Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija vs Kauno Julijanavos katalikiškoji vidurinė mokykla (70:69)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 9 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2011 gegužės 21 d., Šeštadienis, 10:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Trečią vietą "Krepšinis.net" 2011 m. 9 klasių taurėje iškovojo Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija

2011 gegužės 21 d., Šeštadienis, 14:24 val., peržiūros: 6995

Gegužės 21 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "Krepšinis.net" 2011 taurės 9 klasių varžybos dėl trečiosios vietos, kuriose Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija rungtyniavo prieš Kauno Julijanavos katalikišką vidurinę mokyklą. Varžybų pradžioje geriau rungtyniavo A. Brazausko gimnazija, bet vėliau iniciatyvą perėmė Julijanavos mokykla ir laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 13:17. Antro kėlinio pirmoje pusėje A. Brazausko gimnazija pasivijo varžovus ir įgijo aštuonių taškų persvarą, kurią išsaugojo iki antro kėlinio pabaigos (37:29). Trečiame kėlinyje geriau rungtyniavo Julijanavos mokykla, prieš lemiamą ketvirtį įgijo trijų taškų persvarą (54:57). Ketvirtame kėlinyje vyko atkakli kova, o varžybų pabaigoje pergalę pavyko iškovoti A. Brazausko gimnazijai. Varžybos baigėsi rezultatu 70:69. Naudingiausiu mažojo finalo žaidėju tapo M.Šumskis.

Varžybose pirmi į priekį išsiveržė Julijanavos mokyklos žaidėjai, kai du taškus pelnė E. Puzaras (0:2). Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2), Trečią minutę A. Brazausko gimnazija pradėjo spurtą, kurio metu pelnė 8 taškus be atsako ir įgijo aštuonių taškų persvarą (10:2). Sužaidus keturias minutes minutės pertraukėlės paprašė Julijanavos mokykla. Po jos Kauno mokyklos žaidimas pagerėjo. J.Radauskas pataikė du baudos metimus, o netrukus du taškus pelnęs E.Puzaras sumažino Kaišiadorių gimnazijos persvarą iki keturių taškų (10:6). Šeštą minutę spurtą pradėjo Julijanavos mokykla, kurio metu pelnė septynis taškus ir įgijo vieno taško persvarą (12:13). Per paskutines dvi kėlinio minutes "Julijanavos" mokykla padidino pranašumą iki keturių taškų (13:17).

Pirmą antro kėlinio minutę J.Radauskas pelnė du taškus (13:19). Netrukus du svarbius tritaškius Kaišiadorių gimnazijai pataikė J.Abrutis (19:21). Ketvirtą minutę T.Kepežinskas rezultatą išlygino (21:21). Baigiantis penktai minutei du taiklūs J. Abručio baudos metimai leido A. Brazausko gimnazijai padidinti persvarą iki aštuonių taškų (31:23). Šeštą minutę geriau sužaidė Julijanavos mokykla, per kurią varžovam neleido pelnyti nei taško, o patys pelnė keturis (31:27). Dviejų minučių atkarpą rezultatu 6:0 laimėjus A. Brazausko gimnazijai, komandas skyrė 10 taškų (37:27). Kėlinio pabaigoje K.Karvelis taikliu dvitaškiu sumažino A. Brazausko gimnazijos persvarą (37:29).

Trečio kėlinio pradžioje patikimai gynėsi Julijanavos mokykla, tris minutes neleidusi taškų pelnyti Kaišiadorių gimnazijai. Trijų minučių atkarpą rezultatu 0:7 laimėjus Julijanavos mokyklai, komandas skyrė tik vienas taškas (37:36). Netrukus dvitaškį pataikė G.Juškevičius, bet į tai tritaškiu atsakė J.Radauskas ir rezultatas tapo lygus (39:39). Įpusėjus ketvirtai minutei vieno taško persvarą turėjo Julijanavos mokykla, o minutės pertraukėlės prireikė A. Brazausko gimnazijai (41:42). Po jos Kaišiadorių gimnazija pelnė keturis taškus iš eilės (45:42). Vėliau komandos atkakliai kovojo, o likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos rezultatu 50:49 pirmavo Kaišiadorių gimnazija. Kėlinio pabaigoje geriau rungtyniavo Julijanavos mokykla. Prieš lemiamą ketvirtį Kauno mokykla pirmavo trim taškais (54:57). Šiame kėlinyje J.Radauskas pataikė keturis tritaškius.

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes Kaišiadorių gimnazija gynėsi be klaidų, pelnė šešis taškus ir susigrąžino trijų taškų persvarą (60:57). Prasidėjus trečiai minutei minutės pertraukėlės paprašė Julijanavos mokykla. Po jos taškus payko pelnyti E. Puzarui (60:59). Sužaidus šešias minutes A. Brazausko gimnazija pirmavo trim taškais, bet taiklus J. Jurkevičiaus dvitaškis sumažino Kaišiadorių gimnazijos persvarą iki vieno taško (62:61). Aštuntą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (64:63). Vėliau keturis taškus iš eilės pelnė M.Šumskis (68:63). Baigiantis devintai minutei J.Radauskas pataikė tritaškį (68:66). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei K.Jonikavičius pelnė du taškus (70:66). Per likusį laiką Julijanavos mokykla nesugebėjo pasivyti varžovų. Tris baudų metimus pataikęs E.Puzaras sumažino Kaišiadorių gimnazijos persvarą iki vieno taško (70:69).

Trenerių komentarus galėsite matayti "Rungtynių vaizdo įrašai" skiltyje.

A. Brazausko gimnazija: M.Šumskis 19 (13 atk. kam., 10 išpr. praž., 27 naud. b.), J.Abrutis 19, T.Kepežinskas 12 (12 atk. kam.)

Julijanavos mokykla: J.Radauskas 25, E.Puzaras 24 (10 atk. kam.), J.Jurkevičius 6

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Sitasgeras2011 gegužės 21 d., 23:38 val.

Geros varzybos, be jokiu nesamoniu ir tap t.t :) Idomu tikrai buvo

Kauno "Varpo" gimnazija rekordiniu taškų skirtumu nugalėjo Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnaziją (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 18:20 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla įveikė Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazijos devintokus (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 16:55 val.)"Krepšinis.net" taurėje Kauno "Varpo" gimnazija su Vladu Razumnovu priešakyje mušė rekordus (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 16:46 val.)Atkakliose ir permainingose varžybose pergalę iškovojo Vilkijos gimnazija - Ecowood (2011 balandžio 01 d., penktadienis, 18:32 val.)Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazijos devintokai sutriuškino Šeduvos Gimnazijos - KK "Titano" devintokus (2011 kovo 29 d., antradienis, 22:57 val.)"Kauno Julijanavos Katališkoji Vidurinė Mokykla" išsivežė lengvą pergalę iš Šeduvos (2011 balandžio 05 d., antradienis, 17:39 val.)"Vilkijos" gimnazija - "Ecowood" gimnazijos užtikrintai pateko į finalą (2011 gegužės 13 d., penktadienis, 20:21 val.)Vilijos gimnazija - "Ecowood" po dramatiškos kovos palaužė Kauno "Julijanavos" katalikišką vidurinę mokyklą (2011 balandžio 12 d., antradienis, 19:30 val.)