RIO vs ARKO (56:89)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Arko“ įsirašė lengvą pergalę prieš „Rio“.

2024 spalio 09 d., Trečiadienis, 21:33 val., peržiūros: 35

Trečiadienį, spalio 9 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje salėje vyko „Laikinosios sostinės“ taurės susitikimas tarp „Arko“ ir „Rio“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Rio“ iš pat pradžių spurtavo 8:0, bet „Arko“ išėjus į aikštelę L. Balčiūnui sugrįžo į rungtynes ir greit jas lygino. Po pirmojo kėlinio rezultatu 21:18 jie jau pirmavo. Antrajame kėlinyje pasimatė tikrasis komandų lygis ir situacija aikštėje kardinaliai pasikeitė. „Arko“ prapliupo tritaškiais, o „Rio“ sunkiai realizavo savo progas. Po dviejų kėlinių 45:28 pirmavo „Arko“.

Antroje pusėje aikštėje buvo pakankamai slidu ir tai matėsi žaidėjų veiksmuose. Vyko atsargesnės atakos, o rungtynių nugalėtojas jau buvo nuspręstas per pirmąją pusę. Paskutiniame kėlinyje komandos išsibandė naujus derinius ir ruošėsi ateinančiam sezonui, o galutinis rungtynių rezultatas:56:89 (18:21, 10:24, 14:20, 14:24).

„Pilėnai“ lengvai įveikė „RIO“ (2024 rugsėjo 24 d., antradienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „RIO“ ekipos pasipriešinimu (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)Po atkaklios kovos BC „Pilėnai“ įveikė „ARKO“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Kautech“ puolimo banga pasiuntė „ARKO“ į Mažąją taurę (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 20:33 val.)“Rimo & Patikima linija” panaikino didžiulį atsilikimą ir iškovojo pergalę (2024 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Laikinosios sostinės“ taurėje A grupėje antrąją vietą užėmė „Arko“. (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)