė startavo permaningomis ir atkakliomis rungtynėmis (2008 balandžio 14 d., pirmadienis, 16:31 val.)