Birštono gimnazija vs Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija (70:73)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 15:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija įveikė Birštono gimnaziją

2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 18:32 val., peržiūros: 3217

Kovo 31 dieną Birštone įvyko "Krepšinis.net" taurės 10 – 12 klasių komandų varžybos, kuriose aikštės šeimininkai Birštono gimnazija priemė svečius Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnaziją. Iki šių varžybų abi komandos buvo patyrę po vieną nesėkmę. Varžybas geriau pradėjo Birštono gimnazija, bet netrukus įsižaidę Kaišiadorių gimnazijos žaidėjai pasivijo varžovus ir pradėjo didinti persvarą. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatu 70:73 pirmavo Kaišiadorių gimnazija. Antrame ir trečiame ketvirčiuose komandos žaidė lygiai. Prieš paskutinį kėlinį komandas skyrė 12 taškų (53:65). Paskutiniame kėlinyje Birštono gimnazija taikliai mėtė tritaškius ir taip prisivijo varžovus. Paskutinę varžybų minutę Birštono gimnazijai nepavyko pasivyti varžovų ir Kaišiadorių gimnazija iškovojo pirmą pergalę (70:73). Birštono gimnazija pralaimėjo antras varžybas.

Varžybas geriau pradėjo Birštono gimnazija. Penkis taškus iš eilės pelnius O. Brazdžioniui šeimininkai pirmavo rezultatu 5:0. Netrukus pirmus taškus pelnė ir Kaišiadorių gimnazija (5:2). Sužaidus dvi minutes Birštono gimnazija pirmavo rezultatu 7:2. Trečią minutę Kaišiadorių gimnazija trim taškais sumažino varžovų persvarą, bet dar vienas taiklus taiklus O. Brazdžionio tritaškis atstatė Birštono gimnazijos persvarą (10:5). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė Kaiššiadorių gimnazija ir prasidėjus šeštai minutei pirmavo rezultatu 10:13. Ž.Garmus septintą minutę rezultatą išygino (13:13). Šešis taškus iš eilės pelnius Kaišiadorių gimnazijai, minutės pertraukėlės paprašė Birštono gimnazijos treneris. Iki kėlinio pabaigos buvo likusios trys minutės. Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė P.Pocius (13:22). Devintą minutę Birštono komandai buvo pavykę sumažinti varžovų persvarą iki penkių taškų, bet geriau sužaista kėlinio pabaiga leido svečiam pirmauti 10 taškų sužaidus pirmas 10 minučių varžybose (21:31).

Antras ketvirtis prasidėjo taikliu J. Kursevičiaus tritaškiu (21:34). Baigiantis antrai minutei O.Brazdžionis pelnė du taškus, o vėliau minutės pertraukėlės paprašė Kaišiadorių gimnazijos treneris (23:34). Po minutės pertraukėlės svečių pranašumas sumažėjo dar dviem taškais (25:34). Dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:7 laimėjus Kaišiadorių gimnazijai komandas skyrė 16 taškų (25:41). Septintą minutę Birštono gimnazijos žaidėjam pavyko sumažinti Kaišiadorių gimnazijos persvarą iki 11 taškų. Aštuntą minutę J.Kursevičius pelnė keturis taškus Kaišiadorų gimnazijai (32:49), o baigiantis kėliniui Birštono gimnazija spėjo pelnyti penkis taškus (37:49).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus su varžovo pražanga pelnė O.Brazdžionis (40:49). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė Kaišiadorių gimnazija. Po antro iš eilės E. Trišino dvitaškio Birštono gimnazijos persvara sumažėjo iki 13 taškų (40:53). Vėliau tris tolimus metimus pataikė Birštono gimnazija ir laimėjus dviejų minučių atkarpą rezultatu 9:2 sumažino Kaišiadorių komandos persvarą iki šešių taškų (49:55). Svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos Kaišiadorių gimnazija pradėjo didinti persvarą ir gintis be klaidų. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos 13 taškų persvarą turėjo Kaišiadorių gimnazija (49:62). Per paskutines dvi minutes Birštono gimnazija sumažino Kaišiadorių gimnazijos persvarą vienu taškų (53:65).

Ketvirto kėlinio pradžioje keturis taškus iš eilės pelnė Kaišiadorių gimnazija (53:69). Sužaidus tris minutes kėlinyje, minutės pertraukėlės paprašė Kaišiadorių gimnazijos treneris. Prieš ją 11 taškų be atsako buvo pelnę Birštono gimnazijos žaidėjai. Penktą minutę J.Kursevičius dviem taškais padidino svečių persvarą (64:71). Ketvirtą tritaškį kėlinyje pataikius šeiminininkam, komandas skyrė tik keturi taškai (67:73). Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė Kaišiadorių gimnazija (67:73). Po jos dvi minutes komandos taškų nepelnė, o prasidėjus paskutinei kėlinio minutei tritaškį pataikė J.Kursevičius (70:73). Per likusį laiką Birštono gimnazijai taškų pelnyti nepavyko ir Kaišiadorių gimnazija iškovojo pergalę rezultatu 70:73.

Po varžybų Kaišiadorių A. Brazausko gimnazijos treneris sakė: "Varžovai buvo stiprūs. Varžybų pabaigoje apsigynėm, atkovojom kamuolių ir viskas." Paklaustas, kodėl leido varžovam taikliai mėtyt tritaškius ketvirtam kėlinyje, treneris atsakė, jog varžovai yra geri metikai.

Birštono gimnazijos treneris: "Varžybos buvo atkaklios, tik mano komanda nevykdė nurodymų. Prieš aikštę užsižaisdavo, nesipasavo. O kai pradėjo pabaigoje kažką daryt žaidimas pasikeitė puolime." Paklaustas, kodėl komanda nežaidė pirmus tris kėlinius kaip ketvirtą, treneris atsakė: "Tokia bėda mūsų yra. Sunkiai išsijudinam."

Birštono gimnazija: O.Brazdžionis 31 (30 naudingumo balų), M.Knyšius 12 (10 atk. kam.), Ž.Garmus 11

Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija: "J.Kursevičius 29 (10 atk. kam.), P.Pocius 18, M.Gimžauskas 9

Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija antrą karą įveikė Birštono gimnaziją (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 19:14 val.)"Kauno Julijanavos katalikiškoji vidurinė mokykla" įveikė "Birštono gimnaziją" (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:24 val.)Stakliškių vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Birštono gimnaziją (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 18:10 val.)Puikus antrasis kėlinukas nulėmė "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2011 balandžio 12 d., antradienis, 17:42 val.)Kauno "A.Smetonos" gimnazija pasiekė triuškinamą pergalę (2011 gegužės 03 d., antradienis, 17:26 val.)Stakliškių vidurinė mokykla iškovojo dar vieną pergalę (2011 kovo 29 d., antradienis, 22:11 val.)"Birštono gimnazija" pasiekė nelengvą pergalę (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Birštono gimnazija iškovojo pirmą pergalę, svečiuose nugalėję Stakliškių vidurinę mokyklą (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 18:37 val.)