KG Group & Paskoliukas vs Banga (79:81)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 22 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Ketvirtą kėlinį užtikrinčiau sužaidusi „Banga“ pasiekė sunkią pergalę

2015 gegužės 22 d., Penktadienis, 23:05 val., peržiūros: 1184

Penktadienį, gegužės 22 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2015 B pogrupio rungtynės, tarp vietos „KG Group & Paskoliuko“ ir svečių „Bangos“ ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėjo „Banga“, tačiau aikštės šeimininkai pernelyg priešininkams atitolti neleido. Po ilgosios pertraukos „KG Group & Paskoliukas“ sugebėjo perimti iniciatyvą, tačiau jos išlaikyti nepavyko, nes ketvirtame kėlinuke užtikrinčiau rungtyniavę svečiai sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 79:81 (13:19, 15:13, 27:21, 24:28).

Rungtynių pradžioje 2:10 spurtavę svečių ekipos krepšininkai iškart atitrūko, tačiau po to krepšys užsirišo abiems komandoms. Po poros minučių tylos pirmieji ledus pralaužę „KG Group & Paskoliuko“ krepšininkai ėmė mažinti atsilikimą. Po kelių iš eilės rezultatyvių išpuolių skirtumas tarp komandų ištirpo iki trijų taškų, tačiau kėlinuką geriau užbaigę svečiai įgijo šešių taškų persvarą. 13:19.

Antrasis ketvirtis buvo apylygis ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Nuo pat kėlinuko pradžios vienos ekipos taškus lydėjo kitos komandos rezultatyvi ataka, ko pasekoje skirtumas tarp jų pernelyg nesikeitė. Vis tik, pačioje pabaigoje pora greitų atakų sugebėję suregzti „KG Group & Paskoliuko“ krepšininkai dar labiau priartėjo prie varžovų sumažindami deficitą iki keturių taškų. 28:32.

Po ilgosios pertraukos nedidelį spurtą surengę aikštės šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, tačiau čia pat dvi iš eilės rezulatyvias atakas surengę „Bangos“ krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, pastebimai geriau rungtyniavęs „KG Group & Paskoliukas“ ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo penkių taškų pranašumą. Per likusį laiką komandos žaidė labai panašiai ir keitėsi taškais, ko pasekoje šeimininkams pavyko išsaugoti persvarą savo rankose. 55:53.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę svečių ekipos žaidėjai susigrąžino iniciatyvą. Kiek vėliau „KG Group & Paskoliukas“ dar buvo trumpam susigrąžinę minimalią persvarą, tačiau ir toliau žymiai užtikrinčiau atrodę „Bangos“ krepšininkai įgijo aštuonių taškų pranašumą. Du taiklūs tolimi P. Kleizos metimai iš eilės dar kiek priartino šeimininkus prie varžovų, tačiau čia pat spurtavę svečiai ir vėl atitrūko. Per likusį laiką aikštės šeimininkai dar sugebėjo sumažinti deficitą, tačiau nepaisant to pergale džiaugėsi „Banga“. 79:81.

Po pergalės Šarūnas Liesis kalbėjo: „Buksavome visas rungtynes, nors pradžioje buvo rankinio rezultatas – 10:2. Rankinyje daugiau sumeta, negu mes sumetėme. Paprasčiausiai, jeigu taip pusiau juokais sakant, mes laimėjome tas rungtynes, kurių varžovai nenorėjo laimėti. Nebuvo taip, kad mes labai gerai žaistume ar kažkas panašaus, iki gero žaidimo dar toli gražu, bet, jie turbūt mažiau norėjo laimėti, negu mes pralaimėti“.

„KG Group & Paskoliukas“: Paulius Kleiza – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Pupinis – 17 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tautvydas Barštys – 17 tšk., Marius Valukonis – 16 tšk.

„Banga“: Paulius Morkeliūnas – 32 tšk. (21 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Kalvelis – 12 tšk., Arūnas Giedraitis – 12 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Birgelis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Linas Krivickas – 10 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Trečią kėlinį galingai pradėjusi „Banga“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)Tritaškius pagirtinai metusi „Panemunė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 gegužės 18 d., pirmadienis, 22:33 val.)Puikiai spurtavusi trečiajame kėlinyje Sporto manija iškovojo pergalę. (2015 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)Permainingos kovos finiše „KG Group & Paskoliukas“ nepaleido pergalės iš rankų (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 23:28 val.)Po itin atkaklios kovos „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės bronza atiteko „Bangai“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:02 val.)Įtemptame ir emocingame pusfinalyje pergale džiaugėsi „Sporto Manija“ (2015 birželio 02 d., antradienis, 22:44 val.)„Panemunė“ tik po atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 00:11 val.)