KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA-2 vs VILKIJOS GIMNAZIJA (74:77)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 9 KLASĖS » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2010 gegužės 19 d., Trečiadienis, 14:00 val. @ Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla, Gedimino g. 65, Kaišiadorys LT-56124

KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės trečioji vieta atiteko Vilkijos gimnazijai

2010 gegužės 19 d., Trečiadienis, 23:54 val., peržiūros: 7037
KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurėje dėl trečiosios vietos ginklus surėmė Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos antroji komanda ir Vilkijos gimnazija. Nuožmus, permainingas ir reto grožio mažasis finalas baigėsi Vilkijos gimnazijos pergale rezultatu 74:77.

Rungtynes taikliu dvitaškiu su pražanga pradėjo Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos lyderis Paulius Pocius (3:0). Svečiams sumažinus deficitą iki minimumo iš toli pataikė Ovidijus Vilinauskas ir rezultatas tapo (6:2). Vis tik, Vilkijos gimnazijos žaidėjas Rūtenis Janušauskas pelnė keturis taškus iš eilės, o šeimininkai atsakė dviem (8:6). Šeimininkai vedini nenuilstančio savo lyderio Pauliaus Pociaus pelnė penkis taškus be atsako ir skirtumas šoktelėjo iki 7 taškų (13:6). Deividas Jurkšaitis ir Paulius Pocius apsikeitė taikliais dvitaškiais (15:8). Tada atėjo laikas spurtuoti svečiams iš Vilkijos. Padedami dviejų Tomo Vaičiulio tritaškių svečiai surengė spurtą 2:10 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių išsiveržė į priekį minimalia persvara (17:18).

Antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkams taškus ir toliau rinko Paulius Pocius. Jis pelnė 9 iš eilės, o Vilkijos gimnazistai atsakė dviem taikliomis Deivido Jurkšaičio baudomis ir Martyno Gustaičio dvitaškiu (26:22). Rezultatą netrukus dviem taikliais dvitaškiais išlygino Martynas Gustaitis ir komandos kapitonas Gytis Vyšniauskas (26:26). Vis tik, Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos antrosios komandos žaidėjai ir vėl truktelėjo priekin. Po Ovidijus Vilinauskas, Paulius Pocius ir Oskaras Jočiūnas pelnė po du taškus, o Erikas Stančikas realizavo vieną baudą iš dviejų ir rezultatas tapo (33:28). Edgaras Jakimavičius taikliu tritaškiu sušvelnino rezultatą (33:31). Šeimininkai vedini Ovidijaus Vilinausko ir Pauliaus Pociaus pabandė dar kartą pabėgti (38:31). Kėliniui baigiantis Deividas Jurkšaitis pelnė keturis taškus iš eilės, Tomas Sapiega pridėjo du taškus, o Erikas Stančikas atsakė viena taiklia bauda iš dviejų (39:37).

Vaizdas aikštėje iš esmės nepasikeitė ir po ilgosios pertraukos. Paulius Pocius paskui save tempė kaišiadoriškius, o Vilkijos gimnazistai bandė neatsilikti. Po dviejų taiklių Edgaro Jakimavičiaus ir Deivido Jurkšaičio tritaškių persvara vėl svečių stovykloje (43:45). Kas taikliu dvitaškiu su varžovo pražanga grąžino persvarą šeimininkams – Paulius Pocius (46:45). Tačiau Deividas Jurkšaitis dar kartą paskui save truktelėjo svečių komandą, pelnydamas penkis taškus, o Gytis Vyšniauskas pridėjo du taškus. Pauliaus Pociaus atsakas buvo du taškai (48:52). Nors ir atrodo neįtikima, tačiau Paulius Pocius per likusį kėlinio laiką pelnė visus komandos 13 taškų, tarp jų ir dvitaškį likus 0,1 sekundės, kai komandos draugas Pauliui Pociui "pakabino" kamuolį virš lanko, o jis jį įmušė į krepšį. Svečiai per tą patį laiką atsakė Deivido Jurkšaičio dvitaškiu ir komandos kapitono Gyčio Vyšniausko dvitaškiu (61:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Pauliui Pociui puikiai pradėjo talkinti Ovidijus Vilinauskas, Oskaras Jočiūnas ir Augustinas Ivoška. Po šeimininkų spurto 8:3 atrodė, kad šeimininkai galiausiai pabėgs į priekį (69:60). Tačiau Vilkijos gimnazistai vedini savo ekipos lyderio Deivido Jurkšaičio parodė pavydėtiną kovotojų charakterį. Jie būdami labai sudėtingoje situacijoje sugebėjo susitelkti ir laimėjo atkarpą 0:11 ir taip ne tik išlygino rungtynių rezultatą, bet ir persvėrė jį (69:71). Nors ir sunkiai tvarkydamiesi su Vilkijos gimnazijos spaudimu, šeimininkai vis tik sugebėjo įmesti 5 "sausus" taškus (74:71). Likusios kėlinio sekundės atrodė tikra kančia svečiams, kuriems reikėjo vytis varžovus. Dar kartą lyderio savybes ir šaltus nervus pademonstravo Deividas Jurkšaitis "įsūdęs" tritaškį, kuris išlygino rezultatą (74:74). Svečių "bombermenas" Tomas Vaičiulis pridėjo dar vieną tritaškį, kuris ir tapo lemtinga vinimi į Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos antrosios komandos "karstą" (74:77).

Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos antrosios komandos gretose išsiskyrė: Paulius Pocius 49 taškai (5 atk. kam, 5 perimti kam), Ovidijus Vilinauskas 15 taškų

Vilkijos gimnaziją į pergalę vedė: Deividas Jurkšaitis 30 taškų (4 perimti kam), Gytis Vyšniauskas 14 taškų (4 perimti kam), Edgaras Jakimavičius ir Rūtenis Janušauskas (11 atk. kam) po 6 taškus

Komandų trenerių komentarus apie finalą ir sezoną žiūrėkite rungtynių vaizdų rubrikoje, o finalo ketverto apdovanojimų ceremoniją kviečiame žiūrėti oficialioje KKL Facebook grupėje.

Kaišiadorių A. Brazausko vidurinė mokykla-2 tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę Vilkijoje (2010 gegužės 08 d., šeštadienis, 13:42 val.)Įspūdingas pirmasis kėlinys leido Kaišiadorių A.Brazausko vidurinei mokyklai 1 pasiekti įtikinamą pergalę prieš bendraamžius iš Vilkijos (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:56 val.)J.Kursevičius pelnė 62 taškus ir atvedė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinę mokyklą-1 į 9 klasių "Krepšinis.net" taurės finalą (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 17:41 val.)Vilkijos gimnazistai nutraukė nesėkmių seriją (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 18:58 val.)Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje - "Iron Wolves" gavo dar vieną antausį (2010 gegužės 11 d., antradienis, 18:43 val.)Šveduvos gimnazija - "KK Titanas" iškopė į finalą (2010 gegužės 13 d., ketvirtadienis, 19:05 val.)Kaišiadorių derbyje nesunkią pergalę šventė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:59 val.)Šeduvos gimnazija - KK "Titanas" parsivežė lengvą pergalę iš Vilkijos (2010 balandžio 30 d., penktadienis, 18:15 val.)