Kauno Antano Smetonos gimnazija vs Varėnos ,,Ąžuolo" gimnazija (100:69)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2011 gegužės 22 d., Sekmadienis, 10:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

10-12 klasių "Krepšinis.net" taurės mažajame finale užtikrintai 31 taško skirtumo nugalėjo "Kauno Antano Smetonos gimnazijos" krepšininkai

2011 gegužės 22 d., Sekmadienis, 17:43 val., peržiūros: 6047

Gegužės 22 dieną, 10.00 "Kauno energijos" sporto salėje, įvyko „Švyturio – Kauno Krepšinio Lygos“ 10-12 klasių „Krepšinis.net“ taurės mažojo finalo varžybos, kuriose susitiko "Kauno Antano Smetonos gimnazijos" ir "Varėnos Ąžuolo gimnazijos" komandos. "Kauno Antano Smetonos gimnazijos" jaunieji krepšininkai išsiveržė pirmojo kėlinuko pradžioje, visą laiką pirmajo bei uztikrintai didžiuliu skirtumu, net 31 taško persvara, nugalėjo "Varėnos Ąžuolo gimnazijos" jaunuosius krepšininkus ir iškovojo trečiąją vietą. Rungtynės baigėsi rezultatu [100:69].

Rungtynių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo svečiai, "Varėnos Ąžuolo gimnazijos" krepšininkai, bet pirmosios savo atakos taškais neužbaigė. Tačiau apsigynusiems šeimininkams, "Kauno Antano Smetonos gimnazijos" krepšininkams, pimosios atakos metu taip pat nevyko pasižymėti, bet dar kartą apsigynę nuo svečių atakos jie pagaliau pelnė pirmuosius tris taškus pataikydami taiklų tolimą metimą ir išsiverždamai į priekį. Šeimininkai rungtynėse startavo labai sėkmingai ir sužaidė atkarpą 10:0, tik tuomet pirmuosius taškus, tiesa, po minutinės pertraukėlės pelnė svečiai. Iki kėlinuko pabaigos svečiai įsižaidė ir šiek tiek priartėjo prie šeimininkų, kurie pirmavo penkiais taškais. Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai šiek tiek sumažino atsiliką, tačiau visą likusį kėlinuko laiką kur kas sėkmingiau žaidė šeimininkai, kurie iki kėlinuko pabaigos įgijo penkiolikos taškų persvarą. Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo [44:29].

Po ilgosios pertraukos kova tarp komandų tęsėsi. Šeimininkai ir vėl buvo nesustabdomi. Svečiams niekaip nepavyko sustabdyti šeimininkų puolimo, todėl jie atsiliko dar didesniu skirtumu. Po trečiojo kėlinuko skirtumas tarp komandų buvo jau dvidešimt penki taškai. Paskutiniajame kėlinuke pirmasias dvi iš eilės atakas taškais užbaigė svečiai ir sumažino atsilikimą penkias taškais. Tačiau iškart po to šeiminininkai spurtavo ir sužaidė atkarpą 13: bei padidino skirtumą iki maksimalaus trisdešimt trijų taškų skirtumo. Kėlinuko pabaigoje svečiai buvo šiek tiek prisiviję priešininkus iki dvidešimt dviejų taškų, tačiau šeimininkai užbaigė kėlinį trimis iš eilės taikliais tolimais metimais ir laimėjo rungtynes trisdešimt vieno taško skirtumu rezultatu [100:69].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog komanda žaidė labai susikaupusi, žaidėjai buvo susikoncentravę į žaidimą, be to, gerai gynėmės nuo pat pradžių. Treneris sakė, svarbiausia komandinis žadimas, mes jau visus metus kartu žaidžiame, todėl puikiai padarę savo darbą atitrūkome tokiu dideliu skirtumu.

Po rungtynių pralaimėjusiųjų komandos treneris sakė, jog komandos buvo skirtingo pajėgumo, priešininkų komandoje visi žaidėjai gali stipriai žaisti, be to, jie daug aukštesni už mus. Taip pat treneris sakė, jog mažas treniruočių skaičius, o taip pat ir gero susižaidimo nebuvimas lėmė tokį didelį skirtumą. Tačiau treneris džiagėsi už savo komandą, sakė jog jiems turnyras patiko. Tuomet treneris pasveikino varžovus su pergale.

"Kauno Antano Smetonos gimnazijos": Albertas Valiulis 23 (14 atk. kamuolių), Jonas Pacevičius 21 (13 atk. kamuolių), Rytis Adžgauskas 19 (4 tritaškiai metimai), Paulius Čeičys 10 (8 rezult. perdavimai), Eimantas Voveraitis 10.

"Varėnos Ąžuolo gimnazijos": Darius Turonis 39 (naudingumas 40, 7 išpr. pražangos), Raimundas Budėnas 10 (6 išpr. pražangos), Tomas Šaltenis 8 (11 atk. kamuolių).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zalias_kraujas2011 gegužės 24 d., 00:28 val.

mldc Viliau

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė Kauno "A.Smetonos" gimnazijos komanda (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 14:57 val.)Varėnos "Ąžuolo" gimnazija išvykoje nugalėjo Riešės gimnaziją (2011 kovo 18 d., penktadienis, 19:22 val.)Kauno Antano Smetonos gimnazija nugalėjo Kauno VDU "Rasos" gimnaziją (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 16:07 val.)Antroje rungtynių pusėje varžovus palaužė "Kauno Julijanavos Katališkoji Vidurinė Mokykla" (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 16:05 val.)Kauno "A.Smetonos" gimnazija pasiekė triuškinamą pergalę (2011 gegužės 03 d., antradienis, 17:26 val.)"Antano Smetonos" gimnazija nušlavė "Julijanavos" katalikišką vidurinę mokyklą (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 18:50 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla atsirevanšavo Varėnos "Ąžuolo" gimnazijai (2011 kovo 29 d., antradienis, 23:42 val.)Kauno VDU "Rasos" gimnazija po aktaklios kovos palaužė Kauno "A. Smetonos" gimnaziją (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 16:59 val.)A.Smetonos gimnazija pasiekė sunkią pergalę prieš "Dainavos" vidurinę mokyklą (2011 kovo 25 d., penktadienis, 16:46 val.)Tik po pratęsimo varžovus palaužę "Žiežmarių vidurinės mokyklos" krepšininkai išėjo į "Krepšinis.net" finalą (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)