Continental vs Hella Lithuania (69:85)LEZ 2 taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2024 liepos 04 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

LEZ 2 Taurės 2024 čempionais tapo „Hella Lithuania“ ekipa

2024 liepos 04 d., Ketvirtadienis, 21:14 val., peržiūros: 37

Krepšinio mokyklos "Žalgiris" centre įvyko LEZ 2 taurės 2024 rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose susitiko "Continental" ir "Hella Lithuania".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Hella Lithuania" ekipa, kuri puikiai susitvarkė su varžovų puolimu ir skaičiavo jau dviženklį pranašumą ( 19:29). Antrame kėlinyje "Continental" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau "Hella Lithuania" puikiai sužaidė ketvirčio pabaigą ir atstatė turėtą pranašumą - 36:49

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau "Hella Lithuania" atsilaikydavo prieš varžovų spurtą ir išlaikė turėtą pranašumą ( 53:69). Ketvirtasis kėlinys buvo formalumas. "Continental" turėjo pripažinti "Hella Lithuania" ekipos pranašumą, kurie tapo LEZ 2 Taurės 2024 čempionais. Galutinis rezultatas – 69:85 (19:29, 17:20, 17:20, 16:16)

6 išpr. praž.

„Hollister“ turėjo pripažinti „Hell Lithuania“ ekipos pranašumą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 20:13 val.)LEZ taurėje „Fitsout“ neprilygo „Continental“ ekipai. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 18:20 val.)LEZ taurėje „Hella Lithuania“ įtikinamai įveikė gausiai palaikomus „Brolis Timber“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 18:26 val.)Po atkaklios kovos „Hella Lithuania“ įveikė „Holiister“ ekipą ir žengią į LEZ 2 taurės finalą (2024 liepos 02 d., antradienis, 20:49 val.)„Brolis Timber“ turėjo pripažinti „Continental“ pranašumą (2024 liepos 02 d., antradienis, 19:23 val.)„Continental“ iškovojo pergalę prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 18:42 val.)Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Continental“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:40 val.)