KAUNO SAULĖS GIMNAZIJA vs KAUNO ŠV.MATO VIDURINĖ MOKYKLA (68:79)„Krepsinis.net“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 14 d., Pirmadienis, 14:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas LT-44209

"Krepšinis.net" taurė startavo permaningomis ir atkakliomis rungtynėmis

2008 balandžio 14 d., Pirmadienis, 16:31 val., peržiūros: 7318
Šiandien, balandžio 14 dieną, startavo jauniesiems krepšinio entuziastams skirtas turnyras – bendrojo lavinimo mokyklų "Krepšinis.net" taurė. Šį turnyrą pradėjo Kauno "Saulės gimnazija" ir Kauno "Šv Mato Šalčiaus vidurinė mokykla". Namuose žaidę "Saulės gimnazija", palaikomi negausaus savo sirgalių būrelio antrame kėlinyje atitrūko ir įsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu. Tačiau svečiai parodė kovingumą ir per trečiąjį bei ketvirtąjį kėlinius padarė juodą darbą – panaikino deficitą, išsiveržė į priekį patys ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 68:79.

Rungtynių pradžioje jautėsi įtampą ir startinis jaudulis ir tai lėmė nemažą klaidų skaičių. Tiesa, geriau pradėjo tarp savų sienų žaidę "Saulės gimnazijos" auklėtiniai, bet vėliau svečiai įveikė startinį jaudulį ir žaidimas išsilygino. Po pirmojo kėlinio nė viena ekipa negalėjo pasigirti pranašumu – 18:18.

Antrajame kėlinyje aikštėje dominavo šeimininkai, kurie labai lengvai rinkosi taškus ir užvedinėjo žiūrovus. Dėka rezultavyvaus ir tikslaus žaidimo "Saulės gimnazija" susikrovė 13 taškų pranašumą ir ilsėtis išėjo rezultatui esant 46:33.

Geriau trečiajame kėlinyje vėlgi pradėjo šeimininkai ir įgijo rekordinį šiose rungtynėse pranašumą 17 taškų. Šeimininkų nelaimei "ŠV Mato Šalčiaus vidurinės mokyklos" auklėtiniai net nemanė nuleisti rankų ir tiesiog siautė aikštėje tirpdydami pranašumą kaip sniegą karštą vasaros dieną. Net minutinės pertraukėlės negelbėjo šeimininkams, kurie papuolė į didelę krizę – praleido 18 taškų be atsako ir po trijų kėlinių 56:57 jau pirmavo svečiai.

Ketvirtajame kėlinyje
"Šv Mato Šalčiaus vidurinė mokykla" tęsė panašų žaidimą ir viduryje kėlinio surengę dar vieną spurtą 10:0, kuris visiškai sužlugdė šeimininkus, kuriems nesisekė niekas, ko jie besigriebtų ir pergalę iškovojo "Šv Mato Šalčiaus vidurinė mokykla". Galutinis rungtynių rezultatas 68:79.

Sunkiai stabdomas nugalėtojų komandoje buvo A.Rimas, pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 15 kamuolių. Jam puikiai talkino P.Vaškevičius, įmetęs 20 taškų, 16 pridėjo E.Mičkauskas.

Šeimininkų gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs V.Karpavičius, R.Skardžius pelnė 14 taškų, o R. Grigonio sąskaitoje 11 taškų.
"Krepšinis.net" taurės turnyro nugalėtoja - Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla! (2008 gegužės 24 d., šeštadienis, 16:59 val.)Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla iškovojo ketvirtąją pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą "A" pogrupyje (2008 balandžio 28 d., pirmadienis, 16:30 val.)Kauno "Šv Mato Šalčiaus" vidurinė mokykla jau po pirmųjų pusfinalio rungtynių užsitikrino vietą finale (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:48 val.)"Kauno Saulės gimnazija" įveikė "Kauno Santaros gimnaziją" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 16:17 val.)Po atkaklios kovos Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinės pergalė (2008 balandžio 29 d., antradienis, 17:33 val.)Po atkalios kovos pergalę iškovojo "Dainavos" vidurinė mokykla (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 16:56 val.)Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinė nepasigailėjo varžovų (2008 balandžio 22 d., antradienis, 19:19 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos krepšininkai (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 17:57 val.)