SPORTO FĖJA vs VAIDOTĖNAS (89:56)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 11 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Sporto Fėja" nepaliko vilčių "Vaidotėnui"

2008 gegužės 11 d., Sekmadienis, 19:06 val., peržiūros: 5611
Šiandien (05-11) "Dobkevičiaus" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Sporto fėja" (šeimininkai) ir "Vaidotėnas" (svečiai). Svečiai atsilaikę tik pirmąjį ketvirtį likusiuose kėliniuose buvo triuškinami ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 86:56.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu 5:0. Svečiai nieko nelaukę priartėjo prie varžovų ir turėjo minimalų deficitą. Likusią kėlinio dalį kova vyko taškas į tašką, bet protingiau sužaidę pabaigą menką persvarą įgijo šeimininkų ekipa 22:20.

Antro ketvirčio metu
"Sporto fėja" pajautę savo žaidimą pradėjo greitai tolti nuo varžovų. Laimėję atkarpą 12:0 šeimininkai savo persvarą padidino iki 10 taškų , o kėlinuką užbaigė turėdami vienuolikos taškų persvarą. Rezultatas buvo 41:30 (19:10).

Trečiame ketvirtyje ir toliau
"Vaidotėnas" nesugebėjo sustabdyti varžovų, o puolimas strigdavo priešininkų baudos aikštelėje. Po šio ketvirčio "Sporto fėja" jau turėjo 24 persvarą 67:44 (26:14)

Ketvirtame ketvirtyje svečių ekipa pasidavė ir pritrūkę jėgų nesistengė mažinti jau didelės persvaros. Galutinis šių varžybų rezultatas 89:56 (22:12).

Po varžybų nugalėtojų treneris teigė , kad jų komanda buvo žymiai žymiai stipresni už priešininkus , todėl ir pavyko iškovoti pergalę. Teisėjams skyrė 8 balus.

Pralaimėjusiųjų treneris prisipažino , kad komanda gale pasidavė, nes persvara buvo per daug didelė. Teisėjams skyrė po 7
balus.

"Sporto fėja" ekipoje išsiskyrė T.Rekštys – net 41 taškas ir 13 atkovotų kamuolių bei A.Strelčiūnas 10 taškų ir 19 atkovotų kamuolių.

"Vaidotėnas" komandoje rezultatyviausias buvo M.Kiršinas 15 taškų.
"Kauno SRC" nepaliko vilčių "Vaidotėnas" ekipai (2008 birželio 10 d., antradienis, 22:47 val.)"Sporto Fėja" pateko į pusfinalį (2008 birželio 16 d., pirmadienis, 22:45 val.)"Sporto Fėja" antroje rungtynių pusėje palaužė "BBG" (2008 gegužės 06 d., antradienis, 22:49 val.)"Ūkio Bankas" rungtynių pabaigoje palaužė "Vaidotėną" (2008 gegužės 17 d., šeštadienis, 18:00 val.)"Sporto fėja" sutriuškino "Ūkio banką" (2008 gegužės 24 d., šeštadienis, 16:15 val.)"Sporto Fėja" tapo "Laikinosios sostinės" didžiosios taurės, trečiosios vietos laimėtojais! (2008 birželio 26 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)"Šilduva" pateko į finalą! (2008 birželio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)"KTK" nesugebėjo prilygti "Sporto fėjai" (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 19:22 val.)"Šilduva" priartėjo prie finalo (2008 birželio 18 d., trečiadienis, 21:05 val.)"Vaidotėnas" nugalėjo "Baltijos baldų grupę" (2008 balandžio 22 d., antradienis, 22:29 val.)