Euroatletas vs ARKO (74:73)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 spalio 27 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ARKO“ penketukas atlošė dviženklį deficitą, tačiau paskutinėmis rungtynių akimirkomis visgi nusileido „Euroatletas“ ekipai

2024 spalio 27 d., Sekmadienis, 22:04 val., peržiūros: 17

Spalio 27 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ taurės 2024 Mažosios taurės pusfinalio varžybos, kuriose susitiko „Euroatletas“ ir „ARKO“ penketukas.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyvia, tačiau lygia taškas į tašką kova, o pirmasis kėlinys baigėsi minimalia „ARKO“ persvara 14:15.

Antrajame kėlinyje po šešių tolimų metimų „Euroatletas“ tolo dviženkliu pranašumu 36:24. Ir toliau šeimininkai naudojosi neužtikrintu „ARKO“ ekipos puolimu didindami savo pranašumą, o įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 42:27.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai iškart kiek priartėjo – 44:34. Nors „Euroatletas“ į tai iškart atsakė šešiais taškais be atsako, tačiau svečiai nepasidavė ir kėlinuko pabaigoje vėl kiek priartėjo. Po trijų kėlinių 58:48.

Lemiamame kėlinuke po J. Česnausko dvylikos taškų „ARKO“ persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai – 64:65. Nors svečiai iškart tolo iki penkių taškų pranašumo, tačiau E. Jasėno ir A. Kručo tritaškiai rungtynių gale nulėmė pergalę „Euroatletas“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 74:73 (14:15, 28:12, 16:21, 16:25).

Stasys Buivydas

„ICE“ turėjo pripažinti „Euroatletas“ ekipos pranašumą (2024 spalio 09 d., trečiadienis, 21:46 val.)„GZP“ lengvai pervažiavo „Euroatletą“ (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 19:14 val.)Po atkaklios kovos „Euroatletas“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2024 spalio 23 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Arko“ įsirašė lengvą pergalę prieš „Rio“. (2024 spalio 09 d., trečiadienis, 21:33 val.)Po permainingos kovos į pusfinalį prasibrovė „Skroblų alėja“ (2024 spalio 16 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Kautech“ puolimo banga pasiuntė „ARKO“ į Mažąją taurę (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Euroatletas“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „Kaunas LBA“ ekipą (2024 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Laikinosios sostinės“ taurėje A grupėje antrąją vietą užėmė „Arko“. (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)Po atkaklios kovos BC „Pilėnai“ įveikė „ARKO“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:55 val.)Po permainingos kovos ketvirtfinalio barjerą peržengė „ARKO“ (2024 spalio 23 d., trečiadienis, 20:02 val.)