GZP vs Mazgas (93:57)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 spalio 15 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP“ be didelio pasipriešinimo perlipo ketvirtfinalio barjerą

2024 spalio 15 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 32

Spalio 15 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ taurės 2024 komandos "GZP" (šeimininkai) ir "Mazgas" (svečiai). Komandos stojo žaisti ketvirtfinalio rungtynių. "GZP" didelio pasipriešinimo nesulaukė ir laimėjo rungtynes rezultatu 93:57 (26:14, 12:16, 28:10, 27:17).

Jau rungtynių pradžioje į priekį ėmė tolti "GZP". Skirtumas dar pirmame kėlinuke tapo dviženklis ir atrodė, kad intrigos nebebus. Vis tik "Mazgas" sužaidė kelias sėkmingas atkarpas, o prasidedant ilgajai pertraukai skirtumas aptirpo 38:30.

Po ilgosios pertraukos "GZP" panaikino bet kokias varžovų viltis. Skirtumas išaugo žaibiškai ir "Mazgui" kovoti liko tik dėl savo garbės. Paskutinė rungtynių dalis buvo kiek chaotiška, su daug greitų atakų. "GZP" užtvirtino savo pergalę laimėdami rezultatu 93:57.

9 taškai

„GZP“ lengvai pervažiavo „Euroatletą“ (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 19:14 val.)„GZP“ užtikrintai žengė į „Laikinosios sostinės“ taurės 2024 finalą (2024 spalio 17 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Ketvirtame kėlinyje „Mazgas“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Laikinosios sostinės“ taurės 2024 starte ‒ „GZP-2“ triuškinanti pergalė (2024 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Mazgas“ ekipą ir užsitikrino pirmą vietą pogrupyje (2024 spalio 09 d., trečiadienis, 20:07 val.)„GZP“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2024 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Mazgas“ nesunkiai įveikė „Chaosas“ ekipą (2024 spalio 01 d., antradienis, 22:06 val.)