KĖDAINIAI vs KK "AKADEMIJA" (59:67)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 05 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"KK Akademija" tik per plauką išnešė sveiką kailį

2010 gegužės 05 d., Trečiadienis, 23:49 val., peržiūros: 4279
Trečiadienį, "KTK" sporto salėje įvyko "LAikinosios sostinės" taurės rungtynės, kuriose susitiko "Kėdainiai" (šeim.) Bei "KK Akademija". Pirmame kėlinuke šiokį tokį pranašumą leikė salės šeimininkai, tačiau antrame ir trečiame dominavo svečiai. KEtvirtame kėlinuke skirtumas buvo sumažėjęs iki 1 taško, tačiau "KK Akademija" sugebėjo atsitiesti, ir iškovoti pergalę rezultatu 59:67.

Runtynės prasidėjo 2 iš eilės M.Šležio (Kėdainiai) tritaškiais metimais, į kuriuos svečiai atsakė tik dviem taškais. Toelsniame žaidime svečiai turėjo daugybę progų pelnyti taškus baudų metimais – deja, realizavus vos 1/9 metimų jie tik minimalia persvara aplenkė savo varžovus, ir tai neilgam – vėl išsiveržę į priekį "Kėdainiai" pranašumą laikė iki pat kėlinio galo ( 21:18 ).

Antrasis ketvirtis prasidėjo 4 "sausais" šeiminnikų taškais, į kuriuos svečiai netrukus atsakė stulbinančia atkarpa 12:0. PErsvėrę rezultatą savo naudai "KK Akademijos" žaidėjai nė neketino įjungti stabdžių – ir toliau žaisdami greitai bei rezultatyviai iki kėlinuko pabaigos jie pasiekė 9 taškų ribą ( 31:40 ).

Antroje rungtynių pusėje siausti pradėjo L.Valuckas (Kėdainiai) – trys jo tolimi metimai iš eilės, ir tik R.Trepočkos dvitaškis išgelbėjo svečius nuo atsiliekančiųjų vaidmens. Deja, daugiau tritaškiai nebekrito, o vis dažniau klysdami šeimininkai vėl pralošė atkarpą 9:0, ir nutolo nuo varžovų per 11 taškų. Nepagelbėjo ir K.Zinkaus tritaškis metimas – svečiai dar pasididino pranašumą iki 13 taškų ( 43:56 ).

Paskutinį kėlinuką praadėję su ugnimi akyse šeimininkai surengė puikų spurtą 12:0 ir sumažino deficitą iki minimumo. Tik po antros minutės pertraukėlės atsigavę svečiai vargais negalais sugebėjo pelnyti taškus, ir įsivažiuoti į žaidimą neleisdami varžovams toliau siausti – sėkmingo žaidimo dėka, rezultatyviau kėlinio galą sužaidė "KK Akademija" - ekipa laimėjo antrą kėlinio dalį rezultatu 4:11, ir iškovojo pergalę rezultatu 59:67.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris L.Juknys teigė: "Prieš varžybas išsianalizavome varžovų žaidimo strategija, ir viskas pasiteisino. Išnaudojome trumpą jų suoliuką, darėme daug keitimų. Ketvirto kėlinio pradžioje, per mano padarytą klaidą, varžovai sugebėjo mus prisivyti, tačiau vyrai atsigavo, ir nugalėjo. Šaunuoliai!.

"Kamesta" išbarstė 18 taškų persvarą ir patyrė nesėkmę namuose (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)"Kamesta" nerezultatyviose rungtynėse palaužė KK "Akademija" komandos pasipriešinimą (2010 gegužės 03 d., pirmadienis, 22:55 val.)"Sabonio mokykla" nesunkiai peržengė aštuntfinalio barjerą (2010 gegužės 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)"SK Vilkams" iki stebuklo pritrūko visai nedaug (2010 gegužės 12 d., trečiadienis, 22:37 val.)"United" nepasigailėjo varžovų (2010 gegužės 16 d., sekmadienis, 14:24 val.)"Laikinosios sostinės" taurė prasidėjo dvikova tarp "SK Vilkų" ir "Kėdainių" (2010 balandžio 28 d., trečiadienis, 21:44 val.)Dar pirmoje runtynių pusėje likę keturiese, "Kėdainiai" neturėjo jokių šansų pasipriešinti "United" (2010 gegužės 09 d., sekmadienis, 15:22 val.)