BC „Pilėnai“ vs Rimo & Patikima linija (77:85)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Draugiškos rungtynės
2024 spalio 10 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Apylygėje kovoje paskutinę minutę pergalė išplėšė „Rimo & Patikima linija“

2024 spalio 10 d., Ketvirtadienis, 22:04 val., peržiūros: 46

Spalio 10 dieną, Ketvirtadienį, Kauno technologijų mokymo centre įvyko "Laikinosios sostinės" taurės rungtynės tarp BC „Pilėnai“ ir Rimo & Patikima linija ekipų.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taiklia BC „Pilėnai“ komandos tritaškių serija. Visgi, neilgai trukus rezultatas tarp komandų išsilygino. Po septintos kėlinio minutės Rimo & Patikima linija perlipo lygaus rezultato ribą ir išsiveržė į priekį, kėlinį baigdami rezultatu 19:24

Antrojo kėlinio metu, ilgai netrukus rezultatas tapo lygus. Kėlinio eigoje rungtynių vairą į rankas pavyko perimti Rimo & Patikima linija komandai. Greitomis ir taikliomis atakomis 7-ą kėlinio minutę rezultatą išlygino BC „Pilėnai“. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 45:47

Po ilgosios pertraukos Rimo & Patikima linija ekipa prasiveržė į priekį ir pasiekė dviženklę persvarą. Tiksint paskutinėms kėlinio minutėms rezultatas vėl tapo lygus. Paskutinę minutę BC „Pilėnai“ minimalia persvara išsiveržė į priekį, kėlinį užbaigę rezultatu 68:66

Ketvirtojo kėlinio metu komandos žaidė apylygiai. Tik likus pusei kėlinio minutės Rimo & Patikima linija sparčiai ėmė veržtis į priekį. Rezultatu 77:85 (19:24, 26:23, 23:19, 9:19) Rimo & Patikima linija švenčia pergalę

Domantas Miliukas

BC „Rhino“ nepasipriešino prieš „Rimo & Patikima linija“ (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 19:13 val.)“Rimo & Patikima linija” panaikino didžiulį atsilikimą ir iškovojo pergalę (2024 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Po atkaklios kovos BC „Pilėnai“ įveikė „ARKO“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Laikinosios sostinės“ taurėje A grupėje antrąją vietą užėmė „Arko“. (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)Į pusfinalį „Laikinosios sostinės“ taurėje žengė BC „Pilėnai“. (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Pilėnai“ lengvai įveikė „RIO“ (2024 rugsėjo 24 d., antradienis, 22:01 val.)