"MONEY GYM" vs RAGAI (69:82)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 05 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Ragai" nugalėję "Money Gym" komandą iškovojo trečią pergalę "Laikinosios sostinės" taurėje

2010 gegužės 05 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 4078
Trečiadienį, gegužės 5 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ taurės A grupės rungtynės, kuriose žaidė aikštės šeimininkai „Money Gym“ ir svečiai „Ragai“. „Money Gym“ šios varžybos buvo pirmos, o „Ragai“ savo saskaitoje jau turėjo dvi pergales. Rungynių pradžioje penkių taškų pranašumą pavyko įgyti „Ragam“, vėliau „Money Gym“ pasivijo varžovus, bet ketvirčio pabaigą vėl geriau sužaidė „Ragai “ (15:19). Antro ketvirčio viduryje, spurto dėka, septynių taškų pranašumą buvo pavykę įgyti „Money Gym“, o kėlinys baigėsi jiem pirmaujant tik dviem taškais (39:37). Trečio ketvirčio pradžioje spurtavo šeimininkam, likusią kėlinio dalį žaidimas vyko lygiai (52:58). Lemiamam ketvirtyje „Ragai“ dar labiau padidino persvarą ir iškovojo trečią pergalę „Laikinosios sostinės“ taurėje rezultatu 69:82.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo M.Jankūnas („Ragai“) (0:2). Pirmas rungtynių minutes komandos žaidė nerezultatyviai – sužaidus beveik tris minutes rezultatas buvo 2:2. Sužaidus keturias minutes pirmos minutės pertraukėlės paprašė „Money Gym“. Penktą minutę taikliai iš toli atakavo M.Jankūnas („Ragai“), bet netrukus tuo pačiu atsakė „Money Gym“ žaidėjas J.Sinkevičius (6:5). Poros minučių atkarpą geriau sužaidė „Ragai“, spurtavę rezultatu 0:6 (6:11). Rezultatą šeimininkam pavyko išlyginti puikaus D. Jankausko žaidimo dėka. Po septynių jo iš eilės pelnytų taškų vieno taško persvarą turėjo „Ragai“ (13:14). Likus maždaug minutei iki kėliio pabaigos į priekį išsiveržė „Money Gym“, bet penki M. Jankūno („Ragai“) pelnyti taškai persvarą grąžino svečiam. Sužaidus pirmą ketvirtį rezultatu 15:19 pirmavo „Ragai“.

Antrą kėlinuką dviem taikliais dvitaškiais pradėjo „Money Gym“ ir išlygino rezultatą (19:19). Lygi kova vyko iki penktos minutės vidurio (24:23), Vėliau du tritaškius pataikė „Ragai“ ir įgijo penkių taškų pranašumą (24:29). Tada daugiausia M. Staniukaičio ir J. Sinkevičiaus dėka šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako (36:29). Netrukus dviem baudų metimais ir dvitaškiu persvarą sumažino svečiai (36:33). Paskutines dvi minutes vyko lygi kova, po kurios rezultatas žymiai nepasikeitė. Sužaidus pirmą varžybų pusę rezultatu 39:37 pirmavo „Money Gym“.

Trečio kėlinio pradžią daug geriau sužaidė „Ragai“. L.Alionis („Ragai“) savo komandai pelnė keturis dvitaškius iš eilės bei padėjo spurtuoti rezultatu 3:8 (42:45). Po dar keturių svečių taškų taikliu tritaškiu atsakė I.Baltokas („Money gym“) (45:49). Komandos jau buvo sužaidusios puse ketvirčio. Pora minučių svečiam nepavyko pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję „Money Gym“ žaidėjai rezultatą persvėrė savo komandos naudai (51:50). Visgi paskutines dvi minutes tiksliau žaidė „Ragai“, susigrąžinę sau septynių taškų pranašumą (52:58).

Nuo ketvirto kėlinio pradžios „Money Gym“ bandė panaikinti varžovų nedidelę persvarą, bet tai padaryti jiem sekėsi sunkiai. Sužaidus keturias minutes 60:64 pirmavo „Ragai“. Svečių persvara kurį laiką buvo apie keturis taškus, o likus truputi daugiau nei trim minutėm taiklus L. Alionio („Ragai“) tritaškis svečių pranašumą padidino iki septynių taškų (64:71). „Money Gym“ paprašyta minutės pertraukėlė jiem nepadėjo, nes po jos dar keturis taškus baudų metimais pelnė „Ragai“ (64:75). Šeimininkai per likusias dvi minutes pora kart buvo sumažinę varžovų pranašumą iki aštuonių taškų, bet tai buvo viskas ką jie galėjo padaryti šį vakarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:52 „Ragų“ naudai.

Po rungtynių „Ragų“ treneris sakė: „Pabudom laiku, išsigelbėjom. Ne tiek išsigelbėjom, o paprasčiausiai išmušė iš vėžių varžovų kieta gynyba. Paskui patys greitom atakom pabėgom į priekį ir laimėjom.“

„Ragai“: L.Alionis 25, (9/11 dvitaškių), M.Jankūnas 21 (12/13 baudų metimų), E.Černiauskas 16
„Money Gym“: M.Staniukaitis 15, E.Šalkauskas 14, J.Sinkevičius 12 (10 atk. kam.)

"Patvanka" nugalėjo "Ragus" ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2010 gegužės 12 d., trečiadienis, 22:19 val.)"Sabonio mokykla" lengvai įveikė "Money Gym" komandą (2010 gegužės 12 d., trečiadienis, 21:34 val.)"Kamesta" namuose nugalėjo "Money gym" (2010 gegužės 24 d., pirmadienis, 23:57 val.)Atkakliose ir nervingose rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo "Money Gym" komanda (2010 gegužės 16 d., sekmadienis, 13:17 val.)"Ragai" po atkaklios kovos palaužė "Kauno oro uostas" ekipą (2010 balandžio 30 d., penktadienis, 20:40 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Money Gym" (2010 gegužės 18 d., antradienis, 00:00 val.)Po įspūdingo trečiojo kėlinio "SK Vilkai" nepaliko vilčių savo varžovams (2010 gegužės 23 d., sekmadienis, 21:37 val.)Šiek tiek netikėtai "Ragai" įveikė "Sabonio mokyklą" (2010 gegužės 03 d., pirmadienis, 21:17 val.)