VĖDISANA & KOLUNA vs EKODORA (53:67)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

"Ekodora" po atkaklios kovos palaužė "Vėdisana & Koluna" komandą

"Ekodoros" strategų štabas
2010 gegužės 11 d., Antradienis, 23:05 val., peržiūros: 3829
Antradienio vakarą KKL "Laikinosios Sostinės" taurėje savo sąntykius išsiaiškino "Vėdisana & Koluna" bei "Ekodoros" ekipos. Nors po dviejų kėlinių šeimininkai dar pirmavo dviem taškais (32:30), tačiau antrąją susitikimo pusę sėkmingiau sužaidę svečiai perėmė iniciatyvą ir finišavo pergalingai (53:67).

Pirmosios dvi šeimininkų atakos susiklostė sėkmingai, jas dvitaškiais užbaigė Vidmantas Lašas ir Tadas Dudzevičius, o Darius Bliudžius atsakė vienu taikliu dvitaškiu (4:2). Tačiau "Ekodoros" krepšininkai aktyviai puldami verė varžovus rinktis pražangas, o jas verė taškais. Sužaidus dar keletą minučių svečiai laimėjo atkarpą 2:7 ir persvėrė rezultatą savo naudai (6:9). Rungtynėse ir toliau abi komandos dažniau stoviniavo prie baudų metimo linijos nei žaidė krepšinį. Tadas Dudzevičius turėjo progą persverti rezultatą savo komandos naudai, tačiau jis realizavo tik 2 baudas iš 4 ir sušvelnino savo ekipos atsilikimą (8:9). Tuoj prie baudų metimo linijos stovo svečių ekipos žaidėjas Kęstutis Masiulis ir abi mestas baudas realizavo (8:11). Tačiau šeimininkai nusprendė parodyti kieno aikštėja yra žaidžiamas šis susitikimas. Roberto Jasiliūno ir Tado Dudzevičiaus pastangų dėka "Vėdisana & Koluna" spurtavo 10:2 ir vėl susigrąžino sau persvarą (17:13). Tačiau kėlinio pabaigoje Linas Akstinavičius pelnė du taškus su pražanga, bei realizavo baudos metimą, taip sušvelnindamas savo ekipos atsilikimą iki minimumo (17:16).

Antrąjį ketvirtį "Ekodora" pradėjo itin galingu spurtu 3:14 ir ne tik išlygino bei persvėrė rungtynių rezultatą, bet ir susikrovė sau dviženklį pranašumą (20:30). Atrodė, kad tai gali tapti rungtynių lūžio tašku, tačiau rungtynės laimimos ne taip paprastai. Sėkmingai gindamiesi ir dar sėkmingiau puldami kėlinio pradžioje "Ekodors" krepšininkai vėliau atsipalaidavo ir atsipalaidavo per daug. Už tokį jų atsainumą šeimininkai nebuvo linkę dovanoti. Tadas Galinauskas ir Andrius Vasaitis pataikė iš toli, o Robertas Jasiliūnas bei Darius Dzimidavičius kartu pelnė 6 taškus ir po atkarpos laimėtos 12:0 šeimininkai vėl susigrąžino sau turėtą persvarą (32:30). Tokiu rezultatu ir baigėsi pirmoji rungtynių pusė.

Trečiojo kėlinio pradžioje "Ekodora" ir vėl pradėjo didinti apsukas. Svečiai laimėjo atkarpą 0:10 ir vėl persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai (32:40). Tadas Dudzevičius pelnė du taškus, o Tadas Galinauskas pridėjo tolimą šūvį, o Erikas Slabačiauskas atsakė dvitaškiu metimu ir skirtumas tarp ekipų vėl trapus (37:42). Vis tik, kibus, kontaktinis krepšinis, su daug pražangų panašu buvo parankesnis "Ekodorai". Lino Akstinavičiaus vedini svečiai trumpą atkarpą laimėjo 2:6 bei dar labiau nutolo (39:48). Per likusį nerezultatyvaus "Vėdisanai & Koluna" ekipos ketvirtį, šeimininkų ekipos puolėjas Vidmantas Lašas pelnė keturis taškus, tačiau svečiai taip pat nesnaudė. Darius Bliudžius realizavo vieną baudą iš dviejų, o Erikas Slabačiauskas pridėjo du taškus (43:52).

Paskutinį kėlinį Darius Bliudžius ir Andrius Giržadas pradėjo keturiais taškais, tačiau Vidmantas Lašas ir Robertas Jasiliūnas atsakė tuo pačiu (47:56). Linas Akstinavičius pelnė du taškus su pražanga bei realizavo baudos metimą, o Darius Bliudžius įmetė vieną baudą iš dviejų. "Vėdisana & Koluna" atsakas buvo Arūno Abromaičio ir Tado Dudzevičiaus dvitaškiai (51:60). Likusi kėlinio dalis priklausė Linui Akstinavičiui ir Erikui Slabačiauskui. Abu krepšininkai kartu pelnė 7 taškus, o Tomas Kivyta atsakė vienu taikliu dvitaškiu. Rungtynės baigėsi rezultatu (53:67).

Abiejų ekipų treneriai nusprendė, kad geriausias rungtynių komentaras yra protokole užfiksuotas rezultatas ir interviu duoti nepanoro.

"Vėdisana & Koluna" ekipoje išsiskyrė: Robertas Jasiliūnas 14 taškų (6 atk. kam), Tadas Dudzevičius 12 taškų (5 atk. kam, 3 rez. perd)Vidmantas Lašas 8 taškai (6 atk. kam)

"Ekodoros" komandą į pergalę vedė: Linas Akstinavičius 29 taškai (9 atk. kam, 4 rez. perd), Andrius Giržadas 11 taškų (12 atk. kam), Darius Bliudžius 10 taškų (7 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 gegužės 06 d., 05:42 val.
Now that’s sublte! Great to hear from you.
"ICE" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 balandžio 29 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)"Energijos sistemų servisas" sutriuškino "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 gegužės 26 d., trečiadienis, 22:14 val.)"Kauno vandenys & Onninen" nepasigailėjo varžovų "Vėdisana & Koluna" (2010 gegužės 06 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)"Ekodora" pasiekė nelengvą pergalę (2010 gegužės 03 d., pirmadienis, 22:21 val.)"Vėdisana & Koluna" nepaliko vilčių laimėti "Kolpingo kolegijai" (2010 gegužės 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)"Ekodora" tik ketvirtame kėlinyje užsitikrino pergalę (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 23:51 val.)Krepšinio trileryje sėkmė lydėjo "Hidraulines Sistemas" (2010 gegužės 25 d., antradienis, 23:24 val.)"Kauno vandenys & Onninen" ir toliau žygiuoja pergalingai (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 22:25 val.)