Hella Lithuania vs Hollister (88:80)LEZ 2 taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 liepos 02 d., Antradienis, 19:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos „Hella Lithuania“ įveikė „Holiister“ ekipą ir žengią į LEZ 2 taurės finalą

2024 liepos 02 d., Antradienis, 20:49 val., peržiūros: 77

Kauno technologijų mokymo centre įvyko LEZ 2 Taurės 2024 pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Hella Lithuania" ir "Hollister".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Hella Lithuania" ekipa, kuri susikrovė pranašumą ir išlaikė savose rankose ( 21:16). Antrame kėlinyje "Holiister" toliau niekaip nepavyko panaikinti skirtumo, o šeimininkai puikiai atsilaikė prieš varžovų atakas. Rezultatas po dviejų kėlinių – 40:30

Po ilgosios pertraukos "Hollister" vis pavykdavo prisivyti varžovus, tačiau "Hella Lithuania" ekipa greitai atstatydavo dviženklį pranašumą. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje svečiai sušvelnino skirtumą iki 6 taškų ( 64:58). Lemiamame kėlinyje "Hollister" pradėjo lipto varžovams ant kulnų, tačiau "Hella Lithuania" atsilaikė prieš varžovų šturmą ir iškovojo pergalę bei žengią į didįjį finalą. Galutinis rezultatas – 88:80 (21:16, 19:14, 24:28, 24:22)

Tomas Daškauskas

LEZ taurėje „Hella Lithuania“ įtikinamai įveikė gausiai palaikomus „Brolis Timber“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 18:26 val.)LEZ 2 Taurės 2024 čempionais tapo „Hella Lithuania“ ekipa (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)„Hollister“ turėjo pripažinti „Hell Lithuania“ ekipos pranašumą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 20:13 val.)LEZ 2 Taurės 2024 trečiąją vietą iškovojo „Brolis Timber“ ekipa (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 19:31 val.)Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Continental“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:40 val.)LEZ 2 taurės 2024 starte „Hollister“ pergalė prieš „Fitsout“ ekipą (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 18:22 val.)„Hollister“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)