BMS & KK POLICIJA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (83:94)Laikinoji sostinė D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 birželio 07 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Energijos Sistemų Servisas" baigdamas turnyrą triktelėjo durimis

"ESS" priekinė linija gerokai pranoko varžovus, eilinį dėjimą "kala" Tomas Janušauskas
2007 birželio 07 d., Ketvirtadienis, 23:10 val., peržiūros: 5122
Šį ketvirtadienio vakarą "Laikinosios Sostinės Didžiosios Taurės" A pogrupyje "BMS & KK Policija" savoje aikštėje priėmė "Energijos Sistemų Servisą". Šeimininkų ekipoje nerungtyniavo jų smogiamoji jėga – LKL žaidėjai. "ESS" krepšininkai pirmojo ketvirčio pabaigoje išsiveržė į priekį ir dominuodami po krepšiais išlaikė persvarą iki dvikovos pabaigos. Energetikai šventė pirmąją ir paskutinę pergalę "Laikinosios Sostinės Didžiojoj Taurėj" rezultatu 83:94.

Susitikimo pradžioje vyravo ramus žaidimas taškas į tašką. Pirmajam ketvirčiui įpusėjus šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir taip išsiveržė į priekį. Visgi,
"BMS & KK Policijos" krepšininkams ilgai turėta persvara džiaugtis neteko. "ESS" kėlinio gale pelnė 10 taškų iš eilės ir taip nusvėrė rungtynių svarstykles savo naudai. Po pirmųjų dešimties minučių minimalų pranašumą turėjo energetikai – 16:17.

Antrasis kėlinukas prasidėjo aštuoniais "sausais" svečių taškais. "ESS" visą kėlinį išlaikė kelių taškų pranašumą ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 36:43.

Po pertraukos aikštėje vyko daug gyvesnis žaidimas. Energetikai vedini savo centro puolėjų Modesto Gailiūno bei Tomo Janušausko neleido varžovams priartėti ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo penkiais taškais – 65:70.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo "ESS" spurtu 15:2.
"BMS & KK Policija" atsitiesti po šio priešininkų smūgio nebesugebėjo ir energetikai išlaikę įtikinamą persvarą iki dvikovos pabaigos iškovojo pergalę rezultatu 83:94.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Esmiraldas Sliežauskas kalbėjo: "Lengvos rungtynės, nes nieko nelemiančios. Mums buvo principo reikalas užbaigti didžiąją taurę skambiai. Gera repeticija prieš mažosios taurės finalus".

"BMS & KK Policijos" treneris Mindaugas Brazys teigė: "Nebuvo nusiteikimo, nes tai beprasmės rungtynės, todėl net nekvietėm pagrindinių žaidėjų. Mes žinojom, kad liksim pirmi, jie žinojo, kad iškrenta. Dabar laukiam pusfinalio".

"BMS & KK Policijos" gretose 27 taškus pelnė Mantas Simonavičius, 14 – Donatas Gudeliauskas, 12 – Tadas Simutis, 10 – Tadas Ališauskas.

"ESS" ekipoje dvigubus dublius atliko Tomas Janušauskas (28 taškai, 17 atk. k.) ir Modestas Riauka (10 taškų, 10 atk. k.). 21 tašką surinko Mantas Griškėnas (9 atk. k.), 18 – Modestas Gailiūnas.

Abi komandos rungtynių teisėjams skyrė po 9 balus.
"BMS & KK Policijai" "Laikinosios sostinės" didžiosios taurės trečioji vieta (2007 birželio 20 d., trečiadienis, 20:42 val.)"Topsport & Dextera" sugrįžo į pergalių kelią (2007 birželio 05 d., antradienis, 22:22 val.)Antroji "Era+ Eternit" pergalė (2007 birželio 06 d., trečiadienis, 22:40 val.)Antroji galingosios "BMS & KK Policijos" pergalė (2007 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)Mačiulis atvedė "Topsport&Dexterą" į finalą (2007 birželio 18 d., pirmadienis, 21:22 val.)Profesionalais perpildytų ekipų kovoje "BMS & KK Policija" įrodė pranašumą prieš "Topsport & Dextera" (2007 gegužės 29 d., antradienis, 00:21 val.)