Chaosas vs Kelių priežiūra (67:92)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 08 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę

2024 spalio 08 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 84

Spalio 8 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Laikinosios sostinės" taurės 2024 komandos "Chaosas" (šeimininkai) ir „Kelių priežiūra“ (svečiai). Jau nuo pirmųjų minučių aikštelėje dominavo ir savo sąlygas diktavo „Kelių priežiūra“ žaidėjai, kurie ir pasiekė pergalę rezultatu 67:92 (10:23, 17:19, 20:28, 20:22).

Rungtynes labai galingai pradėjo „Kelių priežiūra“ ir po varžovų klaidų ėmė sparčiai tolti. Skirtumas dar pirmame kėlinuke tapo dviženklis. Vis tik "Chaosas" sugebėjo kiek stabilizuoti savo žaidimą ir antrame ketvirtyje su varžovais žaidė lygiai, o tai leido išsilaikyti nedidelei intrigai. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 27:42.

Antroje rungtynių dalyje „Kelių priežiūra“ gana greitai sutvarkė formalumus. Svečių puolimas veikė neužsikirsdamas, o skirtumas perkopė 20 taškų. Per likusį laiką "Chaosas" nesugebėjo atsitiesti, bet bent jau turėjo keletą neblogų atkarpų. Susitikimas baigėsi rezultatu 67:92.

Artūras Kaminskas

„Skroblų alėja“ pademonstravo geležinę gynybą ir pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Chaosą“ (2024 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:53 val.)Ketvirtame kėlinyje „Mazgas“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Mazgas“ nesunkiai įveikė „Chaosas“ ekipą (2024 spalio 01 d., antradienis, 22:06 val.)Taurėje antrą pergalę įsirašė „Skroblų alėja“ (2024 spalio 02 d., trečiadienis, 20:01 val.)Pratęsimo metu ICE įveikė Chaosas ekipą (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 23:42 val.)