TEO LT vs KAUNO VANDENYS & ONN (60:73)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 09 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

"Teo LT" neatsilaikė prieš "Kauno vandenys & ONN" komandą

2008 gegužės 09 d., Penktadienis, 22:00 val., peržiūros: 5838
Šiandien (05-09) "Atžalyno" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Laikinosios sostinės" G pogrupio ekipos "Teo LT" (šeimininkai) ir "Kauno vandenys & ONN" (svečiai). Visą laiką pirmavę svečiai įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 60:73.

Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė svečių ekipos žaidėjams. Jie kėlinuką pradėjo dviem taikliais tolimais metimais. Šeimininkai netrukus atsakė vienu tritaškiu metimu. Geriau pataikę iš vidutinio nuotolio "Kauno vandenys & ONN" šiame ketvirtyje įgijo 4 taškų persvarą 15:19.

Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, nors visą kėlinuką persvara tai sumažėdavo, tai vėl išaugdavo. Po šio ketvirčio išliko tie patys 4 taškai. Rezultatas buvo 33:37 (18:18).

Po ilgosios pertraukos vaizdas pasikeitė. Antroje kėlinuko pusėje svečiai sustabdė varžovus neleisdami pelnyti nei taško, o patys pelnę net 11- savo persvarą padidino iki 14 taškų.

Ketvirtame kėlinuke viskas buvo aišku. Šeimininkai nesugebėjo kilti į lemiamą šturmą , todėl turėjo pripažinti priešininkų pranašumą. Galutinis varžybų rezultatas 60:73 (17:16).

Po varžybų pralaimėjusios ekipos trenerio asistentas teigė, kad komanda yra surinkta naujai , todėl jai dar trūksta susižaidimo. Tačiau rungtynes prieš stiprią komandą jo manymu pavyko sužaisti neblogai. Teisėjams skyrė 9 balus.

Nugalėtojų treneris teigė, kad varžybose jokios įtampos nebuvo. Žaisdami net ir nestipriausios sudėties pakankamai stipriai sužaidė. Teisėjams skyrė po 8 balus.

"Teo LT" ekipoje "sublizgėjo" E.Kabašinskas 22 taškai.

"Kauno vandenys & ONN" ekipoje puikiai pasirodė D.Pajaujis 28 taškai.
"Kauno Vandenys - ONN" pateko į finalą (2008 birželio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"Vilkijos Ecowood & Tarp Gėlių" sunkiai nugalėjo "Kauno vandenys & ONN" (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 22:14 val.)"Kauno Vandenys - ONN" pateko į pusfinalį (2008 birželio 10 d., antradienis, 21:50 val.)"Kauno Vandenys & ONN" nesunkiai įveikė "Kėdainius" (2008 gegužės 30 d., penktadienis, 21:41 val.)"Kauno Vandenys & ONN" pateko į "LS" Mažosios taurės ketvirtfinalį (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 22:57 val.)"Statybų vizija & LVA" - stipriausia "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės turnyro komanda! (2008 birželio 21 d., šeštadienis, 00:45 val.)"Vilkijos Ecowood & Tarp Gėlių" "Laikinąją sostinę" pradėjo įspūdinga pergale (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 20:52 val.)"AG Group" palaužė "Teo LT" (2008 gegužės 27 d., antradienis, 22:18 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo "Atletas" (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 21:35 val.)