KAUNO VANDENYS vs TOPHOUSE (90:92)Laikinoji sostinė D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 birželio 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Tophouse" pergalingai baigė reguliarų etapą

Krepšį atakuoja nugalėtojų lyderis Rolandas Alijevas
2007 birželio 08 d., Penktadienis, 08:42 val., peržiūros: 3877

"Kauno vandenys" savo aikštėje priėmė "Tophouse" ekipą ir po permainingos kovos pergalę 2 taškų skirtumu, rezultatu 92:90 išplėšė svečiai. Tai buvo antrasis iš eiles šeimininkų pralaimėjimas "Laikinosios sostinės" Didžiojoje taurėje. "Tophouse" iškovojo antrą pergalę, iš trijų galimų. Namų ekipa visas rungtynes atsilikinėjusi nuo varžovų, paskutinio ketvirčio viduryje sugebėjo sukurti kraują kaitinančią intrigą.

Nuo pat rungtynių pradžios "Kauno vandenys" nesugebėjo apsiginti nuo greitai ir mobiliai atakavusių oponentų, bei patys nesugebėjo rasti kelių varžovų krepšio link. "Tophouse" per pirmąjį kėlinį demonstravo stulbinantį taiklumą, pataikę 11 dvitaškių iš 14 ir susikrovė 8 taškų persvarą – 21:29.

Antrame ketvirtyje abi komandos daug daugiau dėmesio skyrė gynybai, padidėjo klaidų skaičius. Iki ilgosios pertraukos likus 4 min. svečiai spurtavo 0:8 ir įgijo rekordinį 14 taškų pranašumą (30:44). Bet "Kauno vandenys" nepasidavė ir iki pirmos rungtynių dalies pabaigos sumažino atsilikimą nuo priešininkų iki vienženklio skaičiaus – 37:46.

Trečiajame kėlinyje savo jėgomis pasitikintys "Tophouse" krepšininkai aikštės šeimininkams labiau priartėti neleido ir ketvirčio viduryje atstatė 14 taškų persvarą (49:63).

Rungtynės kulminaciją pasiekė paskutinio kėlinio antroje dalyje, kai po T.Reksčio dvitaškio ir taiklaus K.Normanto taiklaus tolimo metimo "Kauno vandenys" išsiveržė į priekį (83:81). Nuo to momento žaidimas vyko taškas į tašką. Iki rungtynių pabaigos likus 16 sekundžių aikštės šeimininkai dar pirmavo 90:89, bet varžovų lyderis R.Alijevas išprovokavo pražangą ir realizavo du baudos metimus (90:91). Paskutinę namų ekipos ataką, netaikliu metimu, pro priešininkų rankas baigė K.Normantas. A.Matuzevičius ("Tophouse"), likus 1 sek. taiklia bauda užtvirtino svečių pergalę – 90:92.

"Tophouse" ekipos žaidėjai teisėjų darbą įvertino 8 balais iš 10. Tuo tarpu "Kauno vandenų" vyriausias strategas H.Pajaujis buvo įsitikinęs, kad jo ekipa pralaimėjo dėl arbitrų klaidų ir teigė, kad nėra tokio įvertinimo, kuriuo galėtų apibūdint M.Butvilo ir T.Banio pasirodymą rungtynėse.

"Tophouse": R.Alijevas – 27 tšk. (11/16 (69%) – dvitaškiai, 9 atk. kam., 8 išpr. pražangos, 5 klaidos), A.Matuzevičius – 18 tšk. (7/8 (88%) – dvitaškiai, 4 rez. perdavimai).

"Kauno vandenys": T.Rekstys – 21 tšk. (6/11 (55%) – dvitaškiai, 3/6 (50%) – tritaškiai, 5 atk. kam.), K.Normantas – 20 tšk. (4/6 (67%) – dvitaškiai, 4/13 (31%) – tritaškiai).
“Kauno autobusai” pergalę pabaigė pogrupio varžybas (2007 birželio 11 d., pirmadienis, 23:00 val.),,Forto siena" be didenių sunkumų įveikė ,,Kauno vandenų" ekipą (2007 birželio 04 d., pirmadienis, 21:30 val.) Intriguojančioje kovoje ,,Tophouse" tik ketvirtąjame kėlinuke įrodė savo pranašumą (2007 gegužės 29 d., antradienis, 23:48 val.)Pirmoji "Kauno Autobusų" pergalė "Laikinosios Sostinės" didžiojoje taurėje (2007 birželio 04 d., pirmadienis, 22:53 val.)