Kauno Purienų vidurinė mokykla vs Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija - "Akmena" (91:51)Krepšinis.net taurė 9 kl. » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2009 balandžio 25 d., Šeštadienis, 12:30 val. @ Šeduvos gimnazija, Pilies 17, Šeduva LT-82224

Kauno "Purienų vidurinė mokykla" neleido suabejoti savo pranašumu ir nesunkiai pateko į finalą

2009 balandžio 25 d., Šeštadienis, 23:07 val., peržiūros: 4777

Antrajame "Krepšinis.net 9kl" taurės pusfinalyje į kovą stojo Kauno "Purienų vidurinė mokykla" ir Kaltinėnų "A. Stulginskio gimnazija – Akmena". Panašiai kaip ir pirmajame pusfinalyje, vienos komandos pranašumas ėmė ryškėti jau pirmoje rungtynių dalyje, tačiau Kauno "Purienų vidurinei mokyklai" nepavyko įgyti tokio pranašumo, kokio norėtusi. Viskas pasikeitė antroje susitikimo pusėje, kuomet kauniečiai apšilo kojas ir pradėjo triuškinti varžovus, laimėdami paskutinius du ketvirčius dviženkliais pranašumais. Rungtynes, tokiu pat skirtumu kaip pasibaigė ir pirmasis pusfinalio mačas (40 taškų), laimėjo Kauno "Purienų vidurinė mokykla". Galutinis rungtynių rezultatas – 91:51.

Pirmajame ketvirtyje abiejų komandų gretose taškus pelnė tik po du žaidėjus: Kauno "Purienų vidurinę mokyklą" į priekį vedė 12 taškų surinkęs M.Krasinskas (dvitaškiai 6/6) ir 8 taškus pelnęs N.Žilinskas (dvitaškiai 4/5), tuo tarpu Kaltinėnų "A. Stulginskio gimnazijos – Akmenos" gretose po 6 taškus įmetė V.Armonas ir V.Pilitauskas. Vis dėlto, beveik be klaidų metančių savo lyderių dėka, Kauno "Purėnų vidurinė mokykla" sugebėjo diktuoti sąlygas šiame ketvirtyje ir laimėjo jį 8 taškų skirtumu – 20:12.

Nors antrame kėlinyje Kaltinėnų "A. Stulginskio gimnazija – Akmena" neblogai atakavo krepšį iš dviejų taškų zonos (7/15), tačiau dažniau nei varžovai klydo (8 kauniečių klaidos prieš 12 varžovų) ir tai suteikė Kauno komandai nemažai progų pelnyti taškus greitų atakų metu. Šį pranašumą Kauno "Purėnų vidurinė mokykla" išnaudojo ir po dviejų kėlinių jie buvo priekyje rezultatu 42:28.

Po didžiosios pertraukos kauniečiai ėmė vis geriau jaustis aikštelėje ir ne tik neleido priešininkams priartėti, bet ir patys didino persvarą. Šiek tiek geresnis taiklumas (dvitaškiai 8/16, tritaškiai 3/4), nei Kaltinėnų "A. Stulginskio gimnazijos – Akmenos" (dvitaškiai 3/10, tritaškiai 1/5) ir rečiau daromos klaidos (5 Kauno ekipos klaidos prieš 7 varžovų) leido Kauno "Purėnų vidurinei mokyklai" laimėti ketvirtį net 15 taškų skirtumu (27:12) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 29 taškai – 69:40.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas, tačiau ir jame kauniečiai neatsipalaidavo ir išlaikė gerą žaidimą. Varžovai atrodė visiškai sugniuždyti ir prastu taiklumu (dvitaškiai 3/11, tritaškiai 0/9) tik dar labiau komplikavosi savo padėtį ir leido priešininkams laimėti paskutinį ketvirtį 11 taškų skirtumu (22:11). Rungtynes be didesnio vargo laimėjo Kauno "Purienų vidurinė mokykla" ir pateko į "Krepšinis.net 9kl" taurės didįjį finalą. Galutinis rungtynių rezultatas – 91:51.

Geriausiai nugalėtojų komandoje pasirodė M.Krasinskas (17 taškų), K.Červinskis (6 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų), T.Petrošius (14 taškų) ir K.Ambrožas (14 taškų).

Kaltinėnų "A. Stulginskio gimnazijos – Akmenos" gretose pasižymėjo V.Pilitauskas (19 taškų ir 13 atkovotų kamuolių), V.Armonas (12 taškų) ir A.Andrijauskas (12 taškų).

Pirmosiose varžybose "Purienų vidurinė mokykla" laimėjo triuškinamai (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 13:55 val.)Antroje rungtynių pusėje Kauno "Purienų vidurinė mokykla" galutinai palaužė varžovus ir laimėjo "Krepšinis.net 9kl" turnyrą (2009 balandžio 25 d., šeštadienis, 23:52 val.)Po labai permainingos kovos, sunki "Purienų vidurinės mokyklos" pergalė (2009 kovo 30 d., pirmadienis, 13:48 val.)"Krepšinis.net 9kl" turnyro bronza pasidabino Kaltinėnų "A. Stulginskio gimnazija - Akmena" (2009 balandžio 25 d., šeštadienis, 23:33 val.)